Opinie o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GELLWE / FOODCARE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GELLWE / FOODCARE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GELLWE / FOODCARE w Kraków

Aneta

@mahidevran7dziękuję za Twoją opinię. To ważne, że atmosfera w pracy Ci odpowiadała. A czy firma zapewniała benefity dla pracowników?

mahidevran7
@Aneta

Owszem byly benifity ale bardzo slabe . Przy czym zaznaczam ,ze tylko dla pracownikow zatrudnoinych bezposrednio w firmie Food Care .

mahidevran7

Pracowalam w firmie Food Care na produkcji kilka lat i nie bylo najgorzej . Tempo pracy duze ,dyspozycyjnosc wymagana ( weekendy ) . Najgorzej sprawa sie miala z organizacja pracy . Czasem mialam wrazenie ,ze kierownicy po prostu nad niczym nie panuja . Chaos totalny. Ludzie ogolnie w porzadku chociaz konflikty sie zdarzaly . Zarobki kiepskie .Nadgodzin nie placili .Byly tzw. '' wybicia '' ale nie wtedy jak pracownik potrzebowal tylko jak kierownik wyznaczyl. Odchodzac z tej firmy zal zal mi troche bylo bo pracowalam z fajnymi dziewczynami i raczej sie dogadywalysmy . Do dnia dzisiejszego milo je wspominam .

sultanka
@mahidevran7

Ja podzielam Twoje zdanie w pelni jesli chodzi organizacje pracy . Rowniez podobnie jak Ty pracowalam z fajnymi osobami na zmianie Marty na maszynie nr 3 .Korzystajac z okazji chcialabym pozdrowic Wszystkich z tej zmiany a w szczegolnosci Edyte i Danusie .

rffg

@Szacunek ale co wedlug Ciebie podchodzi pod mobbing? wiadomo ze trzeba dażyć się wzajemnie jakims szacunkeim bez wzgledu na to kim sie jest i bez wzgledu na to na jakim stanowisku sie pracuje w firmie

yaro
@rffg

Witajcie.Czy ktoś może napisać jak wygląda praca specjalisty ds.windykacji? Czy tylko i wyłącznie siedzenie na telefonie,czy rownież praca z dłuznikami w terenie?Jakie są zarobki?Dziękuję z góry za odpowiedź.

prawdomówny

firma dno, to znaczy ludzie tworzą firmę a Ci którzy tam pracują nie reprezentują sobą nic. Zero zasad zero szacunku do pracownika i chodzi tutaj zarówno o kierowników jak i pracowników tego obozu pracy. Jesteś dla nich śmieciem i tak będziesz się tam czuł, tylko Ci którzy nie mają żadnych zasad i reguł w życiu pracują tam dłużej niż rok. wstyd to wpisywać do Cv. Człowieku nie marnuj sobie psychiki i życia. nie polecam z ręką na sercu.

Szacunek
@prawdomówny

Prawda. Przykladem jest jeden z dzialów administracji gdzie panuje mobbing i zastraszanie pracowników przez kierowniczkę i jej koleżankę. Nikt ich nie weryfikuje zwlaszcza kierowniczki, która 90% czasu pracy spędza na plotach, siedzeniu w internecie (przepisy kulinarne, plotki), na zadawane jej pytania najczęściej odpowiada "nie wiem", a jak dostaje nawet najprostsze zapytanie od zarządu to caly dzial musi za nią przygotować odpowiedź bo ona nie wie a zarabia piękne pieniądze tylko że pracują na jej wypatę 3 murzyny, zresztą na wyplatę jej koleżanki również. Ciekawe czy prezes zdaje sobie sprawę kogo zatrudnia jako kierownika i za co jej placi....no chyba że bawi go jak rycząca 50-tka ucieka przed nim po schodach i kryje się. Ta pani pracuje tam kilkanaście lat tacy ludzie tworzą tą firmę dlatego to dno. Nikt z klasą tam nie będzie dlugo pracowal.

Szacunek
@prawdomówny

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GELLWE / FOODCARE? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
zainteresowany

Moze ktoś podzielic informacjami na temat pracy PH małopolsce? Jaka podstawa na start, czy ciezkie targety do wyrobienia czy premia do osiagniecia. godziny pracy ??? Samochody widzialem chyba ople kombi, a czy sa prywatne kilometry do wykorzystania???

ktoś

nie rozwijają nikt tam nie chce pracować, ostatni gośc po miesiącu już nie przyszedł do pracy.

koniczek

Szukają teraz do pracy na stanowisko szefa floty w Zabierzowie. wiecie dlaczego szukają ? Rozwijają ten dział ?

bardzo drogi kliencie

Zgadzam się z drogim klientem. Moja refleksja ... kto szuka Ten znajdzie.... Pozdrawiam

drogi kliencie

....drogi kliencie ,w okolicy tz??? W samym Lwowku, oprocz malego detalu sa trzy sklepy Biedronka i Fresh Market gdzie dostaniesz Gellwe do wyboru do koloru ... Pozdrawiam Frugo Ci w koszyk :)

przyszły pracownik

Chce podjąć prace czy warto??

klient

Cos slabo z waszymi produktami w okolicy Lwowka Slaskiego. A SZKODA BO BARDZO LUBIE GELLWE:-)

ciągnie swój do swego?

Idol prezesa: "....Gdy dziennikarze dotarli do kartoteki szkolnej Mike'a Tysona w aktach znaleźli informację, że jego iloraz inteligencji znajduje się w zakresie 70-79 punktów, co umiejscawia go "na granicy upośledzenia umysłowego...." :-)

Wkadek

Takie bzdury tylko w e.....

poludnie

Pawelek, nie łżyj, nie masz żadnej dzialalnosci handllowej, auta sprawne, z marży nikt handlowca nie rozlicza. praca ciezka bardzo ciezka, ale kasa jest ZAWSZE dziesiatego na koncie, i to kasa dużo lepsza niż w innych FMCG - oczywiście po realziacju jakichś 11 planów i targetów. niestety dyrekcja ma we łbach niepoukładane i daje bardzo dużo zadań, niemożliwych do dopięcia. NIEMNIEJ na poludniu ludzie jako ph pracują po 5 i więcej lat i jakoś sami się nie zwalniają! jak są dobrzy i rynek sobie dobrze ułożą to narzekają, ale zarabiają. taki lajf.

bobo1978

Ta firma to dno patrzą ja wykorzystać pracownika brak urlopów bo najważniejsze jest żeby Pan Prezes zarabiał upokarzanie pracowników i praca ponad 8 godzin wpisywanie się na liste jak gdyby nic że sie pracowało 8 godzin pracujesz ponad 10 godzin i nikt ci nie powie słowa dziękuje .Nie płacą dostawcą bo kasy brak , ludzią którzy harują nie daja podwyżki ale na byle pierdoły kase mają . Dla wszystkich co chcą się tam przyjąć dobra rada omijać jak zgniłe jajo tą firmę .

tomi

w niepolomicach najbardziej rozbrajajace sa place jeden grosz brutto za puszke hahaha ale sa ludzie ktorzy pracuja po dwwa lata na smieciowkach

gościu-gościu

Witam, chciałbym sie dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy przedstawiciel handlowego w foodcare, jaka podstawa, jakie premie za wykonanie planu?? procentowe?? jaki samochód?? co z gps-em?? czy są prywatne km?? ile wizyt dziennie i ogólnie opinie jak sie pracuje ???????????

bh

Napisze mi ktos o ktorej odjerdza bus do gellwe z chrzanowa

karollo

czy naprwde nikt nie pracuje pracował na magazynie food care w niepołomicach Chciałbym tam kandydować na pracownika i tak naprawde nie wiem czy wearto kandydowac, wiekszośc powyzszych opinie jest raczej negatywna, jakie zarobki i warunki pracy dzieki z góry

Karollo

Witam chciał bym się doinformować ile można zarobić jako magazynier na strefie w Niepołomicach w Food Care magazynier / kierownik magazynu . Czy praca jest w normalnych warunkach z góry dziekuję

Zostaw merytoryczną opinię o GELLWE / FOODCARE - Kraków

• Jak się pracuje w GELLWE / FOODCARE?

Zobacz opinie na temat firmy GELLWE / FOODCARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GELLWE / FOODCARE?

GELLWE / FOODCARE