PSP Solution

Bydgoszcz

PSP Solution

Opinie o PSP Solution

Ewa

@MM, chciałabym zapytać, na jaki rodzaj umowy można liczyć w PSP Solution i czy nie ma żadnych problemów z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony? Ta kwestia z pewnością jest istotna dla osób chcących podjąć pracę w PSP Solution. Jest też może jakiś socjal dla pracowników w tej firmie?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w PSP Solution? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

MM
@Administrator 23.02.2018 08:52

Genialnie. Mega zespół. Super atmosfera, zarobki tez dobre. Szef fajny gość. Łebski gosc.

Klient- współpracownik

Mega polecam.

Grek

Mega w porządku ludzie

Długi

W mojej ocenie to elitarna bydgoska firma. Naprawdę bardzo polecam. Ciężko się do nich dostać ale to świetna firma.

Worker

Potwierdzam. Bardzo w porządku gość. W dzisiejszych czasach to taka rzadkość. To że jest wymagający to oczywiste ale to co jest najważniejsze to, to że szanuje ludzi.

Polecam. Szef jest wymagający ale spoko gość. Można się wiele od niego nauczyć. Łepski facet.

Zostaw opinię o PSP Solution - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSP Solution