Opinie o DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO w Kwidzyn

Klient Nowy wpis

Ta Pani jest niesłowna, obiecywała że polisa nie obejmuje karencji a w praktyce wyszło co innego, teraz trzeba walczyć o swoje i psuć swoje nerwy. Odradzam współprace z Tą Panią

Aga Nowy wpis

Cwana Pani, jak podpisać umowę przyjechała prędko, jak przywieść papiery to dopiero po dobrym miesiącu, Wie jak zagadać aby podpisać polisę,

Marzena Nowy wpis
@Aga

Znaczy jakie papiery? Nie do końca zrozumiałam.

Malbork

Nie mam dobrego zdania na temat pracy tej pani, grubymi nićmi to szyte

Maria Nowy wpis
@Malbork

Grubymi nićmi?xd w sensie, że czemu? Możesz sprecyzować i wyjaśnić?

@anzelm a zarobki są również satysfakcjonujące ?

Tomasz
@Ania

Tak. Polecam miejsce do pracy. Pełen profesjonalizm, miło i rzetelnie. Dobra płaca.

Jerzy
@Tomasz

Ile mniej więcej można otrzymać na sam początek? Czy jest szansa na rozwój i dodatkowe premie?

Agent Ubezpieczeniowy

Propozycja pracy pod agencja franczyzowa. Rozliczenia dokonywane przez franczyzobiorce a więc nie bezpośrednio z firmą ubezpieczeniowa co powoduje że można nie otrzymać należnej prowizji z powodu widzimisię

Łatwe

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Gosia

Pracuję i jestem bardzo zadowolona. W życiu lepszego pracodawcy nie miałam. Nikt wcześniej mnie tak nie przygotował do pracy, ale i też nie pokazał , że każdą parce można wykonywać z taką pasją i poświeceniem dla innych. I tak tu jest. Przychodzę do pracy z chęcią . Polecam

@Gosia

Twoja opinia jest bardzo pozytywna, to dobrze że jesteś zadowolona ze swojej pracy. Na jakie szkolenia można tutaj liczyć, powiesz mi coś na ten temat? Ciekawi mnie też kwestia wynagrodzenia, liczę na Twoją odpowiedź!

Gosia
@Michał

Pracodawca już dawno nie zatrudnia, jesteśmy już dawno w pełnym składzie, wykwalifikowanym i zadowolonym zespołem. Dziwie się ,że piszesz, ponieważ ta Pani nie dała żadnych ofert pracy i od paru lat nie szuka nikogo . Życzę Ci i każdemu takiego pracodawcy. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w poszukiwaniu ofert pracy .

Bartosz

Szkoda jedynie, że pracownicy nie zabierają głosu na temat pracy w firmie.

przemiła pani, bardzo mi pomogła . Żeby każdy tak pracował . Polecam

Julita

Czy firma zatrudnia pracowników? Trudno znaleźć informacje o pracy w firmie.

Mag

Najlepsza jaka znam

Aja

Nigdy więcej takiego doradzania

@Aja

Szkoda, że nie zdradziłaś Nam żadnych szczegółów, bo wówczas moglibyśmy Ci coś doradzić. A wyjaśniałaś swój problem z Właścicielem tejże firmy? Bardzo chcielibyśmy już poznać firmę DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO w kontekście tego, jakim jest pracodawcą. Wasze wcześniejsze komentarze ukazywały ją poprzez pryzmat świadczonych usług, a zatem czas to zmienić. Wiecie może, na jakim poziomie zarabiają mniej więcej mniej doświadczeni pracownicy?

@Dorotka A dodasz jeszcze, w jaki sposób przejawiało się to dziwne zachowanie pracowników firmy DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO? I skoro Twoja koleżanka była tam zatrudniona, to może namówisz ją do tego, żeby sama wypowiedziała się na forum. Wiadomości pochodzące "z pierwszej ręki" okazują się najbardziej przydatne osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą. Zrobisz to zatem?

Dorotka

Moja koleżanka tam pracowała i potwierdzam niekompetencje i dziwne podejście do klientów...

@Pedro Jak najbardziej, firma DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO działa normalnie. A chciałbyś tam aplikować? Jest tu jakiś jakiś pracownik wyżej wymienionej firmy i chciałby podzielić się z nami swoim zdaniem o tym pracodawcy? Na jakie warunki zatrudnienia można tam liczyć dopiero zaczynając?

Pedro

Czy firma działa bez zarzutu? Szkoda, że nikt nie pisze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO - Kwidzyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO?

Kandydaci do pracy w DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DORADCA FINANSOWY KATARZYNA WOŁOSZKO
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Spółdzielcza 8 lok. 8
    82-500 Kwidzyn