Plus Digital

Bydgoszcz

Plus Digital
4 13

Opinie o Plus Digital

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii o Plus Digital zmieniły się warunki zatrudnienia w niej? Napiszcie, jak aktualnie wygląda praca w firmie.

Tonik

Obecnie w sytuacji braku fachowców firma będą musiały podnieść wynagrodzenie.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Plus Digital? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Masakra

Niskie zarobki a nawet bardzo niskie. Na rozmowie obiecują zlote góry. Rzeczywistość jest zupełnie inna... nie polecam

Kasia

Bardzo niskie zarobki a pracy mnóstwo mnie dziwię się,że chętnych do pracy mało. Obowiazków bardzo dużo i stres ogromny w żadnej firmie tak nie jest nie polecam.

Zostaw opinię o Plus Digital - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plus Digital