Unipaco S.A.

Poznań

Opinie o Unipaco S.A.

Męsk
użytkownik zarejestrowany

No dokładnie tym się zajmuje, nawet nazwa to sugeruje, poszukują akurat pracowników od maja, więc wiesz

obserwator

Kiedyś byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy. Przeprowadzał ją jakiś [usunięte przez moderatora]. Bardzo niemiłe wrażenia z tej rozmowy a raczej przesłuchania. O firmie, stanowisku, obowiązkach, nic się nie dowiedziałam wszystko trzeba było z nich "wyciągać". Nawet nie mają pojęcia, że teraz każda firma która przeprowadza rekrutację informuje kandydatów o jej wyniakch, nawet jeśli są one negatywne.[usunięte przez moderatora]

taaa, solidna firma... z zarządem, który stanowią [usunięte przez moderatora]... Powodzenia!!!

solidny pracodawca dobre warunki

Zostaw opinię o Unipaco S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unipaco S.A.