opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

GK VOTUM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 843 ocen
Opinie(1148)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1148)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • Poznaj NAS
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega proces rekrutacji?

Poznaj NAS

Dołącz do nas

Jak przebiega proces rekrutacji?

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrzeszów - Votum S.A
Słupsk - Votum S.A.
Warszawa - VOTUM

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o GK VOTUM S.A.

Opinie

Opinie o GK VOTUM Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o GK VOTUM S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zadowolony

    13.02.2015 13:03

    Inne

    Nie prawda co wypisujecie na firme VOTUM jest to firma rzetelna i uczciwa dla mnie wywalczyli odszkodowanie po smierci syna a teraz jeszcze raz poraz drugi walcza o wieksze odszkodowanie w sadzie zobaczymy jak bedzie .Ale jako firma sa rzetelni i uczciwie podchodza do kazdej sprawy maja dobrych prawnikow i wiedza czy mozna wywalczyc z PZU odszkodowanie nikogo nie naciagaja jak sie nie chce to na siłe nic nie robia .Pozdrawiam p.E.K i całe VOTUM życze samych udanych spraw...
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    24.01.2015 00:02

    Inne

    Jak ktoś by sobie życzył kontakt do nich, to podam. Będę miała pierwszych ludzi do grupy. Mam zamiar zostać tam managerem. W najbliższym czasie prowadzą kolejną rekrutację. Są telefony, auta itd. TO mi się podoba. Poważne traktowanie człowieka.
    ReviewUserIcon
    dydydupa

    25.01.2015 09:00

    Inne

    co ty Sylwia bredzisz? Nie chlej tyle w samotności przed komputerem bo się gubisz w zeznaniach.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    23.01.2015 23:56

    Inne

    Z całego serca odradzam Votum, EUCO, czy tym podobne firmy. Przeszłam piekło z nimi. Wolę mniejsze firmy. Obecnie staram się dostać do multi-form Kancelarie Prawne współpracującą w wieloma innymi kancelariami, bo zajmują się tym od 99 roku i dają dużo lepsze warunki, i to bez niedozwolonych klauzul o konkurencji itd. W dodatku będę miała stała pensję od innych spraw nie odszkodowawczych. Uważajcie, co podpisujecie. Wkopałam się tak w DRB, ale mi pomogli się wykaraskać z umowy. Obiecacnki niby tych najw. firm już mnie bawią, a wcześniej dawałam się nabrać. Ostrożności życzę.
    ReviewUserIcon
    NIKA!

    22.01.2015 22:09

    Inne

    jestem przerazona tym co czytam!Duzo opini negatywnych!Moja sprawe prowadzą od wrzesnia2014.Zostalam poinformowana ze odszkodowanie wplynelo do Votum w ubieglym tyg.jednak na moim koncie kasy nie ma!Czekam juz tydzien i zaczynam sie bać jak czytam te wszystkie opinie!
    ReviewUserIcon
    chrabąszcz

    20.12.2014 21:57

    Inne

    Witam, chciałbym wyrazić swoją opinie na temat Votum. Moja przygoda z odszkodowaniami może nie jest długa (współpracuje od początku tego roku z PCO VERSUS), ale dosyć spore mam już rozeznanie w firmach, jak działają itp. Musze przyznać że jestem mocno poirytowany i zdenerwowany faktem, że takie firmy jak votum krzywdzą ludzi. Miałem mnóstwo przypadków i wciąż mam gdzie trafiam do poszkodowanych po votum. To co ta firma robi z ludzi to się w głowie nie mieści! Na porządku dziennym ugody, w ogóle do sądu nie idą, nie biorą sprawy karnej( klientom mówią że jak najbardziej działają w tej sprawie) Klienci sami muszą się upominać o jakiekolwiek informacje dotyczące przebiegu sprawy. Przykład z dziś nawet( po którym postanowiłem w końcu się wypowiedzieć) klientka straciła męża i syna w wypadku, votum podpisało ugodę firmą ubezp. na kwotę 15 tys. zł !!! Bez wiedzy klientki i zgody, dokument po prostu przyszedł pocztą!! w takim przypadku nic się nie da zrobić, kobieta jest w szoku, przekazała mi tą ugodę i powiedziała, żebym wszędzie tam gdzie jakaś rodzina podpisała umowę z votum pokazywał tą ugodę i mówił o jej przypadku. O współpracy z VOTUM też mogę co nieco powiedzieć. Kiedy zacząłem ,,odbierać'' im klientów, po jakimś czasie miałem telefon od przedstawiciela regionalnego firmy VOTUM(nazwiska nie będę podawał), który jak to ujął zauważył że jestem ,,aktywny'' w swoim rejonie i ,,podebrałem'' im kilku klientów i płynnie przeszedł do zaproponowania mi pracy u nich, zapewniając że w ich firmie są lepsze warunki (jak sam powiedział,,przede wszystkim dajemy zaliczki'' za podpisane umowy). Nie wspomniał jednak, że ten miecz ma dwa końce, bo w przypadku gdy klient z którym podpisano umowę wypowiada ją, trzeba takową zaliczkę zwrócić w całości. Znam osobę która pracowała w votum i stąd wiem, że te super zaliczki nie są takie super, bo w przypadku gdy w miesiącu wypowie umowe 10,20 klientów to możesz czasem być na zero albo i nawet na minusie. na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich pracowników Votum ; )
    ReviewUserIcon
    aureola

    16.03.2015 23:19

    Inne

    Aleś ty głupi! Zaliczek nie trzeba zwracać a votum nie podpisuje ugody bez wiedzy klienta. Takie pierdoły piszesz.
    ReviewUserIcon
    voka

    20.12.2014 16:39

    Inne

    Mnie sie podoba, że Votum wszystko za mnie załatwiło. Samej by mi sie nie chciało tego dopilnować i pewnie bym nie odzyskała pieniędzy bez nich
    ReviewUserIcon
    anti

    15.12.2014 00:24

    Inne

    Votum to doświadczona firma... Wydaje mi się że jak mówią że się wiecej nie da wyciągnąć to się nie da. Im też zależy na tym żeby jak najwięcej wyciągnąć, bo mają z tego prowizje po prostu :) Moim zdaniem są skuteczni
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    30.11.2014 16:10

    Inne

    Witam, Współpracuję z firmą VOTUM od stycznia 2013 roku. Firma świetna, wspaniali i pomocni ludzie. Bardzo dużo się dzieje jeżeli chodzi o pomoc w rozwoju. Jeżeli chodzi o zarobki to wiadomo uzależnione od działań. Najlepszy miesiąc jaki miałem to jest niecałe 13.000 zł. Teraz może krótko o w/w opiniach na temat działań VOTUM. Kontakt z Votum jest zawsze, ostatnio zmieniły się godziny pracy na Infolini gdzie można teraz dzwonić bez problemu do 18:00. Jeżeli chcemy siędowiedzieć na jakim etapie jest nasze postępowanie - dzwonimy, podajemy nr sprawy i wszystko wiemy - ewentualnie dzwonimy do przedstawiciela, który również jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania dotyczące sprawy. Teraz tak z innej beczki: zanim zacząłem pracować w Votum miałem wypadek i to właśnie TA firma wywalczyła dla mnie odszkodowanie, które mi się należało. skąd mam pewność ? otóż na początku sam starałem się sprostać wyzwaniu i wywalczyć sobie odszkodowanie gdzie Ubezpieczyciel wypłacil mi 700 zł i na każde odwołanie, które napisałem odpowiadał odmową. Wtedy zadzwoniłem do firmy Votum, która wywalczyła dla mnie 7.600 zł. Oczywiście trwało to około 8 miesięcy, ale warto było zaczekać w spokoju niż olać sprawę. Dlatego też dołączyłem do tego zespołu. Więc proszę Państwa z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to najlepszy pracodawca.
    ReviewUserIcon
    Dociekliwy

    17.11.2014 17:27

    Inne

    Myślenie nie boli, jak ktoś jest dociekliwy, jak ja, będzie wiedział - przede wszystkim - jakiej firmy odszkodowawczej NIE WYBIERAĆ. Po wrzuceniu hasła "odszkodowania" na pierwszej stronie wyskoczyły takie firmy: Auxilia‎, Mentor Group‎, drb, Codex, euco, i kilka kancelarii. Weźmy więc na tapetę pierwszą z nich: jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością... Ponadto, podnajmują prawników z kancelarii Lexbridge, która zajmuje się ubezpieczeniami, spółkami prawa handlowego, naruszeniami dóbr osobistych i jeszcze czymśtam: jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Niestety, na stronie brak nr KRS, wpisu do GIODO, KNF, REGONu choćby. Dla mnie to dyskwalifikuje firmę. Dobrze, więc przyjrzyjmy się następnej z kolei, czyli Mentor Group. Kolejna spółka, której odpowiedzialność jest ograniczona... ale maja KRS i REGON. No to wrzucam W GIODO, gdzie dowiaduję się, że nie maja prawa przetwarzać danych osobowych swoich klientów, bo ich tam nie ma. To trochę kosztuje... Za to maja wpis do KRS z datą 10-2010, 4 lata na rynku. Sposób reprezentacji? Wklejam cytat ze strony KRS: "WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB CZŁONKA ZARZĄDU I PROKURENTA, Z ZASTRZEŻENIEM IŻ ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE PRZEKRACZAJĄCE WYSOKOŚĆ KAPITAŁU ZAKŁADOWEGO WYMAGAJĄ OŚWIADCZEŃ DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU." Dodam, że tzw. zarząd, to dwie osoby, czyli spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Mocno ograniczoną, jak widać... Kapitał zakładowy przeciętnej sp. z o.o. to 5000 zł. Szaaaaał!!!!! W GIODO ich nie ma, bo po co. A jak ktoś jest jeszcze bardziej dociekliwy, nich sobie wejdzie w Google Street View, i poogląda ich okazałe siedziby, polecam, naprawdę warto :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.10.2014 10:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    17.11.2014 16:34

    Inne

    Podpisz, nic nie ryzykujesz. Poprzednicy wywalczyli to, co wywalczyli, więcej nie dostaniesz od nich nic.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    17.11.2014 16:36

    Inne

    Masz infolinię na ich stronie, podajesz nr sprawy i wszystko wiesz ;) albo dzwoń do przedstawiciela, który był u Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Ka

    13.11.2014 17:11

    Inne

    Czy wy ludzie jesteście, tak głupi, czy nie umiecie czytać ze zrozumieniem? Pisze się tu opinie o pracodawcy, jaki jest, jakie warunki, czy warto podjąć współpracę, A Nie wylewa żale na jakoś usług firmy z punktu widzenia klienta. Macie inne portale, gdzie możecie pozalic się na jakoś usług. Nie zasmiecajcie tu forum, bo są ludzie, którzy szukają info nt pracy w firmie, a wy marnujecie ich czas, pisząc nie n temat.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    06.11.2014 19:23

    Inne

    Witam mam pytanie odnośnie Pracy Przedstawiciela Regionalnego na Umowie Zlecenie Tzn ile trzeba dziennie Godzin Pracować ile można około średnio zarobić nie pytam o szczegóły zarobków oczywiście oraz czy firma daje samochód i nie zbędne narzędzia pracy Dziękuje za wszystkie odp
    ReviewUserIcon
    Patka

    31.10.2014 11:00

    Inne

    to co ja mam w takim badz razie zrobic? :( sami nie informuja mnie czy cos sie ruszylo czy tez nie to po co chca to dalej ciagnac?!
    ReviewUserIcon
    najka

    31.10.2014 09:52

    Inne

    takie sprawy potrafią się ciągnąć naprawdę długo... a votum pobiera wynagrodzenie z wygranej sprawy więc im też zależy na tym, aby wygrać :)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    28.10.2014 18:10

    Inne

    Witam nie jestem jeszcze klientką firmy VOTUM, ale zastanawiam się nad podpisaniem z nimi umowy. Z tego co czytam na tym forum opinie o firmie są różne więc mam kosmiczny mętlik w głowie... Moim zdaniem to w jaki sposób działają pracownicy owej firmy zależy od pracowników w danym mieście. W jednym np mogą miec większe doświadczenie w drugim gorsze. Pewnie mogę się mylic, ale wyrażam swoje zdanie na ten temat. Do tej pory sprawę prowadziła inna firma, której nazwy nie podam. Dostałyśmy z mamą i siostrą 50 tys, oczywiście z tej sumy pieniędzy swoją należnośc zabrali. Nie dawno firma VOTUM zgłosiła się do nas i powiedziała że mogą wywalczyc dużo więcej odszkodowania i w dodatku rentę z przed 3 lat, a wypadek mieliśmy prawie 9 lat temu. Więc teraz zastanawiam się nad podpisaniem z nimi umowy, jednak opinie są różne. Czy choc jedna mądra bezstronna osoba mogłaby doradzic coś w tej sprawie?
    ReviewUserIcon
    master

    28.10.2014 15:56

    Inne

    heh no dokładnie, dobrze powiedziane. każda firma pobiera opłaty za swoje usługi więc czemu z nimi miałoby być inaczej :)
    ReviewUserIcon
    mateusz

    15.10.2014 18:51

    Inne

    Ja jestem zadowolony z usług, sam bym pewnie odszkodowania nie wywalczył, dlatego nie mam tej firmie nic do zarzucenia. Oczywiście że biorą prowizje bo nie są instytucją charytatywną, dla mnie to jasna sprawa :)
    ReviewUserIcon
    Poszkodowana

    10.10.2014 09:53

    Inne

    Ok wynajmujemy ich do wywalczenia odszkodowania ale ludzie , którzy mieli do czynienia z nimi pracować wiedzą ze oni tylko chcą żeby cokolwiek dostać a nie walczą np o to żeby poszkodowany otrzymał więcej odszkodowania. Nie potrafią nawet doradzić człowiekowi , a jak już doradzają to tak żeby nie musieli pracować tylko żeby otrzymali swoja należność. Po to jest to forum aby każdy mógł się wypowiedzieć na temat tej firmy , jednak uważam ze pracownicy tej firmy również w tym forum wypisują by jednak firma nie straciła swojej renomy i aby każdy ją cenił. W moim gronie znajomych kilka osób pracowało z Votum i każdy z nich jest niezadowolony, dlatego ja nikomu tego badziewia polecać nie będę :)
    ReviewUserIcon
    mruczek

    30.09.2014 15:42

    Inne

    hehe no wiadomo, każdy by chciał odzyskać jak największe odszkodowanie i jeszcze żeby firma pracowała za darmo bo dlaczego im płacić :D
    ReviewUserIcon
    boruta

    24.09.2014 19:34

    Inne

    Nie mam pojęcia jacy ludzie mogą pisać takie brednie, to prawdopodobnie cynicy a wynika to tylko z zazdrości,że im nie udało się nawet przybliżyć do tej potężnej i prężnej organizacji, to przecież widać i słychać. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Zuzol

    26.09.2014 12:04

    Inne

    ale nie wynajmujesz ich do odzyskania pieniędzy tylko do wywalczenia należnego odszkodowania. ich wynagrodzenie to prowizja od wywalczonej kwoty więc nie płacisz im z góry i nic nie tracisz w razie przegranej...
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w GK VOTUM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - GK VOTUM S.A.

    ul. Wyścigowa 56i 53-012 Wrocław

    NIP:5260200951

    https://votum-sa.pl/
    Branża główna: Agencje i pośrednictwo nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    emil

    24.09.2014 10:05

    Inne

    z 32.000 tys odszkodowania brutto zabrali mi 11 tys brutto prowizji
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    29.08.2014 14:16

    Inne

    Co do zatrudnienia to jest ok, dbają o pracowników, choć przez to że bardzo solidnie podchodzą do spraw, to pracy jest naprawdę sporo. Przynajmniej we Wrocławiu, gdzie miałam okazję pracować
    ReviewUserIcon
    talker

    29.08.2014 12:59

    Inne

    chyba nie mają raczej problemów z brakiem klientów po ostatniej głośnej sprawie, w której wywalczyli prawie 2 miliony odszkodowań...
    ReviewUserIcon
    HAHAHA

    13.08.2014 18:16

    Inne

    Według mojej skromnej opinii omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    majek1

    22.07.2014 09:56

    Inne

    Polecam firmę. Pracują w niej mili i kulturalni ludzie, firma jest bezpieczna, notowana na giełdzie, czyli podlegająca kontrolom wszelakim. Sprawy załatwiają kompleksowo - od własnej kancelarii po fundację.
    ReviewUserIcon
    kika

    19.06.2014 17:30

    Inne

    jakos dziwne , ze napisalam 2 razy o firmie i gdzies zniknely moje opinie . ktos manipuluje dobrze ta stronke, wyrazilam zadowolenie wiec wynika ,ze takich jak ja trzeba usuwac, klamstwa i manipulacja. ocene wystawiam manipulantowi
    ReviewUserIcon
    poszkodowany

    13.05.2014 22:32

    Inne

    Polecam
    ReviewUserIcon
    gczarkowski1

    13.05.2014 14:00

    Inne

    polecam wszystkim warto skorzystać ich usług osobiście doświadczyłem pozytywnej pomocy
    ReviewUserIcon
    pracownik firmy

    28.04.2014 21:39

    Inne

    Ta firma to diadzostwo, odradzam wszystkim tylkop reklamę maja dobrą
    ReviewUserIcon
    ANTY-votum

    16.04.2014 23:45

    Inne

    Nie polecam ani współpracy ani fIRMY Dramat Dramat Dramat Były pracownik
    ReviewUserIcon
    Poszkodowana

    19.03.2014 21:43

    Inne

    Nie jestem z konkurencji, byłam związana z Votum prawie 2 lata odnośnie wypadku mego. Ja korzystałam z Votum , nie jestem zadowolona z pracy z nimi dlatego NIE POLECAM TEJ FIRMY. Z firmą ciężko się było skontaktować, mają jeden wielki bałagan w papierach i nie szanują człowieka poważnie, nie potrafią doradzić tylko patrzą ile mogą na tym zarobić nie interesuje ich to czy poszkodowany dostanie odpowiednie odszkodowanie za krzywdy mu wyrządzone, wymagają od ludzi szybkiej odpowiedzi a sami takiej szybko nie udzielają zwłaszcza jeśli chodzi o listy . Przychodzą tylko do szpitala i naciągają ludzi którzy nie są jeszcze wszystkiego świadomi na podpisanie umowy. I do tego jeszcze jaki wielki procent biorą dla siebie!!!! Lepiej już skorzystać z dobrego prawnika niż z takich złodziei . Taka jest moja opinia, nawet wrogowi bym ich nie poleciła.
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.01.2014 16:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    23.01.2014 22:48

    Inne

    Termin jest 7 dni. Powinni to Panu "ciekawy" powiedzieć. Tak jest w umowie napisane.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    poszukiwaczka

    21.11.2013 22:22

    Inne

    Myślałam,że znajdę tu opinie o pracy w tej firmie,a tu same wypowiedzi klientów ZA i PRZECIW. Na każdym forum tak jest. Konkurencja pisze,że firma jest beznadziejna,a pracownicy,że super rewelacja. Ogarnijcie się ludzie.
    ReviewUserIcon
    helo

    26.09.2013 10:57

    Inne

    ja tez jak inni na forum nie jestem zadwolona ze współpracy zero kontaktu z ich strony,a gdy ja już zadzwoniłam to okazało się ze brakują papiery które dosłałam i nic głucho i cisza.....może kiedyś cos ale wątpie żeby już się odezwali..zenada
    ReviewUserIcon
    HHHHHHH

    19.08.2013 05:44

    Inne

    bye - 2013-08-05 23:38:56 Joanna - 2013-07-05 09:05:14 Odpowiedzialny - 2011-01-26 14:28:29 O jakich trudnych wyzwaniach kolega raczy mówić ? Votum działa schematycznie : podpisuje umowy, przesyła wniosek do ubezpieczyciela, czeka na ich wyrok i przeprasza pokrzywdzonego , że tak mało ale nie byli wstanie nic więcej.Praca dla nieudaczników ! żerujących na czyjejś krzywdzie.BDW: zapewniam, że nie jestem pracownikiem konkurencji. Jestem osobą pokrzywdzoną przez VotumOmijajcie firmę Votum wielkim kołem. Kontakt z klientem zerowy, sama musiałam wymuszać spotkania z panem, który prowadził moją sprawę. Nie dość, że zero kontaktu, to zero odszkodowania bo w prostym tłumaczeniu firmy "nie dało się". Żenada do kwadratu!!!!!!!!!!!!!!Jak Votum nie dało rady to pewnie zostałeś uznany za sprawcę wypadku ;) a tym nie przysługuje odszkodowanie.Votum nie dało rady bo za mało kasy pewnie! A ty tu insynuujesz że ktoś kłamie - weź się człowieku ogarnij:) i nie udawaj takiej mądrali bo za bardzo ci to w życiu nie pomoże..
    ReviewUserIcon
    bye

    05.08.2013 23:38

    Inne

    Joanna - 2013-07-05 09:05:14 Odpowiedzialny - 2011-01-26 14:28:29 O jakich trudnych wyzwaniach kolega raczy mówić ? Votum działa schematycznie : podpisuje umowy, przesyła wniosek do ubezpieczyciela, czeka na ich wyrok i przeprasza pokrzywdzonego , że tak mało ale nie byli wstanie nic więcej.Praca dla nieudaczników ! żerujących na czyjejś krzywdzie.BDW: zapewniam, że nie jestem pracownikiem konkurencji. Jestem osobą pokrzywdzoną przez VotumOmijajcie firmę Votum wielkim kołem. Kontakt z klientem zerowy, sama musiałam wymuszać spotkania z panem, który prowadził moją sprawę. Nie dość, że zero kontaktu, to zero odszkodowania bo w prostym tłumaczeniu firmy "nie dało się". Żenada do kwadratu!!!!!!!!!!!!!!Jak Votum nie dało rady to pewnie zostałeś uznany za sprawcę wypadku ;) a tym nie przysługuje odszkodowanie.
    ReviewUserIcon
    J23

    17.07.2013 10:47

    Inne

    Nie pracuję z firmą aż tak długo ale wiem już iż warunki współpracy są zadowalające ,reszta zależy od każdego który podjął wyzwanie w takiej a nie innej pracy i z całą sumiennością ją wykonuje . Nieść pomoc osobom poszkodowanym ,pomoc w każdej sytuacji i współpraca w powrocie do utraconego zdrowia takim osobom, to wyzwanie nie dla każdego .
    ReviewUserIcon
    ola

    05.07.2013 21:21

    Inne

    jak mam wierzyc komus kto zabral moje papiery 13 czerwca I do dzisiaj cisza??
    ReviewUserIcon
    Joanna

    05.07.2013 09:05

    Inne

    Odpowiedzialny - 2011-01-26 14:28:29 O jakich trudnych wyzwaniach kolega raczy mówić ? Votum działa schematycznie : podpisuje umowy, przesyła wniosek do ubezpieczyciela, czeka na ich wyrok i przeprasza pokrzywdzonego , że tak mało ale nie byli wstanie nic więcej.Praca dla nieudaczników ! żerujących na czyjejś krzywdzie.BDW: zapewniam, że nie jestem pracownikiem konkurencji. Jestem osobą pokrzywdzoną przez VotumOmijajcie firmę Votum wielkim kołem. Kontakt z klientem zerowy, sama musiałam wymuszać spotkania z panem, który prowadził moją sprawę. Nie dość, że zero kontaktu, to zero odszkodowania bo w prostym tłumaczeniu firmy "nie dało się". Żenada do kwadratu!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    yes

    04.05.2013 23:07

    Inne

    Lepszych do walki z ubezpieczalnią nie ma w Polsce, Walczyli do końca, zawsze pytając mnie o decyzję co do następnych czynności, obyło się bez sądu, ubezpieczalnia sprawcy zapłaciła co do złotówki wszystko. Jestem mega zadowolony.
    ReviewUserIcon
    gczarkowski1

    13.05.2014 14:03

    Inne

    dokładnie potrafią to robić

    Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.