Profit Point

Opinie o Profit Point

Ewa

Wszystko to sprawa raczej dla prokuratury ale co mnie to obchodzi...

Henke Larsson

Cwaniacka firma z szefem Ukraińcem w cwaniacki sposób wymyśliła zawiły sposób na pozyskanie klientów - po pierwsze na szkolenia, po drugie by zakładali rachunki na platformie transakcyjnej i grali na forexie. Firma poprzez szkolenia i niby-egzamin ma głównie na celu "zajaranie" Was forexem, a jakiś tam egzamin jest nieważny. Niezależnie czy zdacie egzamin czy nie to im zależy byście zaczeli grać na forexie. Egzaminu 90% nie zdaje, ja jakimś fartem zdałem i oczywiście zaczęło się kręcenie - nie zostałem żadnym traderem tylko miałem pomagać im w procesie rekrutacji, oczywiście bez żadnej umowy, bez żadnego wynagrodzenia tylko z jakąś też pokrętnie skonstruowaną prowizją obiecaną jeśli ktoś otworzy rachunek forexowy w TeleTRADE. Kilka dni brałem udział w tej szopce, chyba głównie dla jaj. Zastanawiałem się potem nawet czy nie nasłać na nich jakichś kontroli, bo tego typu twory na rynku powinny być tępione, a ten szef deportowany z wilczym biletem. Nawet tam nie idźcie.

Michel

Ludzie czy wy wogole nie myślicie? To wygląda tak ze firma sprzedaje szkolenia być może wartościowe nie wiem nie bylem ale wykorzystuje pseudo rekrutacje do pozyskania klienta :) Jak ktoś szuka szkolenia z rynków to niech tam idzie płaci za nie i być możne zarabia na rynkach albo traci :) jak ma na to zbędna gotówkę Tylko dlaczego nie zareklamują się jako firma szkoleniowa tylko udają te rekrutacje? Bylem na rozmowie... jak ktoś myśli to od razu wie o co chodzi :) Tani chwyt.

jest teraz rekrutacja na trejdera ? wie ktos cos ?

Luki Sky

sklepowy
@Luki Sky 23.10.2016 10:22
Zdałem egzamin podpisałem umowę teraz czekam na dostęp do REAL rachunku i zaczynam trejdować :) Profit Point Polecam!...

Nie ma już Reala. Jest Auchan...

Poczatkujacy trejder

Mam takie pytanie troche z innej beczki, rozumie ze jak sie juz zalape i dostane prace jako trejder bede gdzies handlował u jakiego brokera wie ktos moze z jakim brokerem wspolpraca jest zawierana? Bo z tego co sie orientuje Profit Point to jest tylko firma szkoleniowa a nie broker wiec u kogos musimy pracowac? Jestesmy zatrudnieni w Profit Point czy u jakiegos brokera bo slyszalem bardzo nie dawno, ze brokerzy w Polsce maja bardzo negatywne opinie i malo kto chce inwestowac u brokerow w naszym kraju. Pozdrawim poczatkujacy trejder

zzzzzz

Słyszałem jakiś czas temu, że był problem z wypłatami własnie nie wiem jak w tym momencie to wygląda

Karusia

Widzę, że duże zainteresowanie jest PP, tyle ludzi chce pracować na rynkach finansowych?

Michu

Pracowałem kiedyś u nich i nie było spóźnień w wypłatach tak jak zapis na umowie tylko juz Ci nie powiem który konkretny to był dzień. Dostałem 4 wypłaty w terminie także ja zastrzeżeń nie mam. Pozdrawiam

tylko tele ankieterow ?

Kacperski

Byłem teraz na kursie w PP i jedna osoba z mojej grupy zdała egzamin i dostała prace a w drugiej równoległej grupie zdały 4 osoby. Także praca jest realna i osiągalna dla wszystkich, nie słuchajcie głupich komentarzy, że się nie da tego egzaminu zdać czy że oszuści. Praca realna, pieniądze realne i warunki takie jak są ustalane na początku kursu! Polecam firmę Profit Point ludziom którzy chcą się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Tryb szkolenia na bardzo wysokim poziomie tak samo jak wiedza managerów którzy te szkolenia prowadzą. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania co do firmy Profit Point z miłą chęcią odpowiem na nie. Pozdrawiam.

@Kacperski 03.10.2016 12:29

wybiore sie na rozmowe do PP po Twoim komentarzu, zobaczymy czy rzeczywiscie jest jak mowisz.

ziaaaja

co do tematu managera no to jest oczywiscie ze im wiecej doswiadczenia tym lepiej ;P w kazdej pracy doswiadczenie jest mile widziane. Z tego co wiem manager ma obowiazki prowadzenia wykladow oraz prowadzenie pozniej zajev praktycznych z trejderami ktorzy sa przygotowywani do pracy.

malyyy

a jak wygladaja te premie ? podstawa tez jest rozumie ?

zosia

wie moze ktoś czy są przyjęcia na managera albo coacha w PP ?? z gory dziekuje

Michu

szkolenie z tego co sie orientuje trwa miesiac tydzien teoria i 3 tygodnie praktyka pozniej egzamin tydzien a pozniej podpisanie kontraktu po zaliczonym egzaminie i wio na rynek trejdowac :)

malyyy

Wiecie moze czy wszystkich tam przyjmuja ? czy jest rozmowa i dopiero wybieraja z najlepszymi predyspozycjami ?

Piotreek

Witam mam takie pytanie do was słyszalem, że we Wrocławiu działa jakas firma podobna jak profit point. Slyszal ktos cos ? Pozdrawiam

Monika

Polecam bardzo ciekawa i przydatna wiedza dla ludzi ciekawych świata.

kkkk

A co to Profit maximizer ?

Mlody

Hej a powiecie mi coś o profit maximizer ??

Michu

#Natalio z tego co sie orientuje to egzamin trwa tydizen czasu i musisz w tym czasie zrobic 20 transakcji tylko nie wiem dokładnie jakie są wytyczne dotyczace skutecznosci, 70-30 % tak mi sie wydaje

Nataliia

pytam o stanowisko specjalisty ds rynków finansowych ale o stanowsiko managera tez jestem ciekawa

tralalala

#alol atmosfera jest wporzadku nie moge powiedziec zlego slowa natomiast jak juz uzyskasz prace po zdanym egzaminie to wtedy prace wykonujesz mobilnie, atmosfera jest juz nie istotna w PP :P

Nataliia

czy ktos moze napisac jakie sa warunki tego egzaminu ? bo chetnie bym spróbowała takiej pracy

Maaati

niestety nie zdalem egzaminu ale sie nie zniechecam dalej bede sie rozwijal w tym kierunku pozdrawiam

teraz zwiekszyli podstawe do 2000$ miesiecznie

Michu

tak, taka podstawa jest i to masz w kontrakcie uwzglednione. Trejding jezeli potrafisz to robic to jest mega dobrze zarobkowa praca, wiadomo ze odrazu nie zarobisz Bańki rocznie bo zeby tyle robic musisz miec odpowiedni kapital do inwestowania i poukładane w głowie co jak robić czyli doświadczenie. PP dobry punkt zaczepienia zeby się zaczac w tym rozwijac. Pozdrawiam

Michu

tutaj Marek ma rację jest to głównie praca prowizyjna uzależniona od Twoich wyników na rynkach ale z tego co sie orientuję jest podstawa 1000$ i do tego dochodzą właśnie owe prowizje

Floyd

z tego co sie orientuje ofertra na specjaliste ds. rynków finansowych jest aktualna ale pojawila sie jakas nowa oferta na facebooku mi wyskoczylo jakies ogłoszenie od PP które umieścili na olx musicie sami rzucić okiem bo już konkretnie nie pamiętam o co tam chodziło

Marek

Nie wiem jak Manager ale trader to tu nie ma ŻADNEJ realnej podstawy. Podstawa jest wtedy kiedy wypełni warunki handlowe (zbliżone do egzaminu). W cywilizowanym świecie to się nazywa Praca PROWIZYJNA.

Floyd

takie moje pytanie czy słyszał ktoś o podobnej ofercie jaką ma Profit Point na rynku ? czy spotkał sie ktos z czyms podobnym ?

Kasiaaaa

Droga Maju co do doswiadczenia w tej branzy to nie jest wymagane dlatego, ze ludzie ktorzy ucza CIe strategi zarabiania maja ulatwione zadanie poniewaz nie masz swoich przekonan co do trejdingu i nie jestes nauczona zlych nawykow ktore bardzo ciezko później z czlowieka wyrzucić.

nieznajomy

... chodzi o prace trejdera, praca na rynkach finansowych i tutaj poprostu obracasz głównie walutami a decyzje podejmujesz na podstawie informacji ze świata i analizy technicznej ktorej ucza przed podjeciem pracy pzdr

...

O jakim ty stanowisku piszesz @Maja? I o jakich dolarach i kursach? Bo tak przeglądam te aktualne ogłoszenia i zachodzę w głowę o co chodzi..myślałam, że nie wiem może ten teleankieter dzwoni do USA czy coś w tym stylu ale nie..ludzie piszcie jaśniej!

Maja

Byłam dziś na rozmowie. Nie oczekują żadnego doświadczenia (troche dziwne, ale może dają młodym szansę). (usunięte przez administratora). Co myślicie o tym ?

Maja

Byłam dziś na rozmowie. Nie oczekują żadnego doświadczenia (troche dziwne, ale może dają młodym szansę). Nie wiem co myśleć o tym. Brzmi zachęcająco bo pani oferowała 2000 dolarów brutto. Tylko trzeba zapłacic 700 zł za ten kurs, który kosztuje 5000zł. Co myślicie o tym ?

Aldi

jesli jestes poczatkujacy bez doswiadczenia na forexie to tym lepiej poniewaz nie masz swoich przekonan co do handlu i managerowie sa wstanie nauczyc Cie odpowiedniego systemu ktorym oni sie posluguja na rynkach, brak doswiadczenia jest plusem akurat w tej sytuacji.

Dymek

W piatek wybieram sie do pp na rozmowe o pracę, analityk/trader rynkow finansowych? Mam rozumiec ze najpierw jest platny miesieczny kurs, a po zdaniu egzaminu umowa o prace. W trakcie trwania kursu nie dostaje sie zadnej wyplaty? Jesli nie to lipa. Z czego sie utrzymac w wawie jesli nie jestem stad

LukiLuki

Witam, czytam wasze niektóre opinie i sie troche dziwie, że narzekacie, gdzie znajdziecie kurs forex, miesieczny kurs forexa za 700zl ? Szukalem takich kursów w internecie i większość zaczyna się od 2000-2500tys zl. Mimo tego kurs w PP oferuje jeszcze prace po zaliczonym egzaminie a wszedzie indziej jest sam kurs bez żadnej możliwości dalszej współpracy. Więc uważam osobiście, ze taki kurs za 700zl nawet jeżeli ktoś nie zaliczy egzaminu to pozostanie mu w głowie bardzo przydatna wiedza na temat rynków finansowych. Osobiscie polecam i byłem na na tym kursie. Pozdrawiam

Specjalista ds. Miedzynarodowych Rynków Finansowych

Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie (spójnie wszystko sie trzyma kupy i Pani z którą miałem rozmowę bardzo miła i wie o czym mówiła) także zdecyduje sie na ich usługi co będzie dalej zobaczymy :) Pozdrawiam.

Wybieram sie w przyszlym tygodniu na rozmowe kwalifikacyjna, zastanawialem sie kilka dni czy sie zdecydowac na wspolprace z nimi i mysle, ze warto sprobowac, dam znac jak przebiegla rozmowa.

Michu

W tamtym roku byłem w PP na szkoleniu a pozniej podchodzilem do egzaminu i egzamin zdalem, w ciągu 2 tygodni od odpowiedzi pozytywnej o zdanym egzaminie dostalem dostep do konta oraz podpisalem umowe z Optimum Invest i wyplaty przez 3 miesiace otrzymywalem regularnie raz bylo kilku dniowe spoznienie ale poza tym nie mam zadnych zastrzezen. Pozdrawiam

Patina

Patina Byłam dwa lata temu w PP na szkoleniu i ogólnie wygladalo to słabo tak naprawde, natomiast niedawno slyszałam juz z kilku zrodel ze firma poszla mocno do przodu rozwijaja sie i chcialabym sprobowac u nich podejsc do tego egzaminu o prace. Orientuje sie ktos moze jak wyglada teraz u nich kwestia szkolenia i egzaminu ? Z góry dziekuje.

Maaati

Witam, kilka dni temu zacząłem kurs wszystko wygląda OK rozmowa kwalifikacyjna przebiegła ciekawie, zarobki zachęcające, zobaczymy jak będzie przy podejściu do egzaminu…

das

dragon' nie rozumeim o czym mowa, musisz zrobić skzolenie by mieć pracę u nich?

giguś

Powiem wam tak, jestem po egzaminie. Mimo, że nie udało mi się go zdać to nie mogę narzekać, że wiedzy nie przekazali. Warunki są bardzo trudne, uczę się od paru miesięcy handlować i nie ustawiam TP i SL na 50 pisów, to jest bezsensowne. Mimo wszystko szkolenie praktyczne powiększyło moją wiedzę. Do zdania egzaminu brakło mi jednej zyskownej transakcji, trochę umiejętności, trochę szczęścia miałam. Jak to ujęli przed egzaminem, mogę się z nimi związać nie tylko handlując na rachunek inwestora, są też inne opcje. Ale to się okaże dopiero po weekendzie. Nie żałuje, że zapłaciłam te 400zł za praktykę. Miałam zajęcia z dwoma osobami, obie wykazały się wiedzą, nawet umiały ją przekazać, tłumaczyli po kilka razy jak było coś niezrozumiałe, powtarzali. Uważam to za dobrze spędzony czas. Wspominali także o możliwości powtórzenia egzaminu. Jednak teraz nadchodzi weekend i dopiero po będzie można coś powiedzieć więcej. Jeśli nie będę miała możliwości związania się z nimi w formie handlu na rachunek inwestora, to szukam innego brokera i na własnym kapitale podziałam. Trening czyni mistrza, dzięki ich pomocy zaczynam zarabiać.

wwa

A ja znalazłam kilka w ciągu 2min

adamoto

Z mojej grupy egzaminu nie zdał nikt i podobno jest to norma.

Mark

A ty tam pracujesz?

Zostaw opinię o Profit Point - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profit Point