Opinie o Profit Point w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profit Point, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profit Point o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit Point w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Profit Point? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Ewa Nowy wpis

Wszystko to sprawa raczej dla prokuratury ale co mnie to obchodzi...

Henke Larsson Nowy wpis

Cwaniacka firma z szefem Ukraińcem w cwaniacki sposób wymyśliła zawiły sposób na pozyskanie klientów - po pierwsze na szkolenia, po drugie by zakładali rachunki na platformie transakcyjnej i grali na forexie. Firma poprzez szkolenia i niby-egzamin ma głównie na celu "zajaranie" Was forexem, a jakiś tam egzamin jest nieważny. Niezależnie czy zdacie egzamin czy nie to im zależy byście zaczeli grać na forexie. Egzaminu 90% nie zdaje, ja jakimś fartem zdałem i oczywiście zaczęło się kręcenie - nie zostałem żadnym traderem tylko miałem pomagać im w procesie rekrutacji, oczywiście bez żadnej umowy, bez żadnego wynagrodzenia tylko z jakąś też pokrętnie skonstruowaną prowizją obiecaną jeśli ktoś otworzy rachunek forexowy w TeleTRADE. Kilka dni brałem udział w tej szopce, chyba głównie dla jaj. Zastanawiałem się potem nawet czy nie nasłać na nich jakichś kontroli, bo tego typu twory na rynku powinny być tępione, a ten szef deportowany z wilczym biletem. Nawet tam nie idźcie.

Michel Nowy wpis

Ludzie czy wy wogole nie myślicie? To wygląda tak ze firma sprzedaje szkolenia być może wartościowe nie wiem nie bylem ale wykorzystuje pseudo rekrutacje do pozyskania klienta :) Jak ktoś szuka szkolenia z rynków to niech tam idzie płaci za nie i być możne zarabia na rynkach albo traci :) jak ma na to zbędna gotówkę Tylko dlaczego nie zareklamują się jako firma szkoleniowa tylko udają te rekrutacje? Bylem na rozmowie... jak ktoś myśli to od razu wie o co chodzi :) Tani chwyt.

logo firmy Key Account Manager - Serwis Pracy
GoWork.pl
(495 opinii)
logo firmy Projektant w Zespole Instalacji HVAC
Biuro projektów SANMED sp. z o. o.
(5 opinii)
logo firmy SPECJALISTA DS. KADR I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
EZRA UKSW Sp. z o.o.
(53 opinii)
logo firmy Technik Obiektu
Wisag Polska Sp. z o.o.
(61 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

jest teraz rekrutacja na trejdera ? wie ktos cos ?

Luki Sky

Zdałem egzamin podpisałem umowę teraz czekam na dostęp do REAL rachunku i zaczynam trejdować :) Profit Point Polecam!

sklepowy
@Luki Sky

Nie ma już Reala. Jest Auchan...

Poczatkujacy trejder

Mam takie pytanie troche z innej beczki, rozumie ze jak sie juz zalape i dostane prace jako trejder bede gdzies handlował u jakiego brokera wie ktos moze z jakim brokerem wspolpraca jest zawierana? Bo z tego co sie orientuje Profit Point to jest tylko firma szkoleniowa a nie broker wiec u kogos musimy pracowac? Jestesmy zatrudnieni w Profit Point czy u jakiegos brokera bo slyszalem bardzo nie dawno, ze brokerzy w Polsce maja bardzo negatywne opinie i malo kto chce inwestowac u brokerow w naszym kraju. Pozdrawim poczatkujacy trejder

zzzzzz

Słyszałem jakiś czas temu, że był problem z wypłatami własnie nie wiem jak w tym momencie to wygląda

Karusia

Widzę, że duże zainteresowanie jest PP, tyle ludzi chce pracować na rynkach finansowych?

Michu

Pracowałem kiedyś u nich i nie było spóźnień w wypłatach tak jak zapis na umowie tylko juz Ci nie powiem który konkretny to był dzień. Dostałem 4 wypłaty w terminie także ja zastrzeżeń nie mam. Pozdrawiam

tylko tele ankieterow ?

Kacperski

Byłem teraz na kursie w PP i jedna osoba z mojej grupy zdała egzamin i dostała prace a w drugiej równoległej grupie zdały 4 osoby. Także praca jest realna i osiągalna dla wszystkich, nie słuchajcie głupich komentarzy, że się nie da tego egzaminu zdać czy że oszuści. Praca realna, pieniądze realne i warunki takie jak są ustalane na początku kursu! Polecam firmę Profit Point ludziom którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Tryb szkolenia na bardzo wysokim poziomie tak samo jak wiedza managerów którzy te szkolenia prowadzą. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania co do firmy Profit Point z miłą chęcią odpowiem na nie. Pozdrawiam.

@Kacperski

wybiore sie na rozmowe do PP po Twoim komentarzu, zobaczymy czy rzeczywiscie jest jak mowisz.

ziaaaja

co do tematu managera no to jest oczywiscie ze im wiecej doswiadczenia tym lepiej ;P w kazdej pracy doswiadczenie jest mile widziane. Z tego co wiem manager ma obowiazki prowadzenia wykladow oraz prowadzenie pozniej zajev praktycznych z trejderami ktorzy sa przygotowywani do pracy.

malyyy

a jak wygladaja te premie ? podstawa tez jest rozumie ?

zosia

wie moze ktoś czy są przyjęcia na managera albo coacha w PP ?? z gory dziekuje

Michu

szkolenie z tego co sie orientuje trwa miesiac tydzien teoria i 3 tygodnie praktyka pozniej egzamin tydzien a pozniej podpisanie kontraktu po zaliczonym egzaminie i wio na rynek trejdowac :)

malyyy

Wiecie moze czy wszystkich tam przyjmuja ? czy jest rozmowa i dopiero wybieraja z najlepszymi predyspozycjami ?

Piotreek

Witam mam takie pytanie do was słyszalem, że we Wrocławiu działa jakas firma podobna jak profit point. Slyszal ktos cos ? Pozdrawiam

Monika

Polecam bardzo ciekawa i przydatna wiedza dla ludzi ciekawych świata.

kkkk

A co to Profit maximizer ?

Zostaw merytoryczną opinię o Profit Point - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit Point?

Kandydaci do pracy w Profit Point napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit Point
2.3/5 Na podstawie 240 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Profit Point