Opinie o Brainly w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Brainly. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Brainly na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brainly w Kraków

Czy Brainly oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

People & Culture Team

W Brainly standardową formą zatrudnienia jest umowa o pracę. W wyjątkowych przypadkach, gdy pracownikiem jest student i jest to dla niego preferowana forma zatrudnienia, może otrzymać umowę zlecenie.

@People & Culture Team

To dlaczego w polu 'wymagania finansowe' na formularzu aplikacyjnym było napisane, że mam podać kwotę netto + VAT ? To by sugerowało raczej B2B.

@Andrzej

W Brainly na niektórych rolach technicznych istnieje możliwość wyboru preferowanej formy współpracy. Decyzje o formie współpracy podejmujemy indywidualnie z kandydatem podczas rekrutacji. Powodzenia w procesie:)!

n/a

Masowo zatrudniają managerków korposzczurów, stara kadra inżynierów ucieka. Proces rekrutacji odrzuca normalnych ludzi, ale przepuszcza na seniora osobę co nawet na juniora się nie nadaje.

@n/a

Dzień dobry, każda opinia jest dla nas ważna. Zaniepokoiły nas Twoje słowa, zwłaszcza, że przedstawiona sytuacja ma krzywdzący oddźwięk dla naszej firmy i jej pracowników. Nie odnotowujemy odejść ze stanowisk managerskich. Generalnie mamy niską atrycję:) Chcemy jednak dokładnie zrozumieć przypadek, o którym piszesz i chętnie wyjaśnimy go indywidualnie. Napisz do nas na jobs@brainly.com o jaki proces rekrutacyjny chodzi konkretnie lub na jakiej podstawie masz takie spostrzeżenia, a postaramy się dotrzeć do sedna sprawy. Pozdrawiamy, Zespół People & Culture.

n/a
@People & Culture Team

Skończcie już z HR-ową propagandą skierowaną na potencjalnych kandydatów.

to jest głupie pewnie zaraz zablokujecie mi już drugie konto !!!! na tym pierwszym to ja w ogóle się na nie logowałem bo raz patrząc na odpowiedzi zobaczyłam że też mogę odpowiadać a nie wiedziałem o istnieniu jakiegoś regulaminu! najlepiej by było gdyby nie było zasad ale rozumiem bo tworząc stronę to musicie mieć jakieś warunki. z tego pierwszego po prostu się wylogowałam i zapomniałam o nim a po jakimś czasie zalogowałem się już w normalny sposób bo na tym poprzednim miałam jakieś 7 ostrzeżeń a na tym aktualnym mam na razie 1 obserwując moje poprzednie konto nad którym nie miałam już kontroli bo jak się nie logowałem to nie znałem hasła było tam ponad 70 odpowiedzi i ok. 22 najlepsze to to obserwowałem i w rezultacie aktualnie jest 12 odpowiedzi i 2 najlepsze było coraz mniej odpowiedzi a nadal było piątkowy

KS

Tutaj są opinie o tym jakim pracodawcą jest Brainly, a nie czy ich użytkownicy czytają regulaminy...

Kleks

Część, Czy Brainly oferuje pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę podwyższone koszty uzyskania przychodu z tytułu praw autorskich?? Był okres ,że część firm w Krakowie rezygnowała z tego, ale teraz znów wracają.

KS
@Kleks

Od niedawna tak.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Brałem udział w rekrutacji na pozycję Senior Engineera. Poziom rekrutacji technicznej bardzo słaby tzn. pani prowadząca rozmowę nie potrafiła odpowiedzieć na ogólne pytania dotyczące projektu, architektury, czy narzędzi i później taka osoba wystawia ocenę z rozmowy. Właściwie nic się na tej rozmowie nie dowiedziałem. Jak dla mnie udział w ich rekrutacji to strata czasu.

Też kandydat
@Kandydat

U mnie pani była zdenerwowana tym, że zadawałem pytania. Gadała standardowe rzeczy ze ściągi i traktowała komunikację jako przeszkodę z mojej strony. Totalny nieprofesjonalizm i korporacyjność na każdym kroku.

John

Rola seniora, przebieg rekrutacji od strony HR całkiem przyjazny, niestety feedback po rozmowie technicznej z automatu, po prośbie o feedback po tygodniu lakoniczna odpowiedź. Jasne że nie każdy pasuje (z możliwych wielu różnych powodów) ale z szacunku uważam że powinno się poświęcić trochę czasu na feedback, skoro obydwie strony angażują się na kolejnym etapie rekrutacji. Niestety tego tutaj zabrakło. Daję neutralne choć miałem ochotę na negatyw, ale HRy starają się - co poprawia obraz, lecz niesmak pozostaje.

Sarah Connor

Muszę przyznać, że brainly jako polski startapik sprzedany zachodniemu włądcy radzi sobie nawet jako tako. Kierownicy projektów - wcześniej to może kierowali planem lekcji swoich pokemonów, może co najwyżej kierowali rowerem po ścieżce rowerowej. Chaos i bałagan. Pracownicy - też spoko. Jak któryś nie wyebał się w kredytto w parchatym i toksycznym krakowie to zawsze może wypierdzielić do cywilizowanej Warszawy po +5k brutto podwyżki. I dobrze, nie od dawna wiadomo że Warszawa to centrum cywilizacji Polski. Tech stack - taki se. Nic ciekawego, nic takiego. Ot jest co jest. Procesy - biurokracja lvl max. HR - porażka. Co drugi pracownik nagrywa wszystko na dyktafon. Tak na wszelki wypadek. Biuro nawet fajne. Tutaj nic ciekawego nie dodam. Po prostu, takie sobie średnie zachodnie-wannabe biuro. Kible czyste, ważne dla kobiety. Cóż powiedzięć. Veni, vidi, vici. Kierownicy to dzieci, koledzy donoszą, natomiast zarobki spoko. Jako poczeklania przed lepszymi zleceniami - czemu nie

F.

Rozmowa rekrutacyjna przebiega w miłej atmosferze. Niestety, wiadomość o odrzuceni to automatyczny e-mail z programu do HR-u. Bardzo się zawiodłem.

Wanda
@F.

Z ilu etapów składa się rekrutacja w Brainly? Jeśli możesz, napisz na jakie stanowisko aplikowałeś i czy miałeś wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Będę wdzięczna, jeśli powiesz, jakie wymagania ma pracodawca i co oferuje swoim pracownikom.

G.
@F.

Ciesz się że dostałeś odpowiedź. Nie dostałem nawet automatycznej wiadomości mimo kilku prób dopytywania się. Dziewczynka z HRu traktuje osoby z dużym doświadczeniem jak (usunięte przez administratora) studenciaków - opowiada rzeczy o których nie ma pojęcia oraz nie dotrzymuje obiecanek.

Uczeń

To brainly jest bez sensu, po pierwsze trzeba za nie płacić a odpowiedzi są bez sensu, zamiast czegoś nauczyć czasami są specjalnie pisane z błędami i tego nie sprawdzają ale jak ktoś coś napisze w komentarzu nie tak to od razu ban. Żałosne!!

bazyl

Dobre miejsce pracy dla "seniorów", którzy już popracowali w życiu i szukają ciepłej posadki, na której niewiele trzeba robić. Większość zespołów nie wiadomo po co istnieje, gdyż zupełnie nic nie wnoszą, widać zresztą po jakości produktu. Duże znaczenie mają układy i kontakty, tworzy się w ten sposób "rodzinna" atmosfera, a gdy nie zna się ważnych osób istnieje duże ryzyko bycia mobbowanym.

Manga
@bazyl

No tak. Polskie standardy. Odradzam wszystkim młodym, skuszonym PRem. Podkopaną samoocenę trzeba czasem długo odbudowywać.

brak2
@Manga

To widać po procesie rekrutacji. Firma udaje że jest startupem, ale od kandydata wymagają 4 rozmowy rekrutacyjne oraz demo day. Więcej niż w jakimkolwiek krakowskim korpo.

Uczeń

(usunięte przez administratora) i wyłudzanie pieniędzy od ludzi. (usunięte przez administratora)

Iwona Reczek

Tak chciałabym się wypowiedzieć na temat tej aplikacji. Chodzi o to , że dzieci ściągają z niej a puźniej na sprawdzianie nic nie umią na sprawdzianach bądż kartkowkach . Trzeba na lekcji dopytać pani lub pana czy ktoś czegoś nie rozumi nauczyciel to zrozumi .

LOl
@Iwona Reczek

Z tego co widzę pani używała tego za dużo bo w pani zdaniu jest masa błędów. I już wiadomo kto nic nie umie

gameingi 1234

słabe to banuje od tak ktoś może usuwać komentarze napisałem tylko że średnie ale i tak dałem 5 gwiazdek ja nie wiem kto tam pracuję

Jang Mateo

Gówniany serwis, który banuje konta od tak. 500 punktów RIP Nie polecam

Brainly - zapomnij o mózgu

Wszedłem na aplikację brainly, masakra! Swoją stroną powodujecie ulomnosc do samodzielnego myślenia u dzieci! Rozumiem, że stan konta musi się zgadzać, przerażające jest to, że pytania które tam padają są na poziomie podstawowej wiedzy - np. rysunek wielokąta - wypisz wierzchołki, i boki... To jest straszne gdzie ten świat zmierza...

Simonsokol

Wystawiam tą opinie ponieważ nie rozumiem czemu straciłem rangę piątkowy bo jakiś typ usunął kilka moich odpowiedzi i straciłem tą rangę. Co to (usunięte przez administratora) ma być? To były moje odpowiedzi i jakiś typ je usunie i tracę rangę bezsens ludzie ogarnąć się przecież to jest tak głupie, że aż boli i jeszcze jedno czemu jak się zadaje pytanie to traci się swoje punkty pytam się czemu?!! To jest takie głupie!!! Zdobyłeś te punkty uczciwie i tracisz je gdy zadasz pytanie bezsens!!!! Ogarnąć tą stronkę bo jest jakaś tępa.

Czarek

@Borixon I jak ten wpis ma się do opinii o pracy w firmie bo w tym celu powstało to forum

Borixon

Wysłałem swoje CV 30 Czerwca, a odpowiedź, że jestem zaproszony na "krótką rozmowę o firmie" dostałem dzisiaj (tj. 27 Lipiec). Trochę słabo... na moje szczęście były jeszcze inne oferty pracy i z jednej z nich skorzystałem.

GGG

Rozmowa rekrutacyjna przebiega w miłej atmosferze. Niestety, pomimo tego, że mówią, że dadzą znać o wyniku rekrutacji, już się nie odzywają. Rozumiem, że z różnych powodów mogą odrzucić moja kandydaturę na drugim etapie, ale uważam, że każda firma szanująca potencjalnego pracownika, powinna się pofatygować chociaż napisać wiadomość o wyniku rekrutacji.

kszym01

dodawałem poprawne odpowiedzi , miałem rangę piątkowy aż tu nagle jakiś typ usunął wszystkie moje odpowiedzi i wyzerowywuje konto

Zostaw merytoryczną opinię o Brainly - Kraków

• Jak się pracuje w Brainly?

Zobacz opinie na temat firmy Brainly tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brainly?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Brainly?

Kandydaci do pracy w Brainly napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Brainly