Plus Digital

Bydgoszcz

Opinie o Plus Digital

Masakra

Niskie zarobki a nawet bardzo niskie. Na rozmowie obiecują zlote góry. Rzeczywistość jest zupełnie inna... nie polecam

Kasia

Bardzo niskie zarobki a pracy mnóstwo mnie dziwię się,że chętnych do pracy mało. Obowiazków bardzo dużo i stres ogromny w żadnej firmie tak nie jest nie polecam.

anonymous

Niestety najgorsza firma pracowałam tutaj rok,nie dość że dostałam tylko 1500 zł a byłam specjalistka od wszystkiego,musiałam myć kible i wiele innych pomieszczeń.Chętnych do pracy tam brakuje a ciągle jest nabór. Za nadgodziny niestety nie miałam zapłacone aż dziwne że PIP się nie zabrał za tą firmę.

Zostaw opinię o Plus Digital - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plus Digital