counter
4 7 59 5 1
hummel 2020

witam . co do ,,smartów" - bardzo fajna firma , cały czas się rozwijają , krążą jakieś dziwne informacje , plotki i pierdoły . Życzę żeby udało się chociaż w 30%tach to co chcą zmienić i wprowadzić. Każdą firmę da się wyprostować . W targowej branży jest to bardzo trudne , ale można próbować , wiadomo , że można sprostać każdym wymaganiom jeśli pozwoli na to czas . Najważniejsze jest zatrudnienie kompetentnych osób na właściwych stanowiskach Jeśli jest inaczej osoba niedoświadczona nie z branży uczy się przy profesjonaliście a firma za to płaci. Jeśli jest w tym określony cel no to ok , ale gdy do firmy zatrudnia się zbyt wiele osób bez doświadczenia w branży powoduje to podwójne koszty- osoba ucząca uczy - a ma pracować , osoba uczona pobiera wypłatę ! pierwszy i ostatni raz na tym portalu , żadnych więcej wpisów , tutaj ludzie wpisują jakieś emocje a nie realia , pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Smart Design Expo Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

hummel 2020

pracujacy Nowy wpis
@hummel 2020

tydzien po tym komentarzu smatry zwalniaja 3/4 załogi przez corwida BRAWO

Jaka umowa obowiązuje w Smart Design Expo Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

pracujacy Nowy wpis
@Pytanie

Własna działalnosc gospodarcza

Zainteresowany

Większość tutaj biadoli na pracę w Smart po 12h i więcej ! Może choć jedna osoba napisze ale tak szczerze czy są za te godziny wypłacane pieniądze ? Tylko szczerze,bez jadu i szykan !

pracujacy
@Zainteresowany

Oczywiście że są wypłacane. Za każdy wyjazd, za kazda godzine, diety, wszystko tak jak być powinno. nie wiem kto tu pisze takie bzdury, chyba tylko zazdrosna konkurencja

Dawtona Nowy wpis
@Zainteresowany

Janusza predzej z butow wyrwie niz zaplaci 50% za nadgodziny,zakladajac ze pracownik dostaje 20zl netto ,za sam etat wyjdzie 3360,a teraz jezeli pracuje 260 to wowczas daje nam 82nadgodziny,30*82 czyli 2460,razem wyplata 5820zl,czy ktos tam widzial takowe pieniadze kiedykolwiek?a gdzie diety jeszcze? Przypomne tez ze kodeks pracy przwiduje 416 nadgodzin w roku,a nie w 3miesiace,tlumaczenie"to sa targi"ch.... Mnie obchodzi,jedziemy z koksem dalej ,w niemczech obowiazuja stawki branzowe i wynosza kilkanascie euro brutto dla pracownika budowlanego jakim niechybnie jest stolarz/monter targowy,ilosc nadgodzin rowniez jest regulowana poprzez porozumienie zwiazkowe,kwestia urlopow i kasy nadgodzin SOKA rowniez tej firmie jest obca.Jezeli firma wyplaca pracownikowi 4k zl za 260h to jest to jawne zlodziejstwo,owa praca jest wyceniana na 2x tyle minimum

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomasz

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje i czy są teraz szanse żeby dostać się do firmy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 325 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Smart Design Expo Sp. z o.o.?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 476 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Smart Design Expo Sp. z o.o.?

Emil

Czyli wyjazdy są praktycznie cały miesiąc. To ile jest dni wolnego? Jak to wygląda?

Poldek

Przesadzacie z narzekaniem, to bardzo dobry pracodawca tylko trzeba mieć chęci do pracy!

Poldek2
@Poldek

Że co? To z biura marketingowiec pisał czy kto? :) :) :) Raczej ciężko jest i tyle i atmosfera dziwna.

Maja
@Poldek

Skoro masz odmienne zdanie na temat pracy w firmie Smart Design od większości osób wypowiadających się na forum ,to może napiszesz na ten temat nieco więcej? Jak oceniasz zarobki? Czy atmosfera w firmie jest według Ciebie ok?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Co jaki okres czasu w Smart Design Expo Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Smart Design Expo

Dzień dobry, w imieniu Smart Design Expo chcemy odnieść się do komentarzy dotyczących pracy w naszej firmie. Jesteśmy bardzo zaskoczeni wpisami skierowanymi pod naszym adresem. Firma istnieje ponad 12 lat i z roku na rok kładziemy coraz większy nacisk na dbanie o naszych pracowników, ich rozwój, lepsze płace oraz komfortowe warunki. Jest to dla nas jeden z priorytetów, by wszyscy mieli jak najlepsze warunki pracy. Widzimy, że zamieszczone komentarze dotyczą pracy monterskiej. Ci, którzy pracowali bądź pracują przy montażu stoisk na pewno wiedzą, że jest to ciężka praca, która wymaga dużego zaangażowania, pracowitości i odpowiedzialności, co zwykle wiąże się z większymi zarobkami. Bardzo doceniamy zdolnych, pracowitych oraz odpowiedzialnych ludzi - tacy pracują u nas latami, takich rozwijamy i o takich dbamy w szczególności. Świadczy o tym mała rotacja osób w firmie. Natomiast jeżeli ktoś poczuł się w jakimś stopniu urażony lub pokrzywdzony, to zapraszamy do nas do biura. Bardzo chętnie porozmawiamy o konkretnych problemach i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Zarząd Smart Design Expo sp.z.o.o.

Worker
@Smart Design Expo

Komu wierzyc? Polubientych negatywow jest tutaj coa duzo. Isc do nich czy nie?

@Worker

Zapytaj ludzi, którzy tam pracują a nie trolla i boota, który codziennie podbija tu negatywy o określoną ilość; dziwne że pozytywy są regularnie zerowane... daje do myślenia?

Worker twoj ;)
@Obserwator

Po prostu taka o was maja opinie ci ktorzu u was pracuja... p.wlascicielu ;)

Zenon
@Smart Design Expo

Ale gadanie... zadna normalna firma nie musi takich ostentacyjnych komenatrzy puszac... ;)

Helmut
@Smart Design Expo

To kiedy mozna sie umowic na powazna rozmowe?

Big
@Smart Design Expo

Nie ma gdzie parkowac nie ma gdzie ladowac towaru poza ulica. Nie. Nie jest nam fajnie.

@Big

To u was jak aż tak źle?

Pm
@Smart Design Expo

Dzien dobry... w imeniu to co z tym spotkaniem i rozmowami szefostwo bo coa umilkiscie... wiecej wiecej wiecej stoisk wezmy... oj oj

Pm
@Smart Design Expo

Mam jedna prosbe... nie piszcie w imieniu zarzadu steku informacji ktore nie pokrywaja sie z prawda. Jak ktos nie pracuje powyzej 10h na produkcji to juz jest bardzo bardzo bardzo be... pomimo iz wyrabia sie ponad norme ze swoimi zadaniami... przypominam ze norma to 8h... integracyjnymi spotkankami chcecie to wyrownywac? Ludzie maja rodziny i maja co robic.

Helloł

Coś dużo dobrych osób panowie traca jak na firme marzeń... pożegnania zdaje nie sa miłe ;)

Alias
@Helloł

A ta komfortowe warunki to... praca na wyjezdzie przez caly miesiac, brak parkingu czy ładowanie towaru na tira na ulicy bo nie za bardzo chyba ten komfort odczuwam?

@Alias

Możesz nam powiedzieć więcej a warunkach atmosferze jaka panuje w smart expo

Alias
@Obserwator

A powyzsza wypowiedz jest malo zrozumiala?

@Alias

Czyli jak jest wyjazd źle nie ma wyjazdów jeszcze gorzej (bo nie ma kasy) tir ładowany na ul jest problemem ? Słabe to jest ... ktoś tu jest miękki i giętki ^^

Twoj Mysliciel...
@Obserwator

Oj. (usunięte przez administratora)... NORMALNE FIRMY MAJA PLAC ZALADUNKOWY!...a my co... (usunięte przez administratora) Kto majac firme targowa buduje ja na waskiej działce... tyllko my... (usunięte przez administratora)pobudka...

Expo
@Helloł

(usunięte przez administratora)chyba tylko psuje reputacje firmy takie zachowanie pracodawcy wstyd ! proponuje sad pracy (usunięte przez administratora)

Major

Zawsze można zmienić bardzo dobra firme na wielką niewiadomą. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Denio
@Major

Co masz na myśli pisząc ,, bardzo dobrą firmę ‘‘ ..??

Keller
@Major

Czyli ze przyjsc z innej dobrej firmy do Smart?

Zenon
@Major

Zawsze mozna wracac chorym po milionie dwoch dniach 15h do domu... bo szkoda kasy...

Superexpert

Moze ci sie losiu po prostu nie naleza! He?

Ekspert
@Superexpert

No jak... obiecywane za kazdym razem za poswiecenie sie na stoisku i nie ma. No to jak sie nie naleza? Łosiem na swieta moge zostac :)

Eko
@Ekspert

Łoś hehe wychodzi na to że w smartach będzie Zoo:)

Kamil

Przynajmniej jest u was wesoło :)

A

T..r..a..g..e..d..i..a.. Kiedys spoko... dzis... bałagan...bałagan...bałagan i wiecej wiecej wiecej.

piekny roman
@A

serio ania? wez wyluzuj. ty sama odeszlas.zostaw innych w spokoju bo nam dobrze jest.nie lej siary

A
@piekny roman

Ania jeszcze nie miałem na imie, ale do zobaczenia jutro w pracy... ;)

Monterereos.

Generalnie masakra... taki zapierdziel że w sumie na dwa etaty zarobie tyle samo. Zaraz sie zwalniam bo tak sie po prostu nie da.

@Monterereos.

Jesteście firmą kategori D ?? Jak BWS ... też się u was pracuje po 13 h

@Monterereos
@Kamil

Smutna prawda...

@@Monterereos

To u was jak na Syberii ... w obozie ... a umowy jakie wykazujecie swoje zarobki ??

Mick
@Kamil

Żonie...

Denio

Czyli prawdą jest że kurnik i dużo kurczaków tam lata .

Cul dżej

Tera to dopiero (usunięte przez administratora) tu mamy... hahaha. Ale jazdy som. Bo przegjeli i sie w czasie nie opamietali hahaha.

ELKESA

(usunięte przez administratora) Niby wporządku przez kilka miesięcy o dobrze płącą.(usunięte przez administratora)

Maurys125

Nie polecam pracy w tej firmie na wyjazdach.(usunięte przez administratora)Jedna wielka masakra. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Design Expo Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad