Opinie o Lead Force w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lead Force. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lead Force na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lead Force w Warszawa

oszukany

Witam. Nie polecam tej firmy. Nie wyplacaja calego wynagrodzenia za godziny. w umowie jest 10zl netto. Przyslali mi polowe kwoty jaka powinienem miec

szu

Taka opinia jest kłamstwem i oszczerstwem wobec firmy i może powodować zakończenie sprawy na drodze sądowej. Radzę przemyśleć dwa razy zanim napisze się coś takiego. Wszystkie tego typu niejasności załatwia sie na drodze sądowej a nie w internecie, zwłaszcza jeżeli są zwykłym kłamstwem.

zagadka

Mówisz, że wypłata nie jest na czas. W tym miesiącu otrzymałeś duszku tyle ile powinieneś?

moge sie wypowiedziec jako osoba ktora widziala juz wiele callcenter. szczerze to jestem mocno zdziwiony jak dobrze sie pracuje i mowie to z perspektywy osoby ktora pracowala w roznych cc. dziwia mnie rowniez te opinie powyzje. ja zachecam, zwlaszcza jezeli ktos nie mial doswiadczenia bo sporo mozna sie nauczyc, trzeba tylko chciec pracowac i sie nie poddawac, ale dla takieh stawki podsawowej to raczej warto

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lead Force odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
PRAWDZIWA

Powyższa opinia "trochę spanikowana" nie jest moja, dlaczego podszywa się ktoś pode mnie ? hehe domyślam, że ten były pracownik chce tu namieszać :D NADAL TU PRACUJE ;) I BĘDĘ PRACOWAĆ :D są ludzie i parapety, ale do tego stopnia się zawziąć, żeby pod PRAWDZIWE i szczere opinie się podszywać ? ŚWIAT JEST PEŁEN PSYCHOPATÓW ;D heh ja tam się ciesze, że tu trafiłam :)

łoł

Zwolnili tego od sekty? tego kierownika łał :)

Troche spanikowana

Dziękuje za opinie , jednak znalazłam już sobie inną pracę,ale serdecznie dziekuje za zainteresowanie

rafal3290

Z kim mogę się skontaktować aby tam pracować, proszę o jakiś adres mailowy gdzi mogę wysłać CV ?

Wąsiu

Potwierdzam, jest ok.

Bbbbbb

Aha zaczyna się. Cóż za dziwny zbieg okoliczności... Jeden dobry komentarz i dwa pod rząd w kółko o tym samym od tej samej osoby. Dobrze wiemy kto pisze te bzdury. Aż tak bolą normalne opinie? Boli cię to, ze bez ciebie i tak dalej ludzie sprzedają i normalnie pracują?

Byli pracownicy odkryli prawde

Dlatego ich zwolnili, podpinacie się pod tvn na stronie a nie macie z tym nic wspólnego , poza tym łatwo jest manipulować ludźmi ,jak to każda sekta ,idźcie sobie ludzie tam pracować jak sobie chcecie ale uważajcie na siebie,i nie łykajcie niczego czym was tam poczęstują , miłej pracy i powodzenia

Nie idź tam!

będziesz miała same kłopoty

Kaśka

Normalna firma, normalne warunki pracy, stawka dość wysoka jak na taki w miarę łatwy projekt. Jestem po szkoleniu, ale zdążyłam pogadać z pracownikami. Są tacy, którzy pracują rok i dłużej wiec nie sądzę że gdyby było tak źle to pracowaliby tak długo.

Lenka
@Kaśka

Zgadzam się z Tobą Kaśka. Normalne cc, wiadomo że są wymagania co do wyniku, ale w każdj takiej pracy tak jest. Poza tym słyszałam historię o tych byłych pracownikach i wcale się nie dziwię, że zostali zwolnieni................

Troche spanikowana

Cześć mam pytanie , czy jakiś pracownik może powiedzieć szczerze jak tam jest, bo miałam przyjść na rozmowę i boje się po tych komentarzach , niechce być oszukana albo wykorzystana,ale nie chce się wyłamywać,powiedzcie warto? czy to co piszą jest zgodne z prawdą i w ilu procentach? bo z życia wiem że coś musi być źle skoro aż takie opinie na temat tej firmy krążą w necie, porsze o szczerą odpowiedź. pozdrawiam Madzix

Betka
@Troche spanikowana

Ja byłam wczoraj na rozmowie na stanowisko supervisora. Chciałabym, aby każda rozmowa rekrutacyjna wyglądała właśnie w ten sposób!

@Troche spanikowana

Udało się !!!!!!!!!!!!! Trochę się obawiałam, ale zaryzykowałam i poszłam na rozmowę i szkolenie. Było warto :) już dziś miałam pierwsze sprzedaże i jestem zadowolona. Już wiem, skąd takie negatywne opinie się biorą i nie dziwie się, że zwolnili tego od "sekty". Szczerze mówiąc, to trochę smutne, że świat jest pełen psychopatów, którzy wyżywają się w opiniach, a przez to normalni ludzie obawiają się podjąć prace:D heh W każdym razie, to wiadomość dla wszystkich tych, co się obawiają, tak jak ja wcześniej. Nie ma co się stresować i naprawdę warto tu przyjść. Bardzo uczciwa firma :)

Obiektywna

Ja z reguły nie sugeruje się opiniami ,ale właśnie tu coś jest tego zbyt wiele,a nic nie bierze się z nikąd i tez miałam być na szkoleniu ale te opiie jednak zrobiły swoje , zastanowię się jeszcze ale chyba nic z tego nie będzie.Ale życzę sukcesów :) pozdrawiam

Mądry
@Obiektywna

Znów trzy opinie pod rząd jednej i tej samej osoby.... Każdy mądry zauważy pewne cechy charakterystyczne. Człowieku zajmij się swoim życiem. Nara

elvis87

faktycznie rozbieżność komentarzy na tej stronie pozostawia wielki znak zapytania , bo nie sądze żeby było tam tak kolorowo skoro porównują was z sektą , a do tego sam powiedizałeś "Mądry" że były pracownik coś pisze itd. itp.,ty na zapewne jesteś osobą która napisze jak najlepiej bo jesteś pewnie z tej firmy, ale dlaczego piszą tak byli pracownicy? i do tego te pochwalne opinie , ja wiem od kolegi który krótko tam u was pracował że robicie straszne wałki i do tego mobbingujecie ludzi o gółupi telefon ,podobno (usunięte przez administratora) i straszne warunki ,syf,smród no sprawa da sanepidu, nie mniej pretęsji ale sam byłem z kumplem na szkoleniu i od razu wasza liderka od szkoleń zaczęła pyskować jak by nie wiadomo kim była , żenada ale pewnie będziesz dalej pisał jakieś wypociny , ok rozumiem ale ludzie nie przyjdą do was bo się boją takich jak wy ,ponoć strasznie ich tam traktujecie , czy to prawda?

Pasuje

Ja też pasuję byłam na rozmowie i dziwnie to wygląda , jeszcze weszłam na te opinie i przyznaje że bardzo się zniechęciłam , może tchórze ale nie wiem boje się mam nadzieję że nikt nie będzie miał mi tego za złe, może jesteście ok ale w dzisiejszych czasach trzeba uważać na to co się pisze czyta i wogule, mimo to pozdrawiam i czekam na opinie jeśli ktoś będzie tam pracował hejka

Były zainteresowany

miałem isc do tej firmy na rozmowe ale sadzac po opiniach to nie warto , bo dzieje się tam na pewno cos nie tak,jak nie same negatywy to az sztuczne pozytywy , widać ze jakiś walek,ale jak ktoś zaryzykuje to niech wystawi opinie , pozdro

Mądry
@Były zainteresowany

Nie trzeba być geniuszem żeby się zorientować, że zarówno te złe jak i przesłodzone opinie pisze jedna i ta sama osoba, która mści się za to, że ją zwolnili. Trzeba było przyjść i samemu zobaczyć jak się pracuje, zwłaszcza, że przecież nikt na siłę Cię do pracy i podpisania umowy nie zmusi.

Nowy prawdziwy pracownik

A ja pracuje zaledwie nie cały tydzień a już zarobiłem kilka tysięcy , ta firma jest po prostu świetna!:) i na pewno to nie jest sekta a ni żadni oszuści,jestem nowym pracownikiem ludzie więc może cie mi ZAUFAĆ w 100% :) chodzcie tu bo jest Najlepiej ,Przede wszystkim najlepsi kierownicy i supervisorzy na świecie!! ,firma gwarantuje największe zarobki jakie można zarobić w całym kraju!!! pierwszy milion już po pół roku pracy naprawdę! więc bierzcie znajomych i do roboty!! :)pracuje od niecałego tygodnia i zarobiłem więcej niż w ciągu całego roku ,uczciwie a dotego oczywiście na poziomie i nie sugerujcie się tymi opiniami ze tu w naszej firmie sa jacyś oszuści albo że to nowa niebezpieczna sekta,to szansa na lepsze zycie i poprawe materialną w 100% więc nie czekajcie tylko dołączcie do nas! :)

Ten sam

Idź gdzie indziej powylewać swoje smutki. Te twoje pseudokomentarze zaczynaja już być nudne... Ale nic dziwnego, że nie potrafisz znaleźć sobie żadnego zajęcia. Z taką znajomością ortografii to nie pozostaje nic innego jak pisanie bzdur w Internecie. Nara

Zostaw merytoryczną opinię o Lead Force - Warszawa

Lead Force