Opinie o Lotus Personalservice GmbH w Landshut

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lotus Personalservice GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lotus Personalservice GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotus Personalservice GmbH w Landshut

lacros125

Agencja tylko załatwia pracę ,a potem zależy gdzie do jakiej firmy się trafi wszystko zależy od firmy gdzie się pracuje ,niektórzy pracują przez Lotusa parę lat i nie narzekają !

Piter

Firma Lotus to jedna z Najlepszych Agencji pracy na BAWARII. Pomagają we wszystkim i jedyne czego oczekują to pracować. Pracuje dla tej firmy trzy lata i jestem bardzo zadowolony. Osobiście trafiłem do firmy przez Panią Janke, która jest przemiłą i przesympatyczną osobą tak samo jak Pani Bogusia w biurze. Szef jest z każdym na Ty i potrafi w nocy przyjechać żeby przywieźć zaliczkę pracownikowi. Szefowa to bardzo spokojna i serdeczna osoba... Ja nie mam żadnego problemu z tą agencją i śmiało mogę ją polecić... Pozdrawiam. Piter

Kazach

Agencja to członkowie z DAESZ republika z ZSRR.

Paulina

@Gosposia to dobrze, że jesteś zadowolona z agencji Lotus Personalservice GmbH. Czy powiesz coś więcej jak wygląda praca? @lacros125 czy powiesz w jakich godzinach pracujesz? Czy masz wolne weekendy? Jaka panuje atmosfera?

@Paulina

Pracuje od 6;00-15:00,soboty pracuje jak jest potrzeba ,jest dużo pracy to wtedy co druga .ale wszystko jest ok .

@Paulina

Pracuje przez Lotus i polecam ....w każdej sytuacji czy jakimkolwiek problemie pomoga ,.

Aplikowałeś na stanowisko Tapicer oferowane przez firmę Lotus Personalservice GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
HISTORYK polskiego pohodzenia

Niemcy ukryli polskie ZŁOTO w Szwajcarii w niemieckich BANKACH w zamian za pozorny POKÓJ ponad 100 BILIONÓW Euro jest warte POLSKIE ZłoTO . Amerykański wywiad ujawnia że COŚ będzie się działo bo Niemcy NERWOWO wywożą POLSKIE ZŁOTO do BERLINA do SCHRONÓW w SZWAJCARII zaczynają węszyć SŁUŻBY ONZ odpowiedzialne za EUROPEJSKIE majątki i dzieła sztuki...

Łataś

Dla mnie Lotus Personalservice GmbH to super agencja. Super kontakt, sprawy załatwiane bardzo sprawnie. Być może moja postawa wobec pracowników jest bardzo przyjazna to i w druga stronę jest ok

BORAT to brat KAZACH

BORAT to CHLUBA Kazachów z zSSr. teraz na łańcuchu u Niemca remontuje niemieckie OBOZY zagłady Merkel zaprosiła WĘGIEL na zimę do Niemiec KAZACHOWIE sprawdzają szczelność niemieckich PIECÓW w Niemieckich OBOZACH zagłady czy ŻYDY nie siedzą w kominie ............

BORAT to brat KAZACH

Możecie napisać kilka słów w temacie pracy dla szwaczki w Bawarii? Czy znajomość języka jest podstawą?

Malgosia
@Karolina

Pracuje w F. Lotus juz ok.2 lat i jestem bardzo zadowolona, spokojnie moge polecic te agencje. Wiekszosc szwaczek, ktore przyjezdzaja , nie znaja jez.niemieckiego, w trakcie pracy przyswajaja jakies podstawy. Pozdrawiam.

Gosposia

Szkoda, że z tego forum niektórzy robią sobie zabawę. Lotus Personalservice GmbH to dobra agencja, nigdy nie miałam problemów. Generalnie jak jadą ludzie do pracy to zawsze jest wszystko ok, jak tylko myślą o zabawie to efekt jest jak na tym forum!!!!

Paulina

@Jan dlaczego nie polecasz pracy w firmie Lotus Personalservice GmbH? Czy powiesz coś więcej? Z czego jesteś niezadowolony pracując w tej firmie? @Justek z różnych powodów mogą szukać ludzi do pracy. Np firma się rozwija, albo pracownicy odeszli.

Justek

Co takiego się dzieje, że maja taka długa listę ofert?

Jan

Zdecydowanie nie polecam

Paulina

@Łataś powiedz co najbardziej podoba Ci się w współpracy z Lotus Personalservice GmbH? Aktualnie poszukują na stanowisko Magazynier, pakowanie. Z oferty wynika, że zapewniają długoterminowe zatrudnienie w Niemczech niemiecka umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji. Może ktoś aplikuje?

Łataś

Fajna agencja i jak załatwiają dobre roboty to ludzie nie mają czasu na siedzenie i pisanie. Gdyby było źle to byłoby tu opinii pod dostatkiem. Polecam

Łukasz

Czy jesteście pewni, że o agencji nie można napisać coś dobrego?. Wszyscy wiemy, że osoby zadowolone z reguły nie robią wpisów na forum. W każdej firmie mogą zdarzyć się przykre sytuacje ale to nie znaczy, że firma jest zła. Tak się zdarza i oby nie często.

Ochotnik

Jaki jest powód takiej ciszy na tym forum ? Wakacje ?

Marika

Bardzo interesuje mnie praca szwaczki w Bawarii. Czy ktoś coś słyszał o tej robocie? Może podzieliłby się informacją na forum? Na jakim poziomie trzeba znać język żeby można było wyjechać i być niezależnym? To byłby mój pierwszy raz i jestem pełna obaw .

@Marika

Pracuje jako szwaczka na Bawarii,jestem zadowolona z pracy i zarobków .

Zawoza do firmy przedastawiaja nowego pracownika

Witam Chcialam powiedzec ,Lotus pomaga W ORGANIZACJI Ana POCZATEK ,MIESZAKNIE , dojazd .Daja chociaz ne musza pomoc finansowaj w postaci zalicki ,dlaczego nikt o tym nie pisze??To jest wzane ,najczesciej ludzie przyjezdzaa splukani i problemami ,nikt ode mnie sie w tej firmie nie odwrocil jak potrzebowalam pomocy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotus Personalservice GmbH - Landshut

• Jak się pracuje w Lotus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Lotus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotus Personalservice GmbH?

Lotus Personalservice GmbH