Opinie o GLOBALS SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GLOBALS SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GLOBALS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBALS SP. Z O.O. w Bydgoszcz

milutek

To ci sami ludzie,którzy tworzyli G-1Group Kto był złodziejem to nim zostanie!!! Nie spodziewajcie się po nich nic dobrego [usunięte przez moderatora] i dorabianie się to ich motto!!! To nie jest firma,która ceni ludzi!!! Ceni kase,którą wy tak ciężąko wypracowujecie!!! Zmieniło się logo a ludzie na stołkach zostali!!!

Ta firma to porażka kierownik regionalny to sam kiedys tylko cieciował a teraz lord. A nazwe to teraz będziecie co miesiąc zmieniac teraz globals 2 za miesiac 3 a my pracownicy jak idioci będziemy jeździć do bydgoszczy za te grosze które zarabiamy. A pozatym to te śmieszne kontrole to są bezprawne bo to nie umowy o prace i tyle nie polecam tej firmy.

Powiem krotko: same (usunięte przez administratora) i pedaly.caly Syf zwany Globals.Kierownictwo to przewaznie albo[usunięte przez moderatora] ktore nie znaja nawet pojecia co to ochrona a tym bardziej na czym polegaja procedury na obiektach.przyklad?Kierownik Regionalny na Mazowsze posiadajacy pod soba sklepy S-mply,pyta sie PRACOWNIKA OCHRONY co sie robi?! poza tym Sciemniacze,kłamcy robiacy WSZYSTKO co moga aby nie dac Ci stalej umowy wymyslajac nie logiczne procedury..ZENADA.Firma to (usunięte przez administratora) i ZADNE wasze dowody na to ze jest inaczej nie usprawiedliwia tego syfu.ZDECYDOWANIE ODRADZAM NAWET WYKRECAC NR.TEL do tych [usunięte przez moderatora].

Nie rozumiem dlaczego zle się mówi o firmach ochroniarskich?Wiem,że mało płacą,ale po cholere się tam ktoś pcha skoro te stawki komuś nieodpowiadają?Nie rozumiem tych osób.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GLOBALS SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Skoro zgodziles sie na stawke 1zl 03gr za godz to sie nie dziw ze 50zl dostales.a co do globalsa to nie wypowiem sie na temat innych obiektow np grojec,czestochowa bo pracuje w warszawie i nie mam specjalnych powodow do narzekania.kierownik regionalny jest spoko,aczkolwiek ma troche odchylow ale zapewne przez nawal pracy,pensja jest ok bo okolo 2200zl,po niedlugim czasie awans na kierownika zmiany i jakos ta wspolpraca dalej leci.i mysle ze te problemy jakie piszecie to w wiekszosci polegala na konkretnych obiektach i jest to kwestia dogadania.

Princ

to jest najgorsza firma ochroniarska jaka moze byc. za 49.5 godz przepracowanych przez pol miesiąca otrzymałem od nich 53.90 zł co to ma niby być??? to sa dobre zarobki?

likwidator

kolego z powyższej opini masz 100% racje. Musimy się kiedyś spotkać i wypić flaszke

likwidator

Co z umowami na etat??? obiecuj ludziom od dawna i co przyjeżdżają na kontrole to mówią że będą i nie ma!!! Wszystkie działania ze strony firmy wyglądają tak jakby miały nam utrudnić życie i tak jest!!! Jestem pracownikiem tej firmy a wcześniej G-1 wiele lat, Chce pracować, obiekt funkcjonuje w porządku, co potwierdzają kierownicy, ale firma utrudnia życie każdego dnia. Trzeba prosić się o wszystko co tak naprawdę firma powinna zapewnić. Załatwiamy ludzi, papiery do zatrudnienia, szkolimy nowych to co powinni robić inspektorzy a jak my mamy sprawę do załatwienia w imieniu ich własnej firmy to uważają się za bogów i trzeba się wręcz prosić o wszystko!!! Koledzy i koleżanki gdybym na dzień dzisiejszy miał miejsce pracy gdziekolwiek nawet za takie same pieniądze to uciekam z stąd!!!

mówi bardzo dobrze,ludzi nie obraża tylko mocno akcentuje niektóre sprawy by lepiej dotarły do świadomości a Tobie polecili coś napisać to widać i nie dziwię się bo tyle negatywów że aż strach.

chłopie to przesada co mówisz bo obrażasz ludzi.Jak ci nie pasuje to szukaj sobie czegoś innego..nie ma przymusu pracy.mnie praca w tej firmie odpowiada bo wiedzą czego chcą,płacą na czas i tyle na ile jest umowa..

Grójec

za grosz wstydu nie macie,że ponownie zamieszczacie te oferty pracy w Grójcu przypomnijcie sobie ilu na początku wypędziliście i zgnoiliście porządnych ludzi z doświadczeniem na obiektach handlowych na monitoringu z licencją teraz to sami się ustawcie i zapieprzajcie bo nikt co ma trochę osobistego poczucia własnej godności to do takich mośków nie pójdzie pracować.Co wy myślicie że ludzie to przedmioty za kogo się uważacie.Jestem pewien ze temu co podejmuje u was takie mądre decyzje życie go niedługo nagrodzi.I żebyście dobrze zrozumieli że tu nie chodzi o waszą zasraną pracę tylko o to żebyście sami zostali kiedyś sponiewierani jak to czynicie innym.

kierownik

To wszystko o tej firmie to prawda zacząłem prace jako dowódca zmiany za stawkę 7,5 na koniec wypłaty dostałem 6,70 i pan kierownik TP zwolnił mnie w przeciągu 5 minut (usunięte przez administratora)Wczesniej zwolnili mają żonę ze sklepu.Posiadam licencję wieloletnie doświadczenie w ochronie.UpLynąl prawie rok nie dostałem wypowiedzenia ani umowy.Pomimo że w tej kwesti zwracałem się do dyrektora pisemnie.Jak nie wierzycie to napiszcie podam wam swoj telefon i kontakt.

ochroniarz

inspektorzy w oczy obiecują cos a za plecami śmieją sie z nas wiem co mówie bo miałem w tej firmie pare obiektów pod sobą i znam szczegóły. Słuchajcie wszyscy którzy czekacie na umowe o prace i tak wam jej nie dadzą, żeby komuś dać w tej chwili komuś muszą ją odebrać powód boją sie zwolnień grupowych i konsekwencji z nimi związanymi. Księgowa i kadry to kpina!!!! Zresztą kto dzwonił do Bydgoszczy to wie. Stawki porażka!!! 5,5-6 zł na godzinę!!! minus ubezpieczenie i jeszcze zlecenie!! Na umowie o prace nie lepiej najniższa krajowa. Urlopy, chorobowe i inne świadczenia to fikcja. Inspektorzy nie wiedzą nawet czym mają sie zajmować ich pracownicy na obiekcie. Jeżdżą tylko autami i palą to paliwo bez żadnego większego celu!!! Mundury- wstyd. jeden na rok czy nawet dwa lata. Drodzy właściciele marketów, sklepów. centrów handlowych, prezesi wynajmujących tą agencje ochrony obudżcie się Wy płacicie im za każdego pracownika po 12-15 zł i więcej od godziny a oni nam ludziom którzy często naprawde chcemy pracować, dobrze czujemy sie w pracy na waszych obiektach płacą po 5-6 zł na godzine i jeszcze wymyślają głupstwa.

ciekawy

A to ciekawe dlaczego wasza firma ma najwięcej ofert pracy?

radca

Na tą firmę jest tylko jedna rada trzeba z nimi w podobnych przypadkach sporządzać rozszerzoną umowę indywidualną a jak jej nie dotrzymają to do sądu.Teraz nie jest łatwo znaleźć jednej pracy za szybko a co gadanie dwie.Pewnie uwierzyłeś na słowa,jesteś gapa łatwowierna,Twoja wina jak Cię trochę poboli to będzie nauczka na przyszłość.

pokrzywdzony

Powiem Wam skąd się bierze frustracja,jak pomyślę o tej firmie to mi od razu mdło się robi,mam wieloletnie doświadczenie w ochronie,licencje.Jak im nie mieli ludzi to mi obiecali tzw złote góry przeszedłem z innej firmy gdzie pracowałem 2 lata,kazali się zwolnić żonie z tego sklepu bo nie może istnieć taki układ a jak się zgłosiło się parę osób to pracy to jednego dnia wyrzucili mnie na bruk bez wypowiedzenia bez podania najmniejszej przyczyny.Zniszczyli pracę nie tylko mnie ale i żonie i co można powiedzieć o takiej firmie,niesamowite chamstwo,bez najmniejszych skrupułów,życzę im wszystkiego najgorszego,żeby odczuli to na swojej skórze co ja czułem.Nie radzę nikomu iść do pracy do tej firmy bo zamiast tam zarobić można podwójnie stracić.

szukający pracy

wiadomo,że jednemu pracuje się gorzej drugiemu lepiej,jeżeli nawet to prawda że piszą te opinie ci niezadowoleni co zostali zwolnieni to ten element frustracji musiał mieć jakąś podstawę powstania,napewno nie wziął się z normalnych zwolnień bo wszystkie firmy rozwiązują umowy z pracownikami i oceny ich są lepsze.

agfpio

Efw Ty nie pozdrawiaj kolegów Globalsa bo ich tu nie masz,pozdrów kierownictwo (usunięte przez administratora)

były robol

piszesz kolego bzdury bo ci ktoś tak kazał niedługo i ciebie zwolnią,zobaczysz w jaki sposób,jak zostaniesz załatwiony i te twoje tak fajnie przepracowane dwa lata będą ci się sniły po nocach przez kolejne 5 lat.

efwefw

Mam wrażenie , że te niezadowolone osoby są niezadowolone zawsze ,ja w GLOBALSIE jestem ponad 2 lata i koledzy na obiekcie również długo i jakoś jesteśmy zadowoleni - w ochronie pracuję już ponad 10 lat i wiem co piszę . Myślę , że ci niezadowoleni zostali zwolnieni z firmy i przelewa się element frustracji. Proponuję zagnieżdzić się np w konsalnecie lub solidzie - wtedy będziecie ................................... Pozdrawiam wszystkich kolegów z Globalsa.

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBALS SP. Z O.O. - Bydgoszcz

GLOBALS SP. Z O.O.