Europe For You Centrum Pracy i Turystyki Grażyna Kafel

Opole

Opinie o Europe For You Centrum Pracy i Turystyki Grażyna Kafel

Unknown

Witam chciałam Was ostrzec przed tą felerna firmą.Pracownicy firmy slodza przed wyjazdem że wszystko będzie pięknie a po przyjeździe na miejsce okazyjne się ze np.para musi się rozdzielić bo niestety nie mają dla nich pokoju . A dodam że dostajesz warunek albo podpisuje umowę i godzisz się na ich warunki albo masz opuścić ich dom. Gdzie mróz wielki i wiatr a ich nie opchodzi to wogole.Na pieczarkami walki i przekręty niesamowite. Na gwałt musieliśmy szukać busa do Polski.Jeśli nie chcesz przeżyć takiego horroru jak my to lepiej nie jedź tam.

tojo

adę we wtorek do Laichngen moze wie ktos jak tam jest warunki itp

lola

Witam, czy ktoś pracował w MPC Nederland B.V. Horst lub Meterik w Holandii ? Jak z zarobkami i warunkami bo filmik rzeczywiscie ciekawy, aż chce sie tam jechać :)

hyhyalo

mama24 jezeli chodzi o horst: transport-dostajesz rower, mieszka sie w domkach, pokoj dzielisz z 2 lub 3 osobami, nie trzeba znac jezyka, moze byc ciezko jesli nie pracowalo sie wczesniej fizycznie, ludzie od 20 do 60 -najwiecej ok.40

ola19

hej jadę we wtorek do Laichngen był tam ktoś? Jedzie ktoś? co jak? jakieś opinie ?

tojo
@ola19 06.05.2016 20:14

Ja mam jechac ale po tym co ludzie pisza wyzej to sie zastanawiam

mama24

Orientuje się ktoś jaki jest transport do pracy? Ile osób mieszka i gdzie- w bloku? domku? Czy trzeba znać język? Czy jest ciężko na początku bez doświadczenia? W jakim wieku pracują tam ludzie?

mama24

Witam mam wyjazd do Holandii z tej firmy. Był ktoś może? Jakieś opinie? Dobre/złe?

zuza

Przepraszam ,ze tak pozno odpisuje ale nie mialam dostepu do internetu. Za pierwszy miesiac mialam niecale 950 euro na czysto. Ale juz kolejne mieiace byly lepsze bo mozna bylo sobie dociagnac kg. Bylo roznie ale tak ogolnie to mozna bylo zarobic 1200-1400 euro.No do tego sie wyzywic i transport do domu. Mam nadzieje,ze komus pomoglam.

nero

witam powiecie jak jest w tej holandi na tychpieczarkach w horst i w tym drugim i jaki zarobek i czyjest drogo dzieki..

hazo428

Witam Zuza, ile zarobi na rękę za miesiąc po odliczeniu mieszkania ?

zuza

Witam, Ja dolanczam do postu. Tez mialam obawy przed pierwszym wyjazdem. Jechalam sama i sie balam. Ale mi prace polecila ciotka wiec sprobowalam. Ogolnie kokosow nie ma .Najnizsza krajowa w NL ,no chyba ze sie wyrobi bonus to sa wieksze pieniadze.Mieszkanie zalezy gdzie i z kim sie trafi ale ogolnie wystarczy posprzatac. W pracy atmosfera czasami ciezka ale do wytrzymania.Najwazniejsze dla mnie ze kasa zawsze jest na czas, umowa i ubezpieczenie. Tu w PL mialam 1000 zł na czarno wiec nie ma o czym gadac.

hazo428

Witam, mam propozycje wyjazdu do Holandii w połowie kwietnia przez firmę Europe For Yo na zbór pieczarek i moje pytanie jest takie jakie tam warunki panują, ile na ręke za miesiąc zarobi, i czy rzeczywiście umowa o pracę ?

gość

Witam,mam info z pierwszej reki bo od wlasnej mamy....Ta praca w niemczech przy pieczarkach to bardzo bardzo ciezka praca za smieszne pieniadze,bo po pierwszej pensji bylo juz widać jak kantują.W przyblizeniu mieli zapłacić okolo 1500e a przelali na konto 700e za ogromną liczbę godzin i oczywiście sytuacja sie nie poprawila wiec trzeba było uciekać z tego obozu.Atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna za to inni pracownicy czesto bywaja wporzadku bo sami wdepneli w to gówno.Sory za szczerosc ale to naprawde gówno a nie firma bo robi sie za pół darmo i bardzo ciezko.ODRADZAM! Ze wzgledu na to ze kantują,lepiej pojechac gdzie indziej i sie narobić ale też zarobić i mnieć satysfakcje z ciezko zarobinych pieniedzy a nie za grosze tyrać dla kogoś....to tyle w temacie.

;-)

Witam, W Horst warunki nie sa zle,do wszystkiego mpzna sie przyzwyczaić powiem tak jak komuś zalezy na pracy na pieniadzach to pracuje a jak ktos mysli ze jedzie tam na wczasy to po tygpdniu wraca bo nawet w polsce nie płacą za leżenie.Mozna zarobic.

lolo

my np. jedziemy teraz do horst, ktos cos wie?

komiko

zależy gdzie jedziecie?do jakiego miasta?

Volvo

Witam. Planowany wyjazda w marcu mamy do pieczarkarni. ktoś się wypowie? co i jak?

maciek

Odradzam wyjazdu, ale najlepiej przekonaj się sam. Atmosfera jest do dupy.Praca jest w formie akordu jak nie wyrobisz normy to masz upomnienia.

Anonim

Hej ja właśnie slyszalam ze zarobki male ale atmosfera jest właśnie ok i duzo lepsza niz na holandi..w jaki sposob sie mszcza? Odp prosze bo mam jechac tam we wtorek teraz..

maciek

Zgadzam się z tobą(gość), w zakładzie ludzi traktują jak gówno. Ja wytrzymałem miesiąc. Szt rasowe porażka nic nie potrafią oprócz wydzierania się na ludzi i stania nad nimi. Najgorsza była Krystyna brzydka jak grzech oraz geter też tragiczny(nie zwracał uwagi tylko swoim przyjaciołom).`Szefostwo nie ściągajcie już więcej ludzi weźcie się za szt rasowych.

gość

Witam Meterik. Odradzam wyjazdu z tej firmy. W pracy jest wyzysk, szt rasowe czyli polki( Mariola czyli bobek, Dominika czyli geter oraz Krystyna czyli postrach całego zakładu) wydzierają się w sposób skandaliczny w stosunku do pracowników. Proszę szefostwo o zainteresowaniu się tych osób bo przez te osoby duża jest rotacja pracowników. Pozdrawiam

parka pieczarka

Witam, praca w Niemczech przy zbieraniu pieczarek, jest nie opłacalna, ludźi traktuje sie jak śmieci, podejscie przelozonych do pracownikow jest nie dopuszczalne !!! kazdemu odradzam wyjazd ! Wszystkie Panie "sztrasowe" sa bardzo nie mile dla pracownikow i potrafia obgadywac kazdego pracownika ! jezeli im cos nie wychodzi mszcza sie na pracownikach, szefostwo udaje ze nic o tym nie wie i ich zaklad pracy to czysty obóz pracy!

KKKKKK

mamy wyjazd tam do holandii 27 pażdziernika i poeca ktos abysmy wyjechały?

Grzela

Odradzam. Pakowanie pieczarek to istny chlew male pieniadze nadgodziny placone jak za normalna godzin 4,85 chodź obietnice skladane przez telefon byly zupełnie inne. Oszuści i nic wiecej

xyz

Witam wyjechałem do pracy z ta "agencja" do pracy przy pieczarkach to co słyszysz w biurze, albo podczas rozmowy telefonicznej, materiały które dostajesz mailem nie mają nic wspólnego z rzeczywistością zdecydowanie nie polecam.

alex2

a w tym roku ile za pobyt 7 euro

pieczara

Co z pieczarkami, oferta wydaje się być wporządku, czy może ktoś był i może opisać co nieco?

Zainteresowany

A pakowanie owoców? Podobno ponad minimalna krajowa w Holandii..

JanuszG

Nie zarobisz, stracisz - nie warto. Warunki zamieszkania fatalne zarobki gorsze niż w Polsce. Wydawało mi się, że niewolnictwo zostało już zniesione!

tom

mam pytanko czy ktoś miał wyjazd przez to biuro na zbiór pieczarek do Holandii może ktoś już tam pracuje jakie są warunki i zarobki będę wdzięczny za info

Praca za Granica

Odradzam wyjazd z tej firmy warunki jak w chlewie

byłam..tam..

Odradzam wyjazd do tej pracy .(usunięte przez administratora)

Pracownik borówek

Odradzam wyjazd na borowki do francji, nie oplaca sie! warunki beznadziejne. zakwaterowanie 6,5 euro dojazd 3 euro itd czyli za 1 miesiac jak zarobisz 1000zl-2000zl to jest sukces pozdrawaim

niezadowolona;/

Odradzam wyjazd na borowki do francji, nie oplaca sie! warunki beznadziejne...ledwo mozna zarobic na utrzymanie sie tam, ze o kosztach podrozy nie wspomne! uzaleznienie od pogody ktora niestety bywa rozna... Jak ktos ma ochote pod namiot to lepiej go rozbic na podworku niz koczowac tam jak pies kiedy nie da sie pracowac;/ KOSZMAR!

Zostaw opinię o Europe For You Centrum Pracy i Turystyki Grażyna Kafel - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europe For You Centrum Pracy i Turystyki Grażyna Kafel