Opinie o Exploreo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Exploreo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Exploreo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exploreo Sp. z o.o. w Wrocław

Mloda

Odradzam. Nie dosc ze maja (usunięte przez administratora) w papaierach to obcinaja wyplaty bo jak twierdxa raporty nie byly wysylame. Ciesze sie ze juz skonczylam z nimi wspolprace ( a pracowalam w tej agencji przez 3 lata). Nidgy wiecej z nimi nie podpisze zadnej umowy!!!!

kaja

No i widze, że jest u nich teraz praca od zaraz - na przebudowie półek sklepowych i wydaje mi sie to dosyć pilne tak naparwde, bo sklep musi dobrze wyglądac.

"No wrażenia są bardzo fajne, powiem Ci że świetna atmosfera i doskonała praca, ja polecam wszystkim." - w pozytywnych komentarzach odnośnie tej firmy, a raczej firemki, bo firmą to już t dawno nie jest widoczna jest stała tendencja: pozytywne komentarze pojawiają się niemalże zawsze po negatywnych - ewidentnie widać, że ktoś z zarządu dostaje powiadomienia o nowych komentarzach i szybko reaguje, cóż skoro nie można liczyć na pozytywne opinie pracowników, to trzeba je wystawiać sobie samemu - gratulacje dla zarządu :) Co do pracy nikomu nie polecam, kompletny brak szacunku , praca w ciągłym chaosie za żałosne pieniądze.

Krystyna

A czy ktoś pracował jako specjalista ds. rekrutacji w tej firmie? Jak wrażenia?

spec
@Krystyna

lepiej się tam nie pakować na jakiekolwiek stanowisko

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracowałem w tej firmie dwa lata. Podejmowałem się różnych zadań, merch, tk, audyty. Pieniądze powiedzmy, że są OK. Jeden duży minus - brak terminowych wpłat, trzymali mi pieniądze po 2 miesiące "bo coś się nie zgadza". Bardzo słaby kontakt, nikt nie ruszy ręką, żeby Ci pomóc. Centrala ma pretensje, że do nich dzwonisz i pytasz o cokolwiek. Nie polecam, jednak dostałem prace w firmie dla której byłem merchem.

fsfasfaf

"Żyła złota"? W Exploreo? Chyba dla prezesa

sdsew

Nie jest źle? buahahha

abab

Nie jest tak źle? widać, że pisał to ktoś kto nigdy nie miał do czynienia z tą firmą, albo ktoś z zarządu... prowizja?? chyba oszukiwanie a nie prowizja

żal

skład jest wiecznie zmieniany, bo nikt nie chce pracować za takie psie pieniądze! Osoby, które pracują tam około roku, to rekordziści! Jeżeli prezes firmy na rozmowie rekrutacyjnej mówi, że płaci na up tylko 2000, a wszystko powyżej (tzn. 100-200 zł, bo więcej nie da się tam zarabiać) zostaje wypłacone w delegacjach, żeby nie płacić do zus i us, no to przepraszam bardzo... Gdzie szacunek do ludzi? Do ich pracy?! A skład koordynatorów został zmieniony niemalże w 100% przez ostatnie pół roku... Koordynatorom zabiera się wszystko up, auta, ogranicza się dostęp do internetu, telefonu, jak ma pracować ktoś w terenie bez telefonu czy auta?! Pomijając fakt, że odchodzą coraz to nowi klienci, bo kto chce współpracować z firmą, która notorycznie nie wypłaca merchom wypłat lub ucina ich wynagrodzenie nie wiadomo dlaczego? Najtrafniej sytuację firmy określa komentarz powyżej: "Firma idzie na dno jak Titanic!"

Kazik

Czy to prawda, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy wymienili 100% koordynatorów? Obecnie najdłużej pracującą osobą w terenie jest "półroczniak". A i w biurze chyba nie ma nikogo kto pracuje dłużej niż rok!!!! A firma tyle lat na rynku! Pozabierali auta, umowy o pracę - brak poszanowania pracownika. No to jak taki nowy koordynator ma oganiać merchandiserów i od kogo się uczyć - może od Pana PREZESA???. HAHAHAAAAAA

Pracownik2

Nie polecam pracy jako merchandiser. Prawie najniższa stawka na rynku. Robisz rzetelnie serwisy, wysyłasz raporty, a tu się okazuje że połowa się nie zapisała z geolokalizacją i zabierają Ci połowę wynagrodzenia. Nic dziwnego że klienci uciekają. W końcu ktoś przejrzał na oczy.

adzio

Czy orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja w regionie Pomorskim sa wyplacalni na czas? prosze o opinie

yarojarek

Od tygodnia pracuję z Tą firmą i niestety nie mogę się doprosić o umowę, najpierw kierownik był na wolnym a teraz mówił mi że jest awaria i nadal nic jeżeli jutro nie otrzymam umowy to nic więcej nie robię z tą Firmą.

biuro
@yarojarek

Panie Jarosławie K. otrzymał Pan umowę na emaila.

ktoś

Bajzel jest bo ludzie zmieniają się jak rękawiczki. Totalny brak szacunku dla ludzi.

Gural

Od 2 miesięcy czekam na wypłatę wynagrodzenia. Ciągle słyszę, że dostanę je w przyszłym tygodniu. OSZUŚCI!

Olek

HAHAHA. To chyba pisał sam szef :) Firma idzie na dno jak Titanic!

były

Praca w biurze jest całkiem ok, ja pracowałem ponad rok, ale odszedłem, bo dostałem lepiej płatną pracę. Miałem 2 tys., chyba większość na początek tak ma, a później to zależy ile się pracuje i w ogóle

Irka

A jak wygląda praca w biurze? Jak traktowani są pracownicy?

Andrew

Z firmą współpracuję jako merchandiser od kilku lat. Uprzedzam wszystkich patrzących na gwiazdki i opinie - negatywne wypowiedzi, o miernym poziomie merytorycznym, piszą osoby, które do pracy dorywczej się nie nadają, o poważnej pracy nie wspominając. Firma płaci na czas, w moim regionie kierownik regionalny to osoba bardzo kompetentna, służąca pomocą. Robisz swoje - wszytsko jest ok. Poza tym stawki są na poziomie średnio-dobrym. Wiadomo - na wykładaniu towaru ciężko jest się dorobić kokosów, ale to w końcu praca dodatkowa lub dla studentów potrzebujących parę groszy. Systematyczność, sprawdzanie dat, bycie uczciwym wobec firmy - dla 70% ludzi to problem, stąd te niezasłużone dwie gwiazdki.

Kazik
@Andrew

A to napisał kierownik z warszawy. Wypisuje takie brednie a sam od nowego roku straci robotę

W jakiej czesci kraju?

Zostaw merytoryczną opinię o Exploreo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exploreo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exploreo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exploreo Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 57 ocen.

Exploreo Sp. z o.o.