Lotus Personalservice GmbH

Opinie o Lotus Personalservice GmbH

Wojtek

Drodzy Koledzy Kierowcy mam pytanie, ile można zarobić jako Kierowca CE w tej firmie, ponieważ znalazłem ogłoszenie i Pan z którym rozmawiałem jest jakiś tajemniczy, zaproponował mi stawek 10,13e na godzine przecież netto to wychodzi nie całe 8e,a zapewnia Mnie ze praca jest po 10 godz, Cos jest w takim razie nie tak. Proszę Bardzo o jakieś konkretne info odnośnie pracy jako kierowca ce. Dzięki

@Wojtek

Chciałabym wiedzieć, czy udało się Tobie finalnie ustalić nurtujące Ciebie kwestie? Jeżeli tak, to podziel się proszę zdobytymi przez Ciebie informacjami. Twoja wypowiedź mogła zasiać wątpliwości także u innych użytkowników forum, dlatego warto żebyś podzielił się z nimi znalezionymi przez Ciebie informacjami na temat Lotus Personalservice GmbH. Jak prezentuje się wynagrodzenie kierowcy w tym miejscu pracy?

@Wojtek

Nie idź będziesz żałował.

@Tomek

Tego typu zdawkowe informacje nie wnoszą niczego konkretnego do wątku. Proszę więc o rzetelne informacje odnośnie obecnej sytuacji w firmie. Na jakie zarobki można tu liczyć i czy do pensji podstawowej dochodzą również premie oraz wszelkiego rodzaju benefity? Jest to praca w Niemczech - praca za granicą wiąże się w dużej mierze z pewnymi wątpliwościami i nasuwa wiele pytań. Napiszmy jak najwięcej na jej temat, zbierzmy jak najbardziej rzetelną wiedzę odnośnie warunków zatrudnienia u tego pracodawcy.

kierowca
@Wojtek

Wojtku ! Wszystko zależy od tego gdzie będziesz jeździł i po ile godzin.

Łukasz
@kierowca

Czy masz doświadczenie w pracy w tej firmie i mógłbyś bardziej szczegółowo doradzić, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i wynagrodzenia? Jak długo trwa kontrakt i czy jest możliwość przerw na powrót do kraju? Z tego, co się dowiedziałem Lotus Personalservice to agencja pośrednictwa pracy, która szuka nie tylko kierowców, ale też zatrudnia wykwalifikowaną kadrę z różnych branż. Jeżeli byliście rekrutowani bezpośrednio przez tę agencję, dodajcie swoje spostrzeżenia z rozmowy kwalifikacyjnej i przebiegu zatrudnienia. Pomoże to innym osobom szukającym zatrudnienia w wyrobieniu sobie opinii o firmie.

Jurand ze Spychowa
@kierowca

Chociaż jezdzilbys 13godz czy 15godz to zapłacone będziesz miał za maksymalnie 10godz dziennie. Na początku obietnice bez pokrycia, a później rozstrzyganie sporów Co miesiąc w nadziei że dopłaca resztę. Zarobisz Max 1800€ netto minus mieszkanie jeśli nie śpisz w kabinie. Minimum 300€.

Maja
@Jurand ze Spychowa

Dziękuję Ci za te wyjaśnienie. Wydaję się dosyć niezrozumiałe to, że w Lotus Personalservice GmbH nie płaci się za dodatkowo przepracowane godziny. Czy rozmawiałeś na ten temat bezpośrednio z Przełożonym? Jeśli tak, co Ci powiedział? Zachęcam Cię do dalszej aktywności na tym wątku.

Paniu Jurku zapraszamy do biura w celu wyjasnienia sprawy. Krzyki oraz wymachiwanie palcem z Pana strony w niczym nie pomoze.

Pikus
@Jurand ze Spychowa

Dobrze kolega pisze. Tak jest.

Dick
@Wojtek

Jak chcesz zarobić 1400-1600€ jako kierowca pracując po 10godz dziennie i więcej, to sam sobie odpowiedz na pytanie.

Jaka atmosfera panuje w firmie Lotus Personalservice GmbH? Widziałam kolejne ogłoszenia na GoWork.pl, jakie umieścili 6 listopada. Duża jest tam rotacja?

Pikus

Bardzo duża.

Paulina

@.. Serdecznie dziękuję Ci za aktywny udział w dyskusji. Długo już pracujesz w firmie Lotus Personalservice GmbH? Plusem tego pracodawcy na pewno jest to, iż pensje wypłaca się na czas, co jest zresztą podstawą. Myślę, że użytkownicy forum chętnie dowiedzieliby się jeszcze, czy pracodawca zapewnia ubezpieczenie i na jaką umowę można liczyć. Zdradzisz nam to?

Pejsy
@Paulina

Nie no na poczatku jest na czas ale 2 do 3 miesiecy pozniej leca sobie w kulki i na dodatek nie wyplacaja wszystkiego.

@Pejsy

@Pejsy Dziękuję Ci serdecznie za udzielenie mi odpowiedzi. Powiedz nam, jakie stanowisko obejmujesz w Lotus Personalservice GmbH. Piszesz, że firma nie wypłaca wszystkich należności - a co mówi na ten temat jej Dyrektor?

Rysiek
@Paulina

Co to za glupoty piszcie? Ja zaczalem pracowac 7 miesiac i jako jednyna firma w Niemczech dali mi po okresie proby umowe na czas nieokreslony. W innych firmach mozna o tym zapomniec. Raz mialem wyplate pozniej niz powinna tak jest zawsze na czas.

Jurand ze Spychowa
@Rysiek

Ponieważ nie przeczytałeś umowy i nie znasz prawa stąd wynika twoja niewiedza Kolego sympatyczny, otóż umowe masz na samym początku podpisaną na czas nieokreślony, a po pół roku jedynie kończy sie tzw. ProbeZeit, czyli okres próbny na którym możesz być zwolniony z minuty na minutę jeśli pójdziesz do lekarza i przedstawisz zwolnienie lekarskie nawet na jeden dzień ????. Proponuję przeczytać umowę zanim odpiszesz kolejną. Pozdrawiam

Richtig
@Rysiek

Ja miałam umowe na czas nieokreslony ale co z tego jak i tak posrednik posyla cię do firmy i mozesz tam pracować góra 18mcy a potem wypad.

Magda

Wiem jaki jest z mieszkaniami w firmie. Czy firma zapewnia jakies sensowne. I oczywiście kwota za nie.

Aplikowałeś na stanowisko Tapicer oferowane przez firmę Lotus Personalservice GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Paulina

Obecnie firma Lotus Personalservice GmbH poszukuje pracownika na stanowisko SZWACZKA bez znajomości jęz.niemieckiego. Z oferty wynika, że firma zapewnia długoterminowe zatrudnienie w Niemczech od zaraz, Niemiecką umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem do firmy?

@Paulina

Tak ,aplikowalam na szwaczkę .

iwonka122

tak ap[ikowalam na szwaczke

Łukasz
@iwonka122

Również aplikowałaś na stanowisko szwaczki za pośrednictwem firmy Lotus Personalservice GmbH? Ciekawi mnie, czy jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej, czy dopiero przed? Gdybyś była po to, proszę, abyś napisała, jak ona przebiegała. Z góry dziękuje za informacje.

Mariusz

Witam,pracuje w tej firmie juz ponad rok,wyplaty sa zawsze na czas.Jezeli wystepuja jakies pytania,pracownicy tej agencji zawsze sa pomocni,szczegolnie Pani Janka. Lubię atmosferę w Lotus Personalservice GmbH za: Profesjonalne podejscie do pracownika.

@Mariusz

Naprawdę bardzo się cieszymy, że akurat Tobie praca w Lotus Personalservice odpowiada. Proszę tylko, abyś nie używał tu żadnych danych personalnych. Jesteś tam zatrudniony już ponad roku, a więc mogłeś już sobie wyrobić zdanie o tym pracodawcy. Czy pracując w takiej firmie można liczyć na pełny pakiet świadczeń socjalnych?

JWitam sczegolnie Panow. Praca na Tirze tak jak wszedzie. Szef Vitalii i jego zastepca tomek w porzadku. Probelm jest taki ze czasem zaczynam prace z 2 godzinnym opoznieniem bo jakis balwan nie odstawil ciezarowy na czas. oczywiscie za to nikt nie placi a w miesicu czasem sie trafi pare takich dni..!!!! Piniondze zawsze na czas ale o tym ze bede takie sytuacje z czekaniem to nikt ani slowa nie pisnal.

Paulina

@garmee Fajnie, że współpraca z tym pracodawcą okazała się dla Ciebie pomyślna. Jak wygląda kwestia premii - są realne, czy raczej można liczyć jedynie na podstawę? @Anna Jeśli jednak chciałabyś mieć informacje "z pierwszej ręki" to skontaktuj się z firmą bezpośrednio info@lotus-personalservice.de

garmee

Nie spodziewalam sie ze to powiem ale na prawde jest to jedna z nielicznych agencji o ktorej moge powiedziec dobre slowo. Praca w Känguru niezbyt ciezka i ogolnie wiekszosc osob mila. Jest tez nowy koordynator na ktorego widok wszyscy podkrecaja tempo w pracy nie wiem z jakiego powodu ale mialam okazje z nim zamienic slowo i jest to bardzo mily Pan

Gutek

Czy tak dobrze się wam pracuje i dlatego nie ma chętnego żeby coś napisać?

Pytanie do szwaczek mam 48lat bez języka brak doświadczenia w szyciu skóry , czy mam szansę na pracę .

Daria

Czy był ktoś na wyjeździe jako szwaczka? Podpowiedzcie coś więcej?

Jaga

Witam! Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wynagrodzenie szwaczki na Bawarii? Chodzi mi o to ;ile zostaje na czysto po odliczeniu mieszkania?

@Jaga

Podczas rozmowy z pracownikiem agencji podawana pani stawkę za pracę plus dieta i ile kosztuje mieszkanie ,wychodzi się możliwie dobrze po odliczeniu wszystkich kosztów .

@lacros125

Fir

inezz0101

Witam. Czy ktoś pracował w miejscowosci Coburg jako szwaczka przy szyciu obić na meble biurowe i wypoczynkowe ? Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi, z góry dziekuje i pozdrawiam.

Lacros125
@inezz0101

Pracuje w Lotusie jako szwaczka ,ale w innej miejscowości,ale tapicerka na krzesła to dobra praca i lżejsza .polecam

@inezz0101

I jak Inez pracujesz juz w tej firmie czy Jeszcze sie wahasz?

@Lacros125

Jak wygląda sprawa zjazdów do pl?

Zainteresowana

Podpowiedzcie coś o agencji. Jak organizują wyjazdy?

@Zainteresowana

Agencja super ,dojechac do agencji trzeba samemu ,potem we wszystkim udziela pani pomocy .

piotr

Zdecydowanie polecam

Piter

Ty, przyglupie, zorientuj sie najpierw, a pozniej pisz, w ich firmie nie pracuje zadna anna.

Ariel

A jak z warunkami mieszkaniach, które oferuje ten pośrednik? Pokoje jedno, dwu czy więcej osobowe. Hotele robotnicze , prywatne kwarery?

Lacros125
@Ariel

Namioty.

Ariel
@Lacros125

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Zakładam, że IQ odpowiadającego jest na równie wysokim poziomie...

@Ariel

Ja pracuję jako szwaczka ,pokoje mamy jednoosobowe z łazienką ,ładne ,

Khfrhcdg

Ale bzdury piszecie z tego biura lotus to jedna wielka pomyłka i zatrudnia samych emerytów.

Janek

czytajac komentarze niektorych osob, odnosze wrazenia, ze uciekli z psychiatryka. Chyba trzeba sie troche podleczyc. Powodzonka.

Bolesław
@Janek

Tak zgadza się 9.89 brutto plus 10 € za każdy dzień w pracy bez względu na ilość przepracowanych godzin to naprawdę trzeba iść i się leczyć do Psychiatry Przepracowałem 8 miesięcy w tym Czymś i powiem podobała mi się tylko firma dla której pracowałem bo gdy miałem jechać do Biura zbierali mi się na wymioty od ich kłamstw kombinacji i przekrętów . Poznam przez ten cały okres wielu ludzi z tej firmy albo przydupasy albo coś im się stało. A Cait konto jest bez dna czy będziesz mieć 100 godzin czy 300 i tak będzie puste .

Karola

Może mi ktoś podpowiedzieć coś o pracy w Bawarii dla szwaczki? Jestem bardzo zainteresowana. Jak z językiem?

@Karola

Jeśli potrafisz Szyc to sobie poradzisz ,języka się ucz bo jest niezbędny ,ale nie wszystkie szwaczki umieją język i pracują tutaj ,jest dobrze polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lotus Personalservice GmbH - Landshut

• Jak się pracuje w Lotus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Lotus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotus Personalservice GmbH?

Lotus Personalservice GmbH