Tense.pl

Poznań

Opinie o Tense.pl

artur

Czy ktoś coś wie, chodzą jakieś słuchy o nowych przyjęciach?

doinformowany

Z perspektywy rozwoju biznesu -dobrze. Widze ze z biegiem lat stopniowo lepiej. Z perspektywy pracownika, dobra na zaczepienie się na studiach- uczelni w Poznaniu nie brakuje,swieza krew zawsze sie znajdzie, co roku lub co pol. To tyle jezeli chodzi o pozytywy :)

doinformowany

tzn - tense.pl i Grupa Tense to dwie małe firmy tego samego właściciela dzialajace pod identycznym szyldem. Nick na OLX "Zespol Tense" ( usunięte przez administratora )

doinformowany

mają sporo ofert na OLX, caly czas ktoś z kadr podbija ogloszenia

zawiedziony

drogo, bez efektów, przed podpisaniem umowy wszystko kolorowo - strata KASY. Wysokie stawki, oporna i malo elastyczna oblsuga, naciagaja potem maja w d..

Robson

Fajna firma, młoda ekipa, super atmosfera.

Zostaw opinię o Tense.pl - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tense.pl