Robert Grzempowski Bronek 3 Salon Fryzjerski

Opinie o Robert Grzempowski Bronek 3 Salon Fryzjerski

aneta

Bardzo jestem zadowolona z usług Pana Roberta ,korzystam juz od lat i zawsze jest tak doskonale wykonane strzyżenie ,że nie mam kłopotu z ułożeniem fryzury. Pani Patrycja równiez jest osobą z dużym potencjałem oraz wyjątkowo uzdolniona, Lubię atmosferę w Robert Grzempowski Bronek 3 Salon Fryzjerski za: serdeczność i kuktura osobista właściciela oraz jego córki

Masz jakieś doświadczenia zawodowe związane z przedsiębiorstwem Robert Grzempowski Bronek 3 Salon Fryzjerski w miejscowości Poznań? Dodaj więc komentarz o tej firmie. Pomóż innym internautom podjąć zawodową decyzję.

Zostaw opinię o Robert Grzempowski Bronek 3 Salon Fryzjerski - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Grzempowski Bronek 3 Salon Fryzjerski