Opinie o Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Olga

Widzę, że jest tu spory problem jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy. Kilka osób zgłosiło sprawę do sądu. Czy może ktoś z nich podzielić się tym jak zostało to wszystko rozstrzygnięte?

@Olga

W sądzie wygraliśmy żeby uregulował zusy i inne zobowiązania a także świadectwa pracy a prezesowi (usunięte przez administratora) Konkretny madat a wypłaty na drodze prywatnej trzeba walczyć

Pokaz wyrok. Bo ja jakos tez walczylem i nic sad jeszcze nie zrobil. I to w tej samej sprawie. Nic mu nie zrobili

UsługiPromowe Nowy wpis
@Olga

Nam Pan Tomasz wisi 11 tysi za przeprawy promowe. Po nabiciu faktury zniknął, potem działalność zamknął (albo bardziej mu zamknęli), żoniną firmę też widzę zamkniętą, a teraz i spółka zamknięta? Wow.....mają rękę do.........byznesu, nie ma co....

UsługiPromowe Nowy wpis

11 tysi €, nie pln

Co jaki czas w Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

@marko Nowy wpis

Ta firma jest juz zamknieta. Po co te glupie pytania

Kamil Nowy wpis
@@marko

Wiesz czemu ją zamknęli? Pracownicy dostali normalnie ostatnie pensje?

W sprawie zaległych płatności prosze o kontakt : 5 7 3 9 6 9 1 0 2.

@573969102

Uwaga na ta firme Deputo to sa dopoero (usunięte przez administratora)

filozof

@Krs Firm można mieć kilka i to nie jest przestępstwo, po co takie czarnowidztwo , ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Krs

UWAGA! Pan T ma już nową firmę nie dajcie sie zrobić w konia! NEXUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KRS 0000808861 REGON 384623663 Towarowa 20B, 10-417 Olsztyn, Polska Oczywiście biuro wirtualne!!

Jak jest z awansem w Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k.?

Ffff

Człowieku poczytaj opinie a nie o awansy się pytasz hahaha

Nie polecam tej firmy nikomu właściciel to jest (usunięte przez administratora) kretacz no i muszę to przyznać że (usunięte przez administratora) okradł mnie i moją rodzinę nie płacąc mi za 1.5 miesiąca ale sprawa poszła do sądu i do PIP teraz niech oni się nim zajmą a ja odradzam wszystkim ta firmę a administrator nie musi usowac tych komentarzy bo pan prezes straszy policja co prawda w oczy kole niech wszyscy wiedzą co to jest za firma

To druga firma Tomaszka tylko na żonę która zadłużona po uszy jak on , nie płaca za paliwa ,kredyty, okradają ludzi, bogacza zgrywa w swoim mieście jeżdżąc zajętym autem , komornik na chacie , wiele spraw sądowych

Maniek

Rowniez odradzam to cala prawda ze nie placi ludziom,

Jak wygląda praca u nich w firmie Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k. w mieście Olsztyn? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Maniek

Omijac(usunięte przez administratora)

Oszukany

Omijać dalekim łukiem ( firma ta to siostra tego prezesa Tomaszka ze Szczytna ) , p. Prezes to krętacz i oszukaniec dobrze znany w Szczytnie . Spółka powstała tylko dlatego żeby ludzi oszukiwać .

@Oszukany

Jak cie oszukala napisz

• Jak się pracuje w Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k.?

Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Fado Logistics Sp. z o.o. sp.k.