Opinie o GLOBALS SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GLOBALS SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GLOBALS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBALS SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Real bydgoszcz

maniek - 2011-07-20 00:45:35 Dla mnie to sa poprostu [usunięte przez moderatora]. Pan [usunięte przez moderatora]. przeprowadzil kontrole u mnie w firmie. Bylem po godz pracy. Pilem piwo na rampie. Zgarnal mnie na przeszukanie p[o czym wezwal policje. Nic nie znalazl. Policja nie przyjechala bo stwierdzili ze to nie ich problem. Dal mi alkomat bez atestu. Popelnil 3 bledy: 1. Nie wpisal w notatke swiadkow dmuchania 2. Alkomat nie posiadal atestu 3. Powinien mnie sprawdzic 2 razy czy mam tendencje wzrostowa czy malejaca.Sam pracowalem w ochronie i znam przepisy. On nawet nie mial prawa mnie kontrolowac bo bylem po godz pracy. Ale tak to jest jak niekompetenti ludzie wchodza nas stolki. Nigdy nie polecil bym tej firmy. Otrzymalem pisemna nagane od dyrekcji mojego zakladu pracy.Chcieli mnie zwolnic ale kierowniczka nie dopuscila. Rozmawialem z adwokatem sprawe w sadzie pracy mialbym wygrana. Ci ochroniarze nie znaja przepisow i nie nadaja sie do tego zawodu. Ja mam staz 4 lata i wiem co mozna a co nie. Oni biora ludzi z lapanki i mysla ze sa bogami. Gowno prawda to sa niekompetentne [usunięte przez moderatora] ktore chca sie wykazac. A jakbym spotkal pana [usunięte przez moderatora] na ulicy naplul bym mu w twarza Teraz w realu jest 5.5zł i jest przelot ludzi jak na dworcu pkp

student

ktoś wie jak się pracuje leclercu na ursynowie atmosfera itd

Janusz

treść - 2010-08-19 22:35:15 Firma Globals jako jedna z nielicznych firm ochroniarskich naprawdę dba o swojego klienta. W chwili obecnej zatrudniają sporą liczbę specjalistów z branży security. Może jest spory nacisk na jakość ale my również możemy się sporo nauczyć. Pracowałem już tu i tam - ale tu chociaż widzę sens tego co robię. a tam pierdolicie glupoty,najgorsza firma jaka znam,kazdy robi co chce,wstawia sie na obiekt ludzi bez szkolenia.zarobki do [usunięte przez moderatora],zero przerw no chyba ze chcesz miec ujebane 15 minut,kierownicy to [usunięte przez moderatora].co drugi pracownik pije alkohol w pracy.niema ciuchow,ogolnie mowiac [usunięte przez moderatora] firma

iras

pracuje w firmie od 3 miesiency. Dodam, że przedtem nie miałem styczności z pracą w ochronie? Co myśle o firmie globals? Praca dobra dla studentów jak ja i innych ludzi potrzebujących jedynie pracy dodatkowej. Od miesiąca mamy nowego inspektora, wporządku facet. Potrafi odwieźć do domu, załatwić mundur gdy potrzeba. Jest ok, w porównaniu do poprzednika, który wpadał raz na 2 ygodnie z awanturą. Może trafiłem na dobry obiekt, może brak mi doświadczenia i jakegoś punktu odniesienia, w każdym raze jetem zadowolony z pracodawcy. Jedyny minus to stawka 6 zl/h. Plusy? Elastyczny czas pracy, pośrednio między plusem i minusem - grafik tworzony praktycznie z dnia na dzień, nigdy nie wiez jak jutro pracujes

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GLOBALS SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Wiecie kto :)

TORUN - 2011-10-12 14:22:20 POWIEM JEDNO FIRMA KRZAK,A SZCZEGOLNIE KOORDYNATOR Z TORUNIA [usunięte przez moderatora] TONDERA TO [usunięte przez moderatora] Co prawda to prawda [usunięte przez moderatora] niepotrafi sobie poradzić z 4 sklepami w toruniu. jest duża rotacja bo nowi pracownicy mają po 18-25 lat i nie wytrzymuja badz maja juz dosyc takiego traktowania . [usunięte przez moderatora] potrafi w kazdej chwili zadzwonic i kazac Ci przyjsc do pracy bo jak on to mowi "Naprawde niemam nikogo prosze Cie przyjdz" a co do czego kopnie was w [usunięte przez moderatora]:) co za koordynator lub inspetor regionalny niezna godzin otwarcia sklepu w ktorych ma swoich ludzi. Praca na 2 miesiace MAX !!.

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE [usunięte przez moderatora]!!! TAM SIEDZI [usunięte przez moderatora]!! DO PRACY ISC TO TAK,ALE ZAPŁACIC ZA TA PRACE NIE CHCA..NIE WIEM JAK W INNYCH MIASTACH,ALE W BYDGOSZCZY TO JEST JEDNO WIELKIE [usunięte przez moderatora]!!ZA NIC NA SWIECIE NIE POLECAM TEJ FIRMY..

GLOBALS 2 to najgorsza firma na jaką trafiłem ,odradzam każdemu pracy w tej firmie szczegolnie w markecie czy sklepie. Samemu wszystko trzeba tam załatwiać , upominać się , wiele razy niezgadzały się wypłaty , zostałem zwolniony bez powody sensownego , Kierownik zadzwonil i powiedzial że zegnamy sie a dzien wczesniej szkolilem pracowenika nowego i ten pracownik zajal moje miejsce. [usunięte przez moderatora] !

mistrzu

zgodzę się z niektórymi opiniami o tej firmie , rozmawiałem z kilkoma ochroniażami z 'biedronek'' i okazuje sie że to ile oni zarabiają jest conajmniej szokujące. Ja bym na te 6zł na godzine im dosłownie naszczał!!!! chłopak z którym rozmawiałem też miał dosyć złapał sie tej roboty tylko dla tego ze nie miał czasu szukac gdzies indziej. [usunięte przez moderatora] ludzie czy wy mózgów nie macie??? olewajcie takie ogłoszenia to nie bedzie takich problemów , za 6 zł to chyba nawet żul nie pujdzie robic bo wiecej wyżebra w 10 minut pod tą biedronką taka prawda! nie dajcie sie [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

1. Jak do mnie piszesz to nie rób takich błędów 2.Jak chcesz rozmawiać to pokaż trochę kultury 3.Zachowujesz się jak typowy przydupas kierownika 4.A jak tam bardzo chcesz abym się ujawnił to poproś ładnie podaj mi swój numer to pogadamy Pozdrowienia dla kierownika regionalnego vel żołnierz

Pracownik ze Szczecińskiej Stokrotki

Ta firma to jedno wielkie bagno... Nie polecam nikomu stać w szczecinie na stokrotkach praca od 7 rano do 22 30 w tej pracy nie można mieć własnego życia i planów kierownika regionalnego nie obchodzi nic że nie masz plomb naklejek czy nawet pustych protokołów trzeba sobie samemu drukować... na podpisanie umowy czekałem 2 tygodnie gdzie bez umowy przepracowałem 80 godzin za które nie dostałem kasy ogólnie w firmie globals przepracowałem 270 godzin za co dostałem tylko 1200 zł gdzie przyjmowałem się za stawkę 6 zł na godzinę... A umowie którą później dostałem droga pocztową było napisane 5.50. Jedna wielka [usunięte przez moderatora] . Na własną rękę musisz szkolić innych pomimo tego że sam jesteś dopiero 2 tyg. w pracy. Jedna koszula na cały rok i tak samo garnitur gdzie kupę kasy i czasu poszło na pranie garnituru i koszulki która musi być na kolejny dzień pracy czysta itp. były tygodnie takie że pracował się 5 dni pod rząd po 16 godzin z czego nie pilnowało się produktów w sklepie tylko samych pracowników aby nie przeklinali itp. Dobrze że już w tej firmie nie pracuje i nie polecam nikomu !

maniek

Dla mnie to sa poprostu szmaty. Pan [usunięte przez moderatora]. przeprowadzil kontrole u mnie w firmie. Bylem po godz pracy. Pilem piwo na rampie. Zgarnal mnie na przeszukanie p[o czym wezwal policje. Nic nie znalazl. Policja nie przyjechala bo stwierdzili ze to nie ich problem. Dal mi alkomat bez atestu. Popelnil 3 bledy: 1. Nie wpisal w notatke swiadkow dmuchania 2. Alkomat nie posiadal atestu 3. Powinien mnie sprawdzic 2 razy czy mam tendencje wzrostowa czy malejaca.Sam pracowalem w ochronie i znam przepisy. On nawet nie mial prawa mnie kontrolowac bo bylem po godz pracy. Ale tak to jest jak niekompetenti ludzie wchodza nas stolki. Nigdy nie polecil bym tej firmy. Otrzymalem pisemna nagane od dyrekcji mojego zakladu pracy.Chcieli mnie zwolnic ale kierowniczka nie dopuscila. Rozmawialem z adwokatem sprawe w sadzie pracy mialbym wygrana. Ci ochroniarze nie znaja przepisow i nie nadaja sie do tego zawodu. Ja mam staz 4 lata i wiem co mozna a co nie. Oni biora ludzi z lapanki i mysla ze sa bogami. Gowno prawda to sa niekompetentne chamy ktore chca sie wykazac. A jakbym spotkal pana [usunięte przez moderatora] na ulicy naplul bym mu w twarz

olxx

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED PODJECIEM PRACY W AGENCJI PRACY NA PULAWSKIEGO GLOBALS 2 [usunięte przez moderatora], traktuja ludzi jak gowno no chyba ,ze jest sie przydupasem pana kierownika ( nie bede wymieniac imienia- tak sie dzieje w bydgoskim realu ) placa ok 5,40 :) to nie zart ps.na kazdym razem kiedy osmielisz siezaprotestowac dobrze sie zastanow :)

Płock

Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] z ochrony w Płockim NOMI a także kierownika regionalnego na to miasto, takich (usunięte przez administratora) to jeszcze w życiu nie spotkałem. Wywalili całą ochronę sklepu, ludzi którzy pracowali po kilka lat bo obrażali "pana [usunięte przez moderatora]" (swoją drogą największego kapusia jakiego znałem) który pracował tam 2 miechy ale trzymał głeboko, oj bardzo głęboko palec w (usunięte przez administratora) kierownika. Szkoda mi tylko chłopaków którzy jeszcze tam pracują i pracowników sklepu którzy muszą się z nim użerać. Klien pierwszego dnia powiedział nam nieomalże wprost że my w tym sklepie mamy większą uwagę przywiązywać do pracowników, których wszystkich uważali za złodziei, a nie na klientów. Pozdrawiam też kierownika NOMI i jego naczelnego przydupasa którzy zamienili pracę w tym sklepie w piekło...

Real Grudziądz!!! Dni Otwarte 01.07.11 do 08..06.11 \\\"Bierz co chcesz i leć!!! Nikt Cię Nie Dogoni. Globals z Przyjemnością\"

Ugi

Real Grudziądz pozdrawia Globalsów....5,50

truteń

10 lat a firma istnieje od??? Kim jesteś??? [usunięte przez moderatora] Więc pracowałeś w G-1 group brawo więc jesteś takim samym [usunięte przez moderatora]!!! Szkoda pisać bo i tak nie zrozumiesz więcej nisz musisz i w pracy ma się znajomych a nie kolegów. Nie zmienia to faktu iż z jednego [usunięte przez moderatora] powstało drugie [usunięte przez moderatora]. Nie polecam takiego pracodawcy!!! Powinni ich pozamykać a z całą pewnością jest za co może wreszcie się ktoś im przyjży!!!

pusio

odnoszę się do piszących o sprawiedliwości w tym kraju szybciej kara spotka pracownika niż tą firmę w krórej okrada się nie tylko ludzi ale i Państwo ,że jeszcze nikt nie dobrał się im do tyłka?

zawał

Tragiczne ktoś o swoim pracowniku pisze "[usunięte przez moderatora]"??? I każe mu się zwolnić??? Jaki pracodawca pozwala na takie odpowiedzi?! To żenujące ale i wystawia świadectwo pracodawcy niestety! Chciałem podjąć współpracę jednak poziom jaki prezentuje pracodawca w stosunku do pracownika to nawet nie [usunięte przez moderatora] a nie mieści się w skali dobrego smaku i prezentowania firmy. Brak słów jak tacy ludzie mągą kierować podwładnymi??? Tym precedensem powinna zająć się prasa i telewizja. Doskonały kompromitujący materiał!!! Rewelacja!!!

klijent ale były

Rozstałem się z tymi ludzmi i to była właściwa decyzja. Jednak może ktoś pomoże mi w odnalezieniu pewnej kobiety,która w latach 2006 pracowała dla tych właśnie ludzi w Warszawie? To nie bywałe jak rórniła się od całej reszty kierowników z tej mafi! Poszukuje [usunięte przez moderatora] tak ją nazywali a imie Ilona szukam kontaktu z tą kobietą bo chcę by pracowała dla mnie i mojego przedsięboorstwa! To jedyna osoba kompetętna osoba i doskonały fachowiec w odróżnieniu od reszty. Czekam na informacje. A dla czyrających te opinie to szmatławiec nie firma.

Dyskretny Robert

Jeśli czytają to forum z opiniami normalni ludzie to pomyście ile ta firma zrobiła kantó od powstania??? Ilu z was oszukała??? Globals to obietnice bez pokrycia. Umowy na najniszą krajową a nadgodziny w zleceniu? Jawne oszustwo by nie płacić godziwego wynagrodzenia! Nigdy nie zgadza się wypłata bo inspektor ma za mało? Ludzie To oszuści nie polecam chyba,że jak upomnisz się o swoje to i tak Cie człowieku wywalą albo podłożą Ci świnie a na to ich stać! Dziwi mnie jedynie iż mądrzy zleceniodawcy nadal z nimi zawierają kontrakty jednak to dużo musi kosztować i ktoś za to bierze nie złą kas. Ale rączka rączke myje... Zakończe to jednym zdaniem: Ale firma musi pamiętać iż nie jest ponad prawem i na was przyjdzie czas!

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBALS SP. Z O.O. - Bydgoszcz

GLOBALS SP. Z O.O.