Meliński minuth

Poznań

Opinie o Meliński minuth

Asia

Patrząc na ich stronę wciąż kogoś rekrutują. To jest dziwne! Dlaczego? Odpowiedz przychodzi sama! A może ktoś to wie lepiej?

Asia

Byłam kiedyś na spotkaniu rekrutacyjnym. Manager projektu musi umieć wszystko tj. zaprojektować, prowadzić negocjacje klientem, uzgadniać z klientem i produkcją realizacje projektu, kierować montażem (często zagranicą), zajmować się budżetem, powinien znać płynnie angielski i niemiecki itd. A najlepiej jeśli będzie prowadził własną działalność gospodarczą. Ha...ha....ha...

Hanna

Czy ktoś wie, jak wygląda praca praktykanta w Meliński minuth? Obecnie poszukiwany praktykant do działu projektowego. Wszystkie oferty pracy - w tym właśnie ya konkretna - są dostępne na stronie i terenowej firmy. Czy po takich praktykach istnieje realna szansa zatrudnienia?

Hanna

Jak często Meliński minuth przeprowadza rekrutacje?

tak

A wiecie czy wypłata jest w pełni terminowa? Pozdrawiam

Rozmowa o prace na stanowisko specjalisty i co? "A jest pan w stanie założyć działalność gospodarczą?" Żenada!

endles

Witam, firma poszukuje Koordynatora budowy stoisk targowych. Widzę, że ma również projektować. Ile stoisk w miesiącu taka osoba realizuje?

Mariusz jCz

jaki social, konkretne przykłady?

welko

@liks starsznie dużo pytań zadajesz. Poszukaj ofert od nich to się sam dowiesz czy rekrutują teraz czy nie. W kazdej firmie ejst jakaś rotacja, mniejsza czy większa - różnie to bywa, ale wydaje mi się, że u nich co jakiś czas pojawia się nowe ogłoszenie, trzeba być po prostu czujnym jeśli chcesz się do nich dostać.

liks

Widze, że Meliński minuth nie ma tu zbyt wielu aktualnych komentarzy, może jest ktos w stanie napisać, czy w ogóle oni rekrutują nowe osoby? Jesli tak, to jak wyglądają u nich rozmowy kwalifikacyjne? O co pytają ludzi, czy dają np. jakieś testy do rozwiązania lub coś w tym stylu? Pozdrawiam i dziękuję za informacje.

ojojo

No tak... problemem jest to, że jest to rekrutacja ciągła. Rozumiem, jak produkcja się zmienia, ale mając na uwadze, że sprzęt posiadają nie najtańszy klientów nie najbiedniejszych to wypadałoby ustabilizować zatrudnienie. ... Byłem na rozmowie na grafika, stawki pominę bo standardowe jak na takie stanowisko. Umowa: pierwsze 3 miesiące - dzieło, później własna działalność lub wypad, zwany też wylotem, zwolnieniem lub wypowiedzeniem (umowy na pewno nie bo jej nie ma). Jak wytłumaczyłem im, że kiepsko się starają bo autostrada do niemiec blisko a i konkurencja nie śpi to stwierdzili, że od zawsze tak robią... jajkś... dlatego pewnie najwięksi klienci uciekli razem z kierownikiem całego zakładu... nie wnikam... Widać, że ostatnia wiadomość stworzona przez dział marketingu... standardowe kopiuj wklej...

Coś tam wiedzący
@ojojo 14.10.2014 21:27

Hahaha! Ciekawe bo coś wiem o zatrudnianiu grafików i pisanie że 3 miesiące, a później firma jest delikatnie mówiąc kłamstwem. Nie ma sensu rozpisywać się jak jest faktycznie bo albo nie było Pana na rozmowie albo był Pan conajwyżej w 2012 roku i pisząc w 2014 pamięć już mocno szwankuje. Osób nadających się na to stanowisko w jakiejkolwiek topowej firmie targowej jest bardzo mało, gdyby rzeczywiście był Pan w firmie MM chociaż na rozmowie nawet kilka lat temu i się nadawał do tej pracy to w tej chwili by Pan tam pracował, być może nawet zadowolony z zarobków, a nie wypisywał bzdurki przez pierdółki.

buah ze stolarni
@Coś tam wiedzący 10.10.2016 16:09

uuu... kolego, skoro jest tak dobrze to odpowiedz mi czym jeździsz... bardzo dobrze można poznać zarobki pracowników patrząc na parking pod firmą :)

stolarz

Niemniej jednak jak MH odszedł to na pewno jest mniej zleceń, bo i kilku fajnych klientów zabrał.

stolarz

Tu nie chodzi, że było złą firmą. Bo atmosfera ok, kasa na czas, wszystko super. Ale zatrudniają na umowy o współpracy, dla niekumatych, jak masz robotę, to ci wyjdzie wypłata z kosmosu (i ją dostaniesz), ale jak latem sezon się kończy to musisz mieć odłożone na ZUS albo zawiesić firmę bo kasy nie będzie. Średnia wychodzi fajna, ale trzeba na początku troche pokokombinować. No i emerytura z tego super nie będzie dla tych co sami nie odkładają.

stolarz

Jak, pan Mariusz już nie pracuje?

włodek

z szefem nie ma kontaktu, raczej z kierownikiem który miewa swoje dni. atmosfera w firmie jest bardzo dobra, od czasu gdy zmienił się kordynator stolarni. (wiadomo wszedzie są gady) lecz nie polecam tej pracy na dłuższą metę

włodek

antek

Podbijam, bo także jestem zainteresowany firmą, jak tam z atmosferą wśród pracowników oraz kontaktami z szefem?

gacek

To może ktos zorientowany napisałby jak to naprawde wygląda wewnątrz meliński minuth, bo widac, że jest kilku zainteresowanych.

stolarz

Pytanie, czy rządzi jeszcze Pan(usunięte przez administratora)czy już córcia wszystko przejęła?? p.

Co tam

Co tam w melonowie słychać, widzę, że szukają pracowników, pytanie, czy aż tylu odeszło do Marka, czy się tak rozwijają?

stolarz

Tak, jest taka możliwość, wtedy zapewne cię zwolnią lub będziesz na wiecznych umowach o dzieło.

stolarz

no wiem ze chłopakom potrafiło wychodzić niecały tysiąc, a pomysl jeszcze o ze zusy trzeba ze swoich popłacić

stolarz

otóż... latem nie ma targów, więc nie ma roboty... martwy sezon.

stolarz

Wiesz.... byli ludzie dość długo na umowie o dzieło, ale to w końcu może się skarbówce nie spodobać... Jak masz więcej pytań to pisz...

ze stolarni

A kto powiedział, że pójdę do BWSu..., mam inną pracę (na umowę o pracę) + dogadałem się, że firma kupuje mi sieciówkę... bajka. I nie trzeba daleko szukać. Naprawdę nie daleko :D

Agamemnonn

Kolego ze stolarni, piszesz, że u melona wychodziłeś -91,02 zł miesięcznie. Ciekaw jestem ile byś zarobił siedząc w domu przed telewizorem nie chodząc do pracy. Zdrów.

Zostaw opinię o Meliński minuth - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meliński minuth