Tesco

Gostyń

Opinie o Tesco

tenor

no, to na pewno :) Tesco swoich pracowników szkoli na początku, ale podejrzewam, że na bieżąco muszą uzupełniać wiedzę. Jednak oferta sklepu często się zmienia, nowe produkty wchodzą. Pewnie mają też standardy obsługi klienta przy kasie, to dość normalne

emilia

Bramki w tesco sa rozwalone. Wlasnie pan ochroniarz w głos mnie oczerniał mimo tego ze ponownie przeszlam przez bramki i juz nie piszczalo. radze zatrudnic osobe bardziej kompetentna.

alfons

super sklep na czele z fajnym menadzerem

golik

fajny menager sklepu i ukłony dla tego pana

k>>6

fajnie sie tam kupuje ser np,3plastry -szynki 3plastry nie ma nikt oto pretensji jak w innych tu podawaja z usmiechem brawa dla pan z a ladą miesną

karinka

super tesco super kasjerzy bo oni yps to wizytówka TESCO!!!!!

hinkol

wykwalifikowane osoby na kasach z dużą kultura osobista-pozdro dla lasek!

koleżanka z biedronki

miła obsługa super kasjerek .!super dziewczynki tam sa za kasjerów

Zostaw opinię o Tesco - Gostyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco