GLOBALS SP. Z O.O.

Bydgoszcz

GLOBALS SP. Z O.O.
2 183

Opinie o GLOBALS SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy GLOBALS SP. Z O.O. jest takim przedsiębiorstwem?

Julka

Czy coś dzieje się w firmie? Zastanawiam sie nad przyczynami takiej ciszy????

ikn

nesre, a czy wy - wypowiadający się tak barwnie o firmie - byliście u nich na rozmowie rekrutacyjnej ? Jeżeli tak to proszę o informację co dokładnie firma oferuje.

byly pracownik globals

Witam nie zatrudniajcie się w globals bo po pierwsze firma upada drugie firma nie AZ tyle obiektow ostatnio rozmawialem ze znajomym który jest dyr do spraw ochrony i sam mi powiedział ze nie warto się zatrudniać bo na miesiąc i wyrzucają globals traci obiekty jeden za drugi .

papież
@byly pracownik globals 09.05.2015 08:21

Widać dlaczego Ciebie z niej wyrzucili jeżeli nie potrafisz się wysłowić i poprawnie po polsku napisać. Pisałeś na jednym wdechu czy jak? Nie bronie globalsa czy umbrelli bo już tam nie pracuje, ale ja pracowałem za dobrych czasów globalsa jeszcze przez fuzją.

prezes prezesów

Globals II - Gdańsk ul.Wajdeloty 12 UMBRELLA SECURITY - Gdańsk ul.Wajdeloty 12 teraz sami sobie wytłumaczcie co to za firma i dlaczego takie stawki śmieszne. Dalej macie przy etacie umowę zlecenie na nadgodziny z firmy sprzątającej?

róża90

no właśnie, ja tez się bardzo zastanawiam nad podjęciem zatrudnienia w GLOBALS SP. Z O.O. , natomiast musze dokładnie wiedzieć ile netto na rękę bm zarobiła. czy to 8 zł o których wspominaliście niejednokrotnie to jest netto czy bruttalnie? możecie proszę też opisać jak przedstawia się system premiowy, okejka?

Statis
@róża90 08.01.2015 12:26

7zł na rękę , chyba że stawki poszły w dół . Moim zdanie nie warto podejmować pracy w tej pseudo-firmie .

Tom

Nie pracowałem w tej firmie ale w paru innych i stawki wszędzie są podobne. Wszystkim wiadomo, że w ochronie pracuje zazwyczaj student, emeryt i rencista który tylko dorabia. Jeśli ktoś urodził się od razu "prezesem" to szuka pracy w niewłaściwym miejscu. Można zarobić 10-15 zł/h na budowie, tylko że tam trzeba pracować a nie narzekać, no i kasa również wypłacana jest wg uznania pracodawcy. Życzę powodzenia maruderom poszukującym intratnego zajęcia.

seba

pracowałem w tej firmie i takiej agencji ochrony nie widziałem to mój syn który ma 5 lat by otworzył 100 razy lepszą zwykłe naciąganie i oszustwo

inspektor

to jedno wielkie dno, dyrektorzy i prezesie to partacze, nic nie można załatwić i tylko straszą, ale czego się spodziewać jak to klon firmy pana K.........

sssssss
@inspektor 22.03.2014 10:27

haha jaki koleś! Zaczął w grudniu pracę a dostał w styczniu kasę - eeee to widzę że w państwówce wcześniej robiłeś albo ktoś ci powiedział że z góry się kase powinno dostawać - (usunięte przez administratora)

SZczecin

Najgorsza firma ochroniarska w jakiej pracowałem ( Szczecin) . Na spotkaniu rekrutacyjnym obiecywano miłą atmosferę ,wsparcie , wypłaty na czas itp.A oto jak było . WYPŁATY PRZYCHODZIŁY DOPIERO PO MIESIĄCU (ZA GRUDZIEŃ DOSTAWAŁEŚ NA KONIEC STYCZNIA).STAWKA NISKA 7ZŁ . KIEROWNIK OCHRONY ZE SZCZECINA(usunięte przez administratora)W. PRZED ROZPOCZĘCIEM PRACY WCISKA BAJECZKĘ ,ŻE WYBRANO CIE Z POŚRÓD WIELU KANDYDATÓW ,ŻE MASZ WYJĄTKOWĄ SZANSE ITP. PRAWDA NATOMIAST JEST TAKA ,ŻE NIKT NIE CHCE TAM PRACOWAĆ (A JAK KTOŚ PRACUJE TO TYLKO MIESIĄC ,BO JUŻ NIE DAJE RADY DALEJ). (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Naprawdę nie warto podejmować tam pracy .Takiego (usunięte przez administratora)nigdzie jeszcze nie widziałem ,a pracowałem w paru firmach .Chaos zero organizacji .I trzeba pilnować godzin w bo była sytuacja ,że wpisywał ci mniej godzin niż pracowałeś .(usunięte przez administratora)

Szczecin
@nn 20.04.2014 15:20

Ja stałem na Toysie na Mieszka . Można powiedzieć ,że pracowałem jako cieć tak jak 88 procent pracowników w tej firmie. Błagam Cię Pracownik kas ma ładną stawkę godzinową ha ha ha rozwaliłeś system . Jak dla ciebie 7 zł za godzinne to ładna stawka to gratulacje . Prawda jest taka ,że : Stawka bardzo niska5-7zł max 8 , nie szanują pracownika, ciągłe pretensje , trzeba samemu podliczać godzinny bo często oszukują , przychodzisz na 10 godzin i pod koniec zmiany dowiadujesz się ,że masz pracować cały dzień(lub nawet noc 24h), Ciągła rotacja, bo nikt nie jest na tyle głupi żeby pracować więcej ,niż miesiąc. Pozdrawiam Pana Mareczka W. , nqjwiększego bajkopisarza i lizusa jakiego z życiu spotkałem...

stef

odradzam wszystkim z dala od tej firmy SIMPLY MARKET na (usunięte przez administratora), porażka zero szacunku dla ludzi, a kierownictwo sklepu jeszcze bardziej nie szanuje tam ochrony odradzam

igram_z_soba@wp.pl

Właśnie aplikuje do tego globals, ale z wielu negatywnych opinii nie widzę tego. Może ktoś ma jakiś namiar na pracę w ochronie dla kobiet?

xxx25

Szacunek dla pracownika ? nie doswiadczyłem go bynajmniej !!!! odradzam komu kolwiek prace w tej firmie !!!! jedno wielkie oszustwo !!!! robią ludzi tak w (usunięte przez administratora) ze to sie w głowie nie miesci i jeszcze duzo by tu wymieniac..... naprawde odradzam szkoda nerwów i co najwazniejsze czasu i zdrowia na stanie na nogach po czym opierdzielaniu przez kierownictwo za blache rzeczy i zwalnianie bez podstawne i to bez uprzedzenia !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! PORAZKA TOTALNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

?

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

trabant

Pozwalniali się bo dali im stare micry do jezdzenia po obiektach i nie wytrzymali presji, podobno jakies zlomy co sie psuja a ci co teraz nimi jezdza to jakies zwykle [usunięte przez moderatora] a nie inspektorzy takie [usunięte przez moderatora] z pierwszej lapanki

ToTylkoJa

Ta firma to jedna wielka pomyłka

rower

Napewno zna się na robocie i napewno wszystko zrobi by w nowej firmie miał najleprzych ludzi.Co się dziwić jak go tak doceniali w poprzedniej firmie to teraz jest brak sentymentów.

odpowiedź na xxxxxxx

do "xxxxxxxxxxxxx" sądze, że domyślam się o jakim inspektorze mówisz, ale ja mam zupełnie odmienne odczucia, tzn może i kombinuje (kto w dzisiejszych czasach tego nie robi? ), ale przy tym ma taki sposób bycia, że nie da się go nie lubć

xxxxx

Warszawa na dnie!!! [usunięte przez moderatora] podobno do City przeszedł !!!

x

[usunięte przez moderatora]Globals II najgorsza firma w której pracowałem !!!!!!!!!!! oddajcie mi moją kasior [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

To na pewno nie ta sama kobieta co ja znam ale z pewnością wiele ich pracuje.

x

pracownik - 2013-03-03 16:11:30 Koordynatorzy to nic w porównaniu z paniami, które pracują w firmie GLOBALS II. Za to żeby być faworyzowane nadstawiają tyłka każdemu kto popadnie na sklepie, począwszy od magazyn aż do dyrekcji.nuda w tym globalsie !!! koordynatorzy do [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozwalniać połowę z nich !!!!! nie nadają się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomek

nuda w tym globalsie i skubia na kasie

ukryty ukryty ukryty

globals II to najgorsza firma ochroniarska na ktora trafilem. jeden wielki [usunięte przez moderatora], nie wspomne juz o ludziach ktorzy sie ta firma zajmuja,[usunięte przez moderatora] NIE POLECAM NIKOMU PRACOWAC DLA NICH !!! :-)

rrr

[usunięte przez moderatora] ja pracuje w globalsie i sobie tą firmę bardzo cenię jak na razie wszystko w porządku więc nie mam się do czego doczepić ;)

były pracownik

ekipa się zmieniła więc szybko się nie pojawi nikt z szefostwa , u nas długo się nikt nie pokazywał tak nas szanowali . Szkoda słów .

zastanawiający

kto jest przeciw posunięciom 'szefostwa' dot. odsunięcia [usunięte przez moderatora]? pokażcie ilu nas jest,moze chociaż tak facet poczuje się lepiej

Krk

Ja pracuje w Globalsie 3 mies. jestem jedyna dziewczyna na obiekcie. Na początku wszystko było ok. [usunięte przez moderatora] Darcie mordy o wszystko, grafik to ściema bo co chwile zmienia zdanie i nie da się w ogóle z chłopem dogadać. Ciuchy musiałam sobie na własną rękę przerabiać bo nie mieli niby rozmiaru choć ponoć miały być szyte na miarę...Co do kasy to byłam świadoma jakie są zarobki więc na to nie narzekam ale [usunięte przez moderatora] i atmosfera jaka tam panuje mnie przeraża

pracownik ochrony

Ciekawe dlaczego zabrali im stokrotki, pewnie pazery chciały więcej kasy. A swoich pracowników Globals zostawili na lodzie, Ale czego można się więcej spodziewać po takiej firmie. Pozdrawiam

Marian
@pracownik ochrony 07.10.2012 15:59

Z tych informacji które posiadałem to nie chcieli więcej tylko jakaś firma krzak złożyła tańszą stawkę kontaktową. Teraz kwiczą i płaczą przez to że "nowa" ochrona nie spełnia ich wymogów. Jaka płaca taka płaca. Firma która teraz obstawia stokrotki nie nadzoruje pracowników którzy stoją na sklepach. Kierownik regionalny przyjedzie raz na jakiś czas, masakra. Podirytowany kierownik sklepu Stokrotka

kazio

ja pracowałem i daj sobie spokój! inspektor i kierownicy muszą skakać tak jak im [usunięte przez moderatora] obiektu zagra a jak nie to dowidzenia i jeszcze ci kasy nie wypłacą bo coś tam niby nie dopilnowałeś!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o GLOBALS SP. Z O.O. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBALS SP. Z O.O.