Opinie o Lotus Personalservice GmbH w Landshut

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lotus Personalservice GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lotus Personalservice GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotus Personalservice GmbH w Landshut

John

Sprawiedliwy ty masz cos z glowa! Wez sie zajmij robota a nie pie****** glupot bo trezba byc idiota zeby cos takiego napisac!

Mojs

Ciekawy jestem ilu RUCHOLI w NIEMCZECH jest legalnie a ilu kupiło NIEMIECKIE nazwiska NAJWYŻSZY CZAST TO sprawdzić

Łataś
@Mojs

Super że są takie firmy. Z Ty człowieku masz możliwość pracy z dobrymi zarobkami. Zamiast oczerniać zajmij się pracą , może więcej zarobisz i zmienisz zdanie.

Mojs

UWAGA Polacy kierowcy TIRÓW ten z BELLINA był widziany w FIRMIE z szefem kgbe .

Marcel

Nadal usuwają opinie byłych pracowników.

Aplikowałeś na stanowisko Tapicer oferowane przez firmę Lotus Personalservice GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Luk

Dzieki Marcel za opinie. Ile za miesiac zarobiłeś jak jest z noclegiem jakie warunki itp. Latasz tam z towarem po niemczech czy tylko w miescie. Pozdrawiam

Luk

Pracuje ktos jako kierowca kat C jakie warunki mieszkaniowe, bo zastanawiam sie nad aplikacja.

rafi

A bank godzin jest

Ziomek

witam przeczytalem wasze komentarze,poniewarz tez wlasnie wyjezdzam do nich do pracy,moim zdaniem jak samemu sie nie przekonasz to nigdy nie bedziesz wiedzial,pisac mozna duzo chce przekonac sie na wlasnej skorze,jak nie bedzie pasowala oferta to znajde sobie inna,przecierz zapotrzebowanie na dobrego Kierowce z jezykiem niemieckim nawet podstawowym jest duze. Powodzenia

Min

No powiem Wam, że praca jest dobra, jedna z lepszych

Były

Ale bzdury piszecie pogratulować za opinie na forum ludziom z biura lotusa bo żaden co tam pracowała by takich bzdur nie wymyślił lotus i uczciwość dobre.

Minis

Lotus Personalservice GmbH to naprawde fajna sprawa, szanują pracownika

jeronimo

Placa jak inne firmy, ale kasa przynajniej jest. Na pensje od mojego wspanialego pracodawcy czekam do dzis. Smiac mi sie chce z ludzi ktorzy pisza, ze Niemcy to taki uczciwy narod. Wszedzie takie same dziadostwo

maro

Ja pracowalem prawie 2 lata i bylo ok. Zarobki ok 2000 na reke, mieszkanie 300. Kasa na czas, ale czasem sie nie zgadzala i musieli robic korekte. Ogolnie tragedii nie bylo

janosik71
@maro

Moglem pojsc na elektryka. Pracuje u nich jako tapicer i wychodze nie cale 1600 minus mieszkanie. Ale i tak nie narzekam, bo to co placily mi inne firmy w Niemczech to kpina. Gdyby czas cofnac...

oj

To Chłopie na co czekasz? pakuj plecak i ciśnij do pracy!!!

Były

ale z czystym sumieniem:Lotusa POLECAM!!! TY TO CHYBA Z ????? SPADŁEŚ skoro polecasz tą firmę penie ktoś mądry z biura chwali lotusa

Maniek

Witam,jak to w pracy,roznie bywa,czasem zdarzaja sie poslizgi i nieporozumienia,jak w kazdej pracy zreszta,kraj i firma nieistotne,nie jest to moja pierwsza agencja przez ktora pracuje jako tapicer ale z czystym sumieniem:Lotusa POLECAM!!!

topek

oj, myślę, że jest trochę prawdy w tym co piszesz, ale jest gro ludzi, którzy nie znają języka obcego dlatego korzystają z pośredników. Podobno lotus nie bierze aż tyle, żeby było bardzo źle.

Oj

Ludzie czy wy naprawdę nie macie rozumu jak szuka się pracy zagranicą to bezpośrednio u pracodawcy a nie dawać się okradać przez pośredników.

radzin

a ja chcialem tam pracowac jusz mi sie odechcialo

Kierowca w Lotusie

A po drugie gdzie LANDSHUT a gdzie AUGSBURG jako tapicer to sporo kilometrów do biura (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lotus Personalservice GmbH - Landshut

• Jak się pracuje w Lotus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Lotus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotus Personalservice GmbH?

Lotus Personalservice GmbH