Bogl & Krysl Polska Sp.z.o.o

Cieszyn

Opinie o Bogl & Krysl Polska Sp.z.o.o

luty

ciekawe tylko, czy taki zbiorowy pozew jest faktycznie związany ze złymi działaniami firmy, czy jest to jakaś forma zemsty. Dajcie znac jak sytuacja się zakończyła. Chętnie się dowiem co i jak, pozdro

Michał

Witam serdecznie. Gdyby ktoś z Państwa, poszkodowanych przez firmę BOGL A KRYSL był zainteresowany odzyskaniem należności, to proszę o kontakt na: depo220@wp.pl Jako firma windykacyjna odzyskujemy już należności m. in. od : BOGL A KRYSL, POLIMEX-MOSTOSTAL, MOTA ENGIL, EUROVIA, SANDO BUDOWNICTWO ( na każdym etapie, polubownym, sądowym, jak i zarówno prowadzimy skuteczne egzekucje ) dla przedsiębiorców z branży budowlanej oraz transportowej od tych generalnych wykonawców. Z poważaniem.

Zostaw opinię o Bogl & Krysl Polska Sp.z.o.o - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogl & Krysl Polska Sp.z.o.o