Scalo Sp. z o.o.

Opinie o Scalo Sp. z o.o.

Nope

W trudnych chwilach nie ma co liczyć na pracodawcę. Jak tylko pojawią się jakiekolwiek trudności pozbędą się człowieka bez chwili zawahania, a później staną okoniem kiedy się okaże, że możesz być zatrudniony u ich partnera bez nich.

@Nope

Mamy różne możliwości zmiany sposobu współpracy. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla każdej ze stron. Dlatego opisana sytuacja zmartwiła nas i chcemy ją wyjaśnić. Prosimy Cię o kontakt mailowy (info@nbc.com.pl). Pozdrawiamy NBC Team

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zależy co dokładnie chcesz wiedzieć ? :) w zależności od projektu są możliwe różne formy współpracy, dla wszystkich mamy prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość korzystania z platformy e-learningowej. Jeżeli masz dodatkowe pytania, pisz śmiało na kariera@nbc.com.pl. Pozdrawiamy

Pracowałem dla NBC jako QA równo rok. Kontrakt był dedykowany od razu pod dużego gracza na rynku finansowym. Wszystkie rozmowy techniczne były po stronie klienta - jedna zdalnie, druga u klienta w biurze we Wrocławiu. Kontrakt przebiegał bez problemów. Full time u klienta - z NBC tylko fakturki - płacone zawsze w terminach - oraz miesięczne spotkania z opiekunem z NBC, który miał za zadanie wspierać i "pilnować" czy wszystko idzie ok :) Jedyna rzecz która byłaby średnia, gdyby proekt się wywalił albo klient z ciebie zrezygnował, NBC może nie mieć planu "be" dla Ciebie i współpraca się kończy... raczej jest tak że pracujesz per kontrakt. Ogólnie polecam jeśli komuś pasują takie warunki.

@Andrzej

Dziękujemy Andrzej za opinię :) Pozdrawiamy serdecznie.

On

A jak z wynagrodzeniem na stanowiskach juniorskich (tester)?

@On

Wszystko zależy od projektu, jeżeli zainteresowała Cię konkretna oferta to zapraszamy do zadania pytania mailowo na rekrutacja@nbc.com.pl. Pozdrawiamy :)

Jwp

Prawdziwe opinie sa kilka stron dalej. Na pierwszej stronie powklejali jakies bzdury zeby nie bylo ich widac.

@Jwp

Cześć :) na naszej stronie oprócz opinii można znaleźć również aktualności. Dzielimy się tym co osiągnęliśmy i w jakich eventach wzięliśmy udział :) Pozdrawiamy i życzymy Ci miłego dnia :)

GyanRiggs

Naprawdę świetni ludzie. Współpracowałem bezpośrednio z Marketingiem i tak otwarte, pozytywne i bezpośrednie osoby ciężko spotkać. Na pewno na plus zasługuje wysoka kultura organizacyjna, jawiąca się przez sposób komunikacji. Oby tak dalej!

Krzysiu
@GyanRiggs

A czemu Krzysiu odszedl? Dobry chlopak a widac cos go zmeczylo?

Daria

Pracuję w firmie już 3 lata. Atmosfera jaka panuje w biurze jest przecudowna. Jeżeli tylko potrzebuję wsparcia to zawsze je otrzymuję. W każdym aspekcie i temacie można się dogadać ze współpracownikami. Nie ma wyścigów szczurów, panuje tutaj przyjazna atmosfera :)

Beata

Proszę powiedzieć, jakie benefity oferuje firma?

@Beata

Uwzględniając indywidualne potrzeby naszych specjalistów oferujemy rozmaite benefity, takie jak: • konkurencyjne wynagrodzenie, • różnorodne projekty, • indywidualną ścieżkę rozwoju – dwustronny feedback, • platformy e-learningowe, byś mógł być na czasie z nowinkami IT (Treehouse), • bonus relokacyjny, żeby być bliżej nas – jeżeli potrzebujesz, • kartę MultiSport, żebyś zawsze był w formie, • opiekę Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich. • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetupach i konferencjach), • imprezy integracyjne i charytatywne, • kulturę dzielenia się wiedzą, • pozytywne wibracje w zgranym zespole.

Cześć, czy firma aktualnie prowadzi rekrutację?

@Karolina

Jak najbardziej :) aktualna lista dostępnych ogłoszeń znajduje się w linku: https://www.nbc.com.pl/job-offer/ Zapraszamy do aplikowania! W przypadku szczegółowych pytań zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego na naszej www:)

cig

Bylem na jednym projekcie przez NBC . Generalnie polecam . Ludzie sa po prostu rozsadni i mozna sie z nimi dogadac .

@cig

Dzięki! Staramy się :) Zapraszamy do rozmów.

klient

masakra :/ rozmowy rozmowy i zero efektu

@klient

Jest nam przykro, że ma Pan takie odczucia. Staramy się do naszych Klientów i Kandydatów podchodzić indywidualnie. Zależy nam na jak najlepszym dopasowaniu Kandydata do projektu czy też projektu do oczekiwań Specjalisty. Czasami proces się niestety wydłuża co jest spowodowane różnymi czynnikami, nie zawsze zależnymi od nas, jednak zawsze próbujemy maksymalnie ograniczać czas oczekiwania na propozycję czy decyzję.

Żywiec

Atmosfera i ludzie jak najbardziej ok! Na razie nie mogę się do niczego przyczepić.

@Żywiec

Dziękujemy! Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy z nami. Pozdrawiamy!

Wieśmak

Kiedyś byłem na rozmowie , finalnie po bardzo długim bla , bla , bla. Osoba prowadząca wywiad zatrzasnęła laptopa i z triumfem wykrzyknęła nic dla pana nie mam, następnie zaczęła zbierać się do wyjścia. Trochę mnie to zdziwiło , bo po co zapraszać kandydata jak się nic dla niego nie ma. Sam sposób, przekazania tego, był w jakiś sensie mało profesjonalny. Wspominam te rozmowę, raczej w kategoriach humorystycznych.

contractor

Nie polecam ! Z klientem podpisują umowe na 3 miesiące a tobie powiedza ze to umowa na 6 miesiency z przedluzniem do roku. ( licza ze klient przedluzyc umowe i sie o niczym nie dowiesz )

Ziki

Złożyłem CV na stanowisko Project Manager w Warszawie. Może ktoś wie jak przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna? Czy są trudne pytania? Interesuje mnie skład osobowy w firmie, jacy ludzie pracują? Czy są jakieś dodatki może socjalne? albo coś innego?

Z.
@Ziki

trochę śmieszne pytania jak na kandydata na Project managera... jeśli nawet nie wiesz jak przebiegają rozmowy i pytasz o benefity, które są wymienione w każdej ofercie pracy, to znaczy, że to chyba bedzie Twoja pierwsza praca dla korpo.. Do tego, Project manager, powinien wiedzieć, że pytanie o poziom trudności pytań rekrutacyjnych jest bez sensu. Dla jednych będzie to codzienność, inni powiedzą, że łatwe A inni, że głupie i trudne. Jak chcesz niby poznać wiedzę innych osób, które Ci odpowiedzą????

RP

Ja niestety również nie polecam usług firmy NBC Sp. z o.o. Po przeczytaniu kilku opinii tutaj widzę, że było podobnie jak u pozostałych: 1. Rozmowa miękka wraz z rozeznaniem cenowym. 2. Rozmowa techniczna. Wręcz śmieszna. Miałem wrażenie, że nie wiedzą o czym rozmawiają. 3. Brak kontaktu. Po próbie uzyskania jakiejś informacji okazuje się, że wszystko spoko, ale nie ma jeszcze decyzji. Kolejnych prób kontaktu już nie było. Żenada. Na necie bajerują ogłoszeniami z przyzwoitymi zarobkami a faktycznie chyba szukają praktykantów.

Magda
@RP

Chętnie poznamy szczegóły Pana rozmowy technicznej, kto i kiedy z Panem rozmawiał. Będę bardzo wdzięczna za skontaktowanie się ze mną, drogą mailową na adres magdalena.czyczylo@nbc.com.pl. Z pozdrowieniami, Magdalena Czyczyło

jack
@Magda

Ja również mam złe doświadczenie z tą firma,mimo że spełniam wymagania podane w ofercie,dano odpisała mi Pani W. że niema dla mnie w tej chwili nic,to wyglądało jakby zbywali kandydata ewidentnie olewka!

Ewelina
@jack

Panie Jacku, za każdym razem na Pana zapytania o stanowiska - odpowiadamy. Od paru miesięcy przesyła Pan się na prawie wszystkie oferty, które posiadamy. Szczerze taki kandydat nie wygląda atrakcyjnie dla klienta i sam fakt, że od kilku miesięcy nie potrafi Pan znaleźć pracy i za każdym razem reaguje agresywnie, obrażając nas w korespondencji i w komentarzach nie jest rokujące i tym bardziej do polecenia dla naszych klientów.

Maja

@Ten_lewy pojawia się tylko pytanie, czy masz pewność, że nie zatrudniono nikogo innego na te właśnie stanowisko? Zastanawiam się jedynie, czy byłby sens tworzenia i prowadzenia rekrutacji, skoro każdorazowo nowy pracownik nie byłby jednak potrzebny?

Ten_lewy
@Maja

W takim razie pojawia się pytanie po co kłamać? Ja wiem, że to polska natura nas do tego zobowiązuje ale bądźmy profesjonalistami:)

Ten_lewy

Każda rekrutacja kończy się brakiem kontaktu, a przy próbie uzyskania informacji odpowiedź, że rekrutacja anulowana albo inna wymówka. Ciekawe, że firma istnieje skoro wszystkie rekrutacje są kończone bez zatrudniania kogokolwiek. Generalnie słabo to wygląda od początku do końca.

Maja

Każda umowa nawet ustna jest wiążąca @niepolecam, możesz przedstawić jaśniej całą sytuację, która zaistniała? Na forum firma stara się rozwiązywać tego typu sporu, ale swoje zdanie należy przedstawić w całości i z argumentami, może wtedy się uda i nie zaciemni to obrazu firmy jako całości.

nie polecam

Spółka nie dotrzymuje zobowiązań przekazanych ustnie - opowiadają bajki korzystne na danym etapie rozmów i nie czują się zobligowani do dotrzymania. Bardzo arogancko to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Scalo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Scalo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scalo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scalo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scalo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scalo Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scalo Sp. z o.o.