Opinie o Sportradar w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sportradar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sportradar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sportradar w Warszawa

Cześć, od prawie już miesiąca oferta dla JavaScript Developera ma status wygasły. Czy to oznacza, że raczej nie będą już niczego wznawiać? Zastanawiam się po prostu jak wygląda teraz rozmowa i czy trudno jest się dostać, zwłaszcza ze widzę te niepolecające komentarze po procesie rekrutacyjnym

Nie polecam :/ Nowy wpis

Nie polecam aplikacji jako programista do tej firmy. Dostałem do zrobienia aplikację do napisania. W feedbacku dostałem opowiedz poniżej krytyki, gdyż odniosłem wrażenie, że sprawdzała to osoba bez doświadczenia w większych projektach. Nie zrozumiał rozbudowanej architektury aplikacji, przyczepiał się do nie istotnych szczegółów, takich jak napis na stworzonej aplikacji powinien być inny (ponieważ tak mu się wydawało), gdzie nie było to wymagane w specyfikacji. Analiza aplikacji powinna się odbywać na teamsach gdzie można przedstawić jak stworzyłem aplikację, jaka była moja wizja, argumentować pewne rozwiązania, a tak mam wrażenie, że stworzona aplikacja została przesłana dla jakiegoś juniora, który nie zna żadnej architektury i tak bez zrozumienia co analizuje coś odpisał. Straciłem dwa dni na stworzenie aplikacji, poświęciłem swój czas, a analizował to jakiś junior...... Nie polecam.

marcin Nowy wpis
@Nie polecam :/

mialem to samo. mialem napisac scoreboard. dostalem skrotowy feedback czepiajacy sie nieistotnych rzeczy, rzeczy ktore nie bylo w wymaganiach i jednej rzecz ktora faktycznie imho byla plus/minus, ale na pewno do dyskusji, a zostala bez mrugniecia okiem potraktowana jako minus. a cala apka odrzucona. jesli tak wyglada pisanie kodu i review w tej firmie to odradzam, tak samo jesli cenicie sobie czas. nie warto

Kora Nowy wpis

Zaciekawiła mnie sytuacja juniorów w firmie. jeden Pan pisał, że jego apkę z zadania rekrutacyjnego przeslano do kogoś na takim stanowisku w celu analizy. Był przy tym dopisek, że podobno nie znaja oni żadnej architektury, czy to prawda? To kiedy jakieś szkolenia są wdrażane i jaka jest minimalna widza juniora na temat technologii po trzech miesiącach stażu w firmie?

I was candidate for Java Developer role in Warsaw. Amazing experience when it comes from the beginning, recruiter from Warsaw made it comfortable, screening took around 20 minutes, short story about the company then task which took me couple of hours, based on Java and TDD not that hard. I did not accept the offer becuase other company offer me better money but whole experience was great.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sportradar na stanowisko Database Administrator? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Kandydatka

Okropne doświadczenie rozmowy o pracę. Przyszłam przed umówionym czasem na rozmowę kwalifikacyjną. Nie liczyłam na to, że rozmowa zostanie przeprowadzona wcześniej. Chciałam poczekać w salce. Tymczasem pani, która mnie przyjęła dała mi wyraźnie odczuć, że jest niezadowolona z tego powodu, że jestem wcześniej. Salka konferencyjna była wolna. Powiedziała do tego coś w stylu "dla nas każda minuta jest cenna". Do czego miało to się odnieść? Nie wiem. Mój ubiór na rozmowie o pracę był elegancki i oficjalny. Ta sama Pani popatrzyła na mnie z pogardą i powiedziała coś w rodzaju "my ubieramy się wygodnie". Do tego oczywiście cisza po rozmowie kwalifikacyjnej. Brak informacji zwrotnej.

Danuta
@Kandydatka

wygodnie czyli jak? powiesz w jaki sposób odziała się ta wspomniana Pani na rozmowę? raczej w dresie nie można przyjść? czyli nastawienie tutaj mają tego typu, że czas to pieniądz? zdradź szczegóły odnośnie tego stroju, żeby było wiadomo jak się ubrać na rozmowę

Candidate

Don`t waste time doing their test tasks. They wont give you any feedback.

notThiisTime

About a year ago I went through several rounds of interviews, and everything was fine until the final round. During the final phase, they promised to provide a decision within a week. I was not satisfied with this option, because there was already one offer and I had to respond to it earlier. Therefore, I asked for an answer within two days, and the interviewing manager agreed. After these two days, I did not get any response. I tried to clarify the situation myself and wrote letters to my recruiter Agata R. twice, but my letters were completely ignored.

Małgorzata
@notThiisTime

Did you try to call to your recruiter?

notThiisTime
@Małgorzata

No, I didn't. Was I supposed to? Keeping in mind that all the previous conversation with the recruiter was via e-mails.

Wrong
@notThiisTime

I has similar experience. Very odd recruitment process. When I asked about it I was told that there will be three rounds. First - around 1 hour withHR , second round - 1,5 technical interview with 2 developers, third round - a talk with hiring manager. First two rounds happened as I was told, I got positive response about tech interview and only last round was left to face it. However a hiring manager talk ... it appeared as another tech interview, which I passed as well. I got positive response again and I was told that there will be round 4 after all - a talk to decide which team I fit better. And it was another tech interview, with 4 people this time. I passed on that.

Źle

Absolutny brak szacunku do kandydata. Po trzyetapowej rekrutacji, która łącznie kosztowała mnie ponad 5 godzin, rekruter nie wrócił z odpowiedzią i mimo ubiegania się o informację zwrotną, jedyne o co byłem w stanie się doprosić to o mydlenie oczu informacją, że odpowiedź nadejdzie jeszcze dziś (co miało miejsce dobre dwa tygodnie temu, a do teraz cisza). Dalej już tylko gorzej - rekruter celowo nie odbiera telefonu, maila też unika.

Weronika
@Źle

te trzy etapy rekrutacji to w jeden dzień chociaż czy aż trzy dni poświęciłeś na tą firmę ? zdradzisz jak wyglądały te etapy ?

Daria

Podpowie mi ktoś jakie są warunki dostania pracy w firmie, jakie zarobki przynajmniej na starcie?

@Daria

Takie, jak wynegocjujesz. Są przyzwoite, ale nie jest to warszawski top. Lepiej negocjować zadowalającą kwotę na starcie, bo podwyżki nie są spektakularne. W grę wchodzi tylko UOP.

Iwo

Taka cisza zapanowała na forum z jakiegoś powodu? Może ktoś podzieli się newsami?

BSOD
@Iwo

Bo niema o czym powiedzieć.

Filip

Czy udało się już zakończyć przeprowadzkę? Powiedzcie czy aktualnie są otwarte rekrutacje?

Super atmosfera, fajni ludzie, brak ciśnienia. Elastyczne godziny i czas pracy. Projekty w większości ciekawe. Opcje wyjazdów służbowych i na konferencje zagraniczne. Niestety, średnio konkurencyjne wynagrodzenie i problemy z pracą zdalną. Styl zarządzania mocno pogorszył się w czasie, zarówno na szczeblu globalnym jak i lokalnym. Niejasne procedury. Ogólnie na +, będę miło wspominać

EM

Praca bardzo na plus, można się dużo nauczyć. Atmosfera, ludzie, sporo inicjatyw integracyjnych, wyjazdy służbowe, dynamicznie rozwijająca się firma. Praca w międzynarodowej organizacji. Jestem ponad rok i planuję zostać dłużej ;)

Filipek

Sportradar to bardzo dobry pracodawca. Jeśli do tego doją chęci do pracy to będzie super praca.

Bimbo

Moja opinia jest taka, taka ze to fajna firma na poczatek. Spokojna praca. Fajni ludzie i dobra atmosfera. Jesli jednak masz spore doswiadczenie i ambicje, to musisz juz szukac czegos innego. Firmie nie zalezy na rozwoju i zatrzymaniu doswiadczonych pracownikow.

Do tej pory nie pisaliście nic na temat pracy w Sportradar w Warszawie. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy prowadzone są jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat. Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby coś powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Sportradar - Warszawa

• Jak się pracuje w Sportradar?

Zobacz opinie na temat firmy Sportradar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sportradar?

Sportradar
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przyokopowa 31
    01-208 Warszawa