Opinie o Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K. w Opole

KKK

O Opolu nie wiemy nic jeszcze, ale w Warszawie dobrze się nie dzieje. Traktowanie pracowników, niekorzystne umowy i nieuczciwość pracodawców tym cechuje się ta siedziba. Nie polecamy, wiele można stracić.

@KKK

Opinia raczej nie może dotyczyć The Swan School, bo od zawsze były tylko jeden oddział, ale rozumiem jak się wystawia komentarz z mściwości i zazdrości to można wiele rzeczy pominąć.

Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w Warszawa. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

@Pracodawca Nowy wpis

Panie Administratorze może warto zapytać samego pracodawcę a nie tworzyć negatywne opinie tylko po to, aby później otrzymywać od Państwa ofertę usuwania negatywnych opinii za 700 zł

Hej, KKK a możesz napisać coś więcej?

Korepetytor S
@Zainteresowany

Potwierdzam opinię KKK. Byłem korepetytorem w Edun (w Wrszawie) ponad 2 lata, tj. o dwa lata za długo :). Nieuczciwość kadry zarządzającej wobec korepetytorów, rodziców, uczniów jest na porządku dziennym. W Edunie na pierwszym planie jest maksymalizacja swoich zysków. Wiele razy spotykałem się z oszustwami, a nawet szkodzeniem uczniom przez niewłaściwie prowadzenie zajęć grupowych, przez ich bardzo niewłaściwą organizację. Zdecydowanie odradzam Edun jak pracodawcę i miejsce korepetycji dla dzieci.

ABCD
@Korepetytor S

Szkoda,ze wcześniej nie znałem tych opinii….znalazłem już więcej, ale po fakcie

Elżbieta
@ABCD

A jesteś pracownikiem czy klientem? I jakie jeszcze opinie udało ci się znaleźć, czego dotyczyły?

PMiP
@ABCD

Szkoda, że po fakcie. Przy wyborze szkoły dla naszych dzieciaków musimy czytać opinie i przede wszystkim dokładnie umowy, żeby nie dać się naciągnąć tak jak tutaj. Obyś następnym razem trafił na lepszą placówkę niż ta

QWERTY
@Korepetytor S

Może to zależy od oddziału? Możesz napisać, w którym pracowałeś? Ja Kiedyś w centrum miałem fajną zgraną ekipę ale tego oddziału już nie ma.

@pracodawca Nowy wpis
@QWERTY

Kolejna opinia fake. Szkoła The Swan School ma tylko jeden oddział, wiec następnym razem przed wystawieniem opinii fałszywej warto zapoznać się z profilem firmy

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Lento.pl pojawiło się 30 września kilka ogłoszeń.

Maciek

Polecam Ci poszukać innej firmy bo to mega toksyczne środowisko pracy. Agresywna królowa pani P, traktuje ludzi z góry i bardzo instrumentalnie. Bardzo szybko się wypalisz przez taki stres, zwłaszcza na początek kariery zawodowej nie jest to dobry wybór.

Camilia

@Pytanie Też bym uważała na tę firmę a zwłaszcza na dyrektorkę. Bardzo toksyczne miejsce. Stawki bardzo przeciętne a odpowiedzialność jaka jest przesuwana na pracowników niewspółmiernie duża. Nie czuło się też pomocy czy zrozumienia ze strony przełożonej w sytuacjach trudnych. Zdążają się trudni uczniowie, czasem popełnia się błędy i zamiast pomocy dostaje się konsekwencje.

Samantha

Byłam klientką tej firmy i mogę potwierdzić, że toksyczność i nieprofesjonalizm EDUN na Nowogrodzkiej jest przerażająca. w 2023 roku była tam kompletna partyzantka i dezorganizacja a bark wiedzy kadry wręcz żenujący. I nie chodzi tylko o wiedzę z przedmiotów czy szczegóły dot egzaminów ale elementarna wiedza dotycząca funkcjonowania własnej firmy, planu zajęć czy czegokolwiek. Pani na recepcji niekompetentna nie nieprzyjemna.

@Samantha

Pani Samantho bardzo ciekawa rzecz, nigdy nie mieliśmy rodzica w naszej szkole o jakim imieniu. Opinia fake

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K. kandydat na stanowisko Centrum Korepetycji EDUN zatrudni korepetytora ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K.?

Greg

Tego chyba nigdy nie ujawnili, wydaje się, że to jest dość uznaniowe i nie ma jasnych kryteriów. Pewnie wiedza merytoryczna i pokora względem królowej P.

Zostaw merytoryczną opinię o Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K. - Opole

• Jak się pracuje w Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K.
  • Wiejska 163A lok. 11
    45-304 Opole

Edun Korepetycje Sp. z o.o. The Swan School Sp.K.