ALL LINES LOGISTICS

Gdynia

Opinie o ALL LINES LOGISTICS

Gutek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać?

Agnieszka

@Xoxo - mógłbyś podać więcej konkretnych informacji? Osoby zainteresowane potencjalnymi ofertami pracy na pewno skorzystają na Twoim doświadczeniu z pracą w ALL LINES LOGISTICS.

Xoxo

Świetna praca chłopaków z Oddziału Poznań. Brawo Panowie.

Xoxo

Świetna praca chłopaków z Oddziału Poznań. Brawo Panowie.

Agnieszka

Chcecie poznać więcej informacji na temat ALL LINES LOGISTICS? Przydatne informacje można znaleźć w zakładce 'o firmie', zamieszczonej przy wątku - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,884555,0,0,o_firmie

daro

widocznie nie poszukują bo mają już obsadzoną firmę w kierowców, spedytorow i innych osob zwiazanych z dzialem i branża logistyczna, chyba ze wam zależy i wyslecie do nich swoje cv,pewnie też tak można zawsze to jakis przejaw zainteresowania,wiec moze sie uda.

Adam

Moja znajoma tam pracuje i mowi, ze to dobra firma. Wiekszoc pracownikow przeszla tam z Hartwiga. To sa ludzie z duza wiedza i doswiadzeniem. Ciezko sie tam dostac bo tylko dobrych wybieraja. Powodzenia.

Me

Bardzo dobra firma, mila atmosfera i dobre zarobki. Jak dajesz cos extra od siebie do jestes doceniony. Polecam!

ja

daj sobie spokój

Zostaw opinię o ALL LINES LOGISTICS - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALL LINES LOGISTICS