Opinie o Direct Promo w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Direct Promo, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Direct Promo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direct Promo w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Aneta Nowy wpis

Do jakiego wieku są przyjmowani tutaj pracownicy? Pytam, poniewaz pisano coś o młodym zespole... A ja mam 42 lata, a chciałabym się w takim miejscu zatrudnić i totalnie nie wiem czy mam szanse

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Direct Promo na część etatu?

Jan G Nowy wpis
@Pytanie

Nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na żadne stanowisko w takim wymiarze.

Były handlowiec Nowy wpis

Praca w młody zespole. Nauczyłem się pewności siebie po przez szkolenia i kontakt z klientem. Ps. Szkoda ze musiałem wyjechać z Krakowa:(

Czy w Direct Promo jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Steven

Bardzo dobre miejsce do pracy dla ludzi kreatywnych, pełnych zapału bo to jest doceniane w firmie.

expracownik

DGM w Zielonkach - kołczing w wykonaniu Jasia Goryla "Czemu jesteście smutni?! Przyszliście do pracy!". Po opiniach widzę, że nic się nie zmieniło w podejściu, tym razem w jego firmie. P.S.mam nadzieję, że chociaż ten durny dzwonek w komórce zmieniłeś.

dzik 125

Dramat. Uważajcie na tą firmę. Manager wprowadza w błąd, wszystko co ustalacie, jest poźniej bez pokrycia. Obcina pensje z byle powodu. Godziny pracy coraz dłuższe z każdym tygodniem. Robi ludzi w konia. Dramat przed ogromne D. Nie dajcie się oszukać.

Nick

Witam czy ktos może mi powiedziec na temat pracy jako przedstawiciela handlowego w tej firmie? Poprosze o wszyatkie istotne informacje :)

Wojto
@Nick

Ja tam szczerze polecam, jak się przykładasz to idzie nieźle se zarobić. Atmo też spoko

Jan
 Problem

Proszę usunąć ten wpisz, ponieważ nie jest prawdziwy, stawiam, że tego samego autora, co dwa poprzednie usunięte wpisy.

Nie polecam! Wszystko co było mówione na początku współpracy sukcesywnie się zmieniało aż do takiego momentu że nic się kompletnie nie zgadzało... (usunięte przez administratora) Brak możliwości rozwoju. (usunięte przez administratora) Każdy aspekt tej firmy na NIE!!

Gosia

@kasia a są jakies oferty na administracje ? Dzwoniłaś tam?

Kasia

Można łatwo dostać się do administracji?

Czy Direct Promo praktykuje "luźne piątki"?

Jan
@Pytanie

I czwartki, i środy, i wtorki, a nawet poniedziałki. Zależy co przez to rozumiesz ;)

szybko szybko

Byłem kilka dni temu na rozmowie o pracę w tej firmie. Oczywiście nie udało mi się uzyskać żadnych informacji na temat stanowiska zanim do rozmowy nie doszło, w trakcie samej rozmowy również. Ale zanim do niej doszło wypełniłem ankietę odnośnie tego na jakim stanowisku chce pracować i jakieś informacje o sobie typu wady i zalety, co wniesiesz do firmy. Co do samej rozmowy, była krótka gdyż wprost powiedziałem (i zaznaczyłem w ankiecie), że chce pracować w administracji to wystarczyło, że skoro nie chce być ich sprzedawcą bezpośrednim lub telefonicznym to nie ma dla nas przyszłości. Niestety na tym skończyła się moja przygoda z firmą.

Patrycja
@szybko szybko

Przeglądałam ogłoszenia pracodawcy i nic nie znalazłam do działu administracji. Dzwoniłam tam zapytać czy poszukują kogoś do BO, ale Pani poinformowała mnie , iż w ostatnim czasie nie prowadzą rekrutacji do działu administracji. Przejrzałam oferty firmy i nie mieli takich ogłoszeń. Nie dziwie się , że rozmowa nie miała sensu skoro aplikowałeś na prace z klientem, a chcesz pracować w administracji.

Grzegorz L

spoko klimat w firmie

damian91

firma dla ludzi ambitnych. Nie dla kogoś , kto chce żyć na poziomie średnim społecznie.

Konrad

Świetny pracodawca ale do tego trzeba być dobrym pracownikiem!

Agnieszka

Czy próbowaliście skorzystać z pomocy odpowiednich instytucji? Pamiętajcie, że według polskiego prawa takie oskarżenie to bardzo poważny zarzut. Nie twierdzę, że mówicie nie prawdę, jednak być może warto wstrzymać się z oskarżeniami do czasu oficjalnego rozwiązania sprawy?

Agnieszka

@Jaro czy jesteś lub byłeś pracownikiem Direct Promo? Wątek ten jest poświęcony pracy w tej firmie. Istotne informacje odnośnie rekrutacji i jakości pracy bardzo pomogą w przygotowaniach do rozmowy kwalifikacyjnej. Może mógłbyś powiedzieć czy przebieg rozmów podany na: https://www.gowork.pl/direct-promo,885829/rozmowy-kwalifikacyjne jest zgodny z obecnie funkcjonującym?

Agnieszka

@Marcin dalej kierujesz działem? Możesz opisać jak swoimi działaniami wpływasz na zachowania między współpracownikami? Czy Direct Promo oferuje rozwój zawodowy swoim pracownikom? Można tu liczyć na umowę o pracę czy pracodawca w tym temacie jest elastyczny i np. dg wchodzi w grę?

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Promo - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Direct Promo?

Zobacz opinie na temat firmy Direct Promo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Direct Promo?

Kandydaci do pracy w Direct Promo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Direct Promo
3.8/5 Na podstawie 145 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Direct Promo