Opinie o Af. Agency Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Af. Agency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Af. Agency Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Af. Agency Sp. z o.o. w Poznań

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam 10 lat temu i widzę że nic się nie zmieniło w tej firmie. Wszystko na teraz na ostatnią chwilę, ledwo masz czas herbatę sobie zrobić i to wszystko na umowę o dzieło!

Pracownik Nowy wpis

Pracy jest sporo i zmienność też jest duża, to jest prawda. Ale plusem jest to, że są określone zasady, zadania są planowane z tygodniowym wyprzedzeniem na każdy dzień i dba się o to żeby nikogo nie przeładować. Zespół jest w porządku i można pracować hybrydowo a nawet zdalnie.

Hdjd Nowy wpis

Fajne projekty, fajni ludzie, praca hybrydowa lub nawet zdalna i to byłoby na tyle z pozytywów. Firma dzieli się na kilka grup: zarząd, headzi i reszta. Zarząd zawala ludzi robotą ponad miarę lub poniżej kwalifikacji (np. dev, który odpowiada za dodawanie treści, acc szukają opisów produktów w necie). Liczy się tylko kasa. Zarząd wychowuje pracowników tak, aby byli lojalni i pełni pokory oraz aby interesy firmy były ważniejsze niż prywatny czas, zdrowie, ambicje czy własny rozwój. Szefowie mili, uśmiechnięci, ale to tylko maska.(usunięte przez administratora)Jesz obiad w godzinach pracy i szefostwo zauważy? To znaczy, że się nudzisz, trzeba Ci dołożyć pracy. Masz duży kubek? Powiedzą żarcik, że teraz będzie się za dużo czasu spędzać na piciu kawy. Szczycą się działem IT a tak naprawdę zlecają wszystko na zewnątrz. Połączyli się z drugą agencją marketingową(usunięte przez administratora) Ogłosili to całemu światu a potem się z tego po cichu wycofują. (usunięte przez administratora) Pracownicy to największa wartość tej firmy. Ekipa super, chociaż dużo osób ma na sobie tak dużo obowiązków, że po pracy nie mają życia, są tak bardzo zmęczeni i wypaleni. Szkoda, że niewygodni pracownicy są zwalniani niezależnie od tego jak dobrą robotę wykonują. A jak nie są zwolnieni, to szefostwo sprawi, że sami się zwolnią. Nie ważne czy ktoś pracował w 2017 czy 2022 roku, pół roku czy 4 lata - prawie wszyscy przechodzą przez to samo i serio jest to trauma, która zostaje na lata. Bardzo słabe zarobki. Brak Multisporta (chociaż się tym chwalą na stronie). Brak feedbacku. Biuro w zabytkowej kamienicy ma być benefitem, czy może praca w młodym dynamicznym zespole.? Żenująca firma, nie polecam.

Filip

Wprawdzie słyszałem, że to bardzo dobra firma ale zupełna cisza na forum według mnie potwierdza to.!

Alo Nowy wpis
@Filip

Niczego nie potwierdza. Wystarczy sprawdzić opinie dla drugiej agencji Riverwood która prowadza i jest dokładnie ta samą firmą.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Af. Agency Sp. z o.o..
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
zawiedziona

Pracowałam w tej firmie kawał czasu. Dawałam z siebie 200%, niestety finalnie zostałam potraktowana jak nic nie znacząca stażystka (bez urazy - chodzi o poziom wdzięczności za lata pracy). Darmowe nadgodziny, chamskie odzywki, brak szacunku, niestety. Ale druga strona medalu to super klienci, zgrana ekipa.

Zostaw merytoryczną opinię o Af. Agency Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Af. Agency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Af. Agency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Af. Agency Sp. z o.o.?

Af. Agency Sp. z o.o.
  • Saperska 42C lok. 14