Smart Design Expo Sp. z o.o.

Poznań ()

Opinie o Smart Design Expo Sp. z o.o.

Hanna

Firma Smart Design Expo aktualnie poszukuje osób na stanowisko Elektryk - Montażysta i Stolarz – Monter Targowy. Oferują atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju osobistego i możliwość zobaczenia ciekawych miejsc. Czy ktoś jest zainteresowany którąś z prac? Po rozmowie zdajcie relacje na forum.

fj

Kiedyś to mieli ogłoszenie na montera ścian z gips-akrtonu i sufitów podwieszanych. Praca odbywa się w Norwegii, więc zarobki sa na pewno wysokie i adekwatne do obowiazków.

Zostaw opinię o Smart Design Expo Sp. z o.o. - Poznań ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Design Expo Sp. z o.o.