opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

GK VOTUM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 843 ocen
Opinie(1148)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1148)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • Poznaj NAS
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega proces rekrutacji?

Poznaj NAS

Dołącz do nas

Jak przebiega proces rekrutacji?

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrzeszów - Votum S.A
Słupsk - Votum S.A.
Warszawa - VOTUM

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o GK VOTUM S.A.

Opinie

Opinie o GK VOTUM Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • 14
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o GK VOTUM S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    rex

    14.03.2016 13:29

    Inne

    Skoro Votum to tacy naciągacze i oszuści to dlaczego są spółka giełdową, która cały czas uzyskuje świetne wyniki??? Dlaczego jest tak wiele osób, którym pomogli. Czy to możliwe, żeby mogli się utrzymać robiąc takie rzeczy, o których tutaj niektórzy piszą? To niemożliwe. Niestety, ale Votum jest już największą firmą w Europie Środkowej i to się bardzo nie podoba konkurencji, która wylewa wiadra pomyj na Votum, korzystając przy tym z wszelkich możliwych środków przekazu informacji. Szkoda, że tylko tak konurencja potrafi walczyć.
    ReviewUserIcon
    karolina.b882@interia

    14.03.2016 08:49

    Inne

    Moze pozniej dodam zdjecie pisma,ktore zaadresowane jest do nich i zawiera wszystkie dokladne wyliczenia(o ktore prosila pani z recepcji). Napisalam z perspektywy klienta,a Ty jak rozumiem jestes tam zatrudniona to chyba powinnas wiedziec jakie niekompetentne osoby u was pracuja. Za pomnik rowniez sobie naliczyliscie prowizje,fakture mam "blednie przypisany wplyw",moze tez zrobie zdjecie.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    08.03.2016 11:05

    Inne

    Bardzo dobra i profesjonalna firma. Zajęli sie wszystkim i wynegocjowali dla mnie naprawdę wysokie odszkodawanie!
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.02.2016 14:18

    Inne

    znam ich tylko ze strony Klienta ale to dzięki nim uzyskałem odpowiednie odszkodowanie które pozwoliło pokryć koszty związane z leczeniem. gdyby nie oni zostałbym bez grosza i szans na leczenie
    ReviewUserIcon
    nkf

    26.02.2016 23:35

    Inne

    a czy firma votum może pobierac prowizje nie tylko od uzyskanej kwoty,ale tez od odsetek za nieterminowa wplate od ubezpieczyciela?
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    21.02.2016 15:37

    Inne

    Firma spoko, ale dla tych co lubią ciężką pracę - innym odradzam bo praca fajna dla lubiących wyzwania. Branża odszkodowania dość specyficzna i bardzo dochodowa.
    ReviewUserIcon
    Terra

    21.02.2016 08:31

    Inne

    ja z Votum mam dobre doświadczenia, są konkretni, działają konkretnie, pomogli mi bardzo. także gdybym miałabym problem ponownie z odszkodowaniem to tylko do nich bym sie zgłosiła
    ReviewUserIcon
    Kamil S

    21.02.2016 12:41

    Inne

    Ja jako klient mogę szczerze polecić usługi frmy Votum tym bardziej, że jest to spółka akcyjna, czyli swoją działaność mają mocno osadzoną na rynku, nie tak jak w wypadku pojedynczych "prawników-wyłudzaczy". Biorą prowizję tylko wtedy jak już coś wywalczą.
    ReviewUserIcon
    gość

    18.02.2016 20:29

    Inne

    jak dla mnie nie poważna firma... nie polacam jej... gereralnie współpracowało mi się z nimi bardzo źle... olewczy stosunek... Szukajcie pracy gdzie indziej !
    ReviewUserIcon
    Sebek

    08.02.2016 13:57

    Inne

    Jestem zadowolony z ich usług. Moja córka została potrącona i ja nie miałem głowy do tego by się użerać z ubezpieczycielem o należne odszkodowanie. Na szczęście Votum zrobił to za mnie.
    ReviewUserIcon

    05.02.2016 10:03

    Rodney

    Przebieg rekrutacji Bardzo fajnie. Był lekki stres, ale gdy rozmowa się rozkręciła udało się go opanować. Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy. Przebiegało sympatycznie i miło. Pytania Sprawdzano moją wiedzę, plany na przyszłość, uczelnię na której studiuję. Nie było jakiś wyjętych spod ziemi zagadnień. Normalnie rzeczowo, na temat.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Dostałem pracę

    #RozmowaKwalifikacyjna
    ReviewUserIcon
    7sióstr

    30.01.2016 21:23

    Inne

    dla mnie są profesjonalistami, świetnie wywalczyli odszkodowanie dla mojej rodziny, całkiem niezłą sumę
    ReviewUserIcon
    pyrmida

    27.01.2016 19:56

    Inne

    ja jestem zadowolona z Votum - uzyskali dla mnie odszkodowanie, całkiem spore, nie mam co narzekać. polecam
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    30.01.2016 15:40

    Inne

    ja też jestem zadowolona, sama nie miałam czasu na walczenie i tą biurokrację - zleciłam więc Votum i załatwili wszystko szybko i bez problemu
    ReviewUserIcon
    Agata

    26.01.2016 10:51

    Inne

    Miałam okazję korzystać z usług tej firmy. Profesjonalne podejście, dobry kontakt z przedstawicielem, szczerze polecam!
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2016 13:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    21.03.2016 14:59

    Inne

    witam mam pytanie odnosnie firmy Votum poniewaz zastanawiam sie nad wspolprca z nimi polecasz czy szukac czegos innego
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    19.04.2016 11:21

    Inne

    Witam, napisz wiadomość na [email protected] odpowiem prywatnie na każde Twoje pytanie. Służę pomocną. Pozdrawiam Mateusz.
    ReviewUserIcon
    krokodyl

    20.01.2016 00:58

    Inne

    Niestety!Po ponad roku beznadziejnych działań pracowników tej firmy,nie uzyskałem nawet połowy tego,co powinno być załatwione!Pełną dokumentację przesłałem i nic to nie dało!Kontaktu telefonicznego z firmą brak,kontakt listowny-bardzo mizerny,brak powiadomień o ciągu sprawy,brak ustaleń-co dalej?!A co z drobną zaliczką w takiej sytuacji?!Pojawia się jakiś doradca-obiecuje,i.....znika!Zaliczki są,ale dla innych!DZIADOSTWO-STRATA NERWÓW I CZASU!
    ReviewUserIcon
    wb

    28.02.2016 21:36

    Inne

    kraster- jesli jesteś zainteresowany stanowiskiem przedstawiciela regionalnego uprzejmie proszę o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą zgody na przetywarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą GIODO na mój adres mailowy [email protected] , również i studenci prawa . Z poważaniem (usunięte przez administratora) Prawnik.
    ReviewUserIcon
    aduuuusia

    03.01.2016 18:27

    Inne

    co jak co, ale znają się na tym, co robią. im też zależy na tym, zeby wywalczyc dudze odszkodowanie, bo pozniej maja od tego prowizje
    ReviewUserIcon
    myst

    02.01.2016 17:01

    Inne

    potwierdzam - duża, solidna i przede wszystkim ZNANA, a nie firma krzak, z którą jak coś pójdzie nie tak nawet nie wiadomo jak się skontaktować;] godna polecenia.
    ReviewUserIcon
    Tomka

    30.12.2015 19:06

    Inne

    no z tego co wiem i czytam to Votum to duża i solidna firma. takim warto i bez obaw można zaufać!
    ReviewUserIcon
    ibsenja

    30.12.2015 11:21

    Inne

    ja też z perspektywy klienta mogę ich ocenić - na plus. facet, z ktorym pracowałem był rzeczowy i naprawdę w porządku, o wszystkim bylem informowany.
    ReviewUserIcon
    malwinka

    28.12.2015 09:33

    Inne

    ja mogę się wypowiadać tylko z perspektywy klienta i - w tej relacji, spisali się dobrze. dla mnie najważniejsze jest efekt współpracy, czyli wywalczone odszkodowanie. Plus też za konstruowanie umów, krótka i zwięzła, bez jakiś udziwnień.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w GK VOTUM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - GK VOTUM S.A.

    ul. Wyścigowa 56i 53-012 Wrocław

    NIP:5260200951

    https://votum-sa.pl/
    Branża główna: Agencje i pośrednictwo nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ramka

    27.12.2015 21:08

    Inne

    widzę, że jest nas więcej startujących do Votum. Myślę, że konkurencja może być spora ale warto spróbować. Warunki ciekawe :)
    ReviewUserIcon
    Mara

    22.12.2015 14:54

    Inne

    Rzeczywiście warunki atrakcyjne. Jestem w trakcie poszukiwania pracy, spróbuje uderzyć do Votum. Rozmowę kwalifikacyjną zawsze warto odbyć, dowiedzieć się na niej coś więcej. Składam CV :)
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    20.12.2015 09:26

    Inne

    no ale tak czy siak praca wygląda dość atrakcyjnie i chyba warto sie zainteresować taką ofertą
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2015 02:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mariax

    16.12.2015 14:22

    Inne

    Nie pracuję już w Votum ponieważ założyłem własny biznes. Zaryzykowałem i na razie poświęcam się tylko temu. Czasami trzeba zmienić coś w życiu.
    ReviewUserIcon
    Mariax

    03.12.2015 10:24

    Inne

    Pracowałem w firmie Votum SA jako przedstawiciel regionalny. Bardzo dbają tam o swoich pracowników i ciągle ich szkolą. Klienci również są pod bardzo dobrą opieką powierzając Votum swoje sprawy. Bardzo dużo miałem klientów, którym udało Nam się wywalczyć spore pieniądze. Ich zadowolenie dawało nam motywację do większej pracy. Z niektórymi klientami i pracownikami nawet do dziś utrzymuję kontakt.
    ReviewUserIcon
    Aruś

    03.12.2015 21:50

    Inne

    To czemu już nie pracujesz skoro tak dobrze było??
    ReviewUserIcon
    Tools

    27.11.2015 10:04

    Inne

    Jako klient Votum polecam zdecydowanie . I nie prawda ,ze musialam sama zbierac dokumenty .
    ReviewUserIcon
    Vitalia

    25.11.2015 22:45

    Inne

    Ile można zarobić netto w miesiącu?Ile umów można spisać?
    ReviewUserIcon
    agent votum (były)

    20.11.2015 19:54

    Inne

    Prawda jest taka, że jak ktoś chce uzyskać odszkodowanie to zanim zatrudni przedstawiciela agencji, firmy, kancelarii itp. podobnym, niech najpierw walnie się w głowę. żadna pomoc, chodzi tylko o kasę dla firmy. Ważne pozyskać klienta, a potem niech się dzieje co chce. Mówią, że maja dobrych prawników - mają tanich, dla siebie tanich. Fachowość i doświadczenie żadne. Obiecują cuda i tak zostaje. Są gotowe druki, które się wysyła do firm ubezpieczeniowych, tylko wpisać nazwisko. A teraz do tych co chcą pracować, zwiedzeni obietnicami krociowych zarobków. Nie jest tak różowo. Jest tyle potrąceń z prowizji, że zostają grosze. A jak coś nie tak to ludzie ( poszkodowani) maja do ciebie pretensje, no bo do kogo. Jak tylko odejdziesz z firmy to zapomnij o prowizji z twoich spraw, a sprawy się ciągną bardzo długo nie tylko z winy sądów. im zależy tylko na łapaniu jeleni: poszkodowanych i agentów szukających poszkodowanych ( kilka spraw i spadaj bez kasy). Dlatego jak jesteś poszkodowanym albo sam pisz do ubezpieczyciela ( gotowe wzory są na internecie), poszukaj znajomego emeryta policyjnego lub idź do adwokata. Jak chcesz pracować to jak chcesz być wykorzystany to pracuj dla nich. Zresztą wszystkie te kancelarie odszkodowawcze w tym VOTUM S.A. to pasożyty żerujące na ludzkim nieszczęściu wykorzystujące naiwnych, którzy liczą na łatwy zarobek. A tym co już uzyskali odszkodowanie, to wiedzcie że to są ochłapy, które i tak mogliście mieć, sami o to walcząc.
    ReviewUserIcon
    Były 007

    04.01.2016 16:20

    Inne

    To wszystko zależy do kogo się trafi. Trafiłem na dyra (celowo z małej litery), który był beznadziejny w szkoleniach i organizacyjnie. W terenie raz byliśmy i był ok. Dbał tylko o własną d... Ludzi miał za nic. Najlepszy był w motywowaniu - zwolnię Cię przy umowie zlecenie - farsa. Mój Klient dostał kasę, ja nie. Kiedy poprosiłem o zmianę prowadzącego to dostałem wypowiedzenie - mając jeszcze 2 sprawy z rodziny i kilka do rozpoczęcia u znajomych. Ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom... Widać plecy dyrka są wielkie...
    ReviewUserIcon
    Manager

    14.01.2016 14:44

    Inne

    Jak Twój wpis jest prawdziwy i nadal chcesz pracować /i zarabiać/ w tej branży, to odpowiedz na mój post zamieszczony powyżej.
    ReviewUserIcon
    ewelina

    19.11.2015 19:41

    Inne

    polecam votum a szczególnie reprezentanta firmy ze śląska pana Waldemara Korczyk. bardzo uczciwy i rzetelny człowiek. Firma dla mnie także wywalczyła rentę i godne odszkodowanie. Bardzo pomógł mi gdy byłam w nie najlepszym stanie psychicznym po wypadku. umowa z firmą jest jasno określona. Gdyby ktoś chciał telefon służę informacją.
    ReviewUserIcon
    pierwsza dama

    19.11.2015 18:49

    Inne

    Dla mnie Votum wyegzekwowała odszkodowanie bardzo duże . Pieniądze potem sobie przeznaczyłam na rehabilitacje i dzieki temu odzyskałam zdrowie
    ReviewUserIcon
    Anita

    18.11.2015 14:15

    Inne

    JA nie mogę narzekać na votum. Pomogli mi po moim wypadku, byłam w bardzo złym stanie psychicznym, załamana i w ogóle. Fizycznie już było okej ale nie wiem czemu jeszcze nie doszłam do siebie. Votum bardzo mi pomógł w walce o nalezne mi pieniądze. W sumei to wszystko za mnie zrobili.
    ReviewUserIcon
    AMELKA

    12.11.2015 19:19

    Inne

    Może się zakochali,proszę wybaczcie im
    ReviewUserIcon
    Herbapol

    11.11.2015 11:42

    Inne

    tak czytam tu co niektóre opinie .. powiedzcie mi , jak to jest , że niektórzy są zadowoleni a niektórzy strasznie narzekają , tzn mają mają bardzo złe doświadczenia ? mnie się wydaje ze po prostu osoby które się zawiodły trafiły na złych agentów , klienci nie zostali dobrze poinformowani , ja mniej więcej wiem na czym to polega . Im trafisz na bardziej komptentnego agenta tymbardziej bd zadowolony/na . Ja byłam zadowolona , bo wszytsko mi przedstawili czarno na białym , jak miałam jakieś pytania , to bez problemu mi na nie odp. Ja Votum polecam , dlatego ,ze dostałam odszkodowanie takie jak powinnam .
    ReviewUserIcon
    AMELKA

    01.11.2015 11:32

    Inne

    Hej nie martwcie się tak niedługo znowu będzie ogłoszenie tak co 3 miesiące na Powiatowym Urzędzie Pracy LELE wszystko już wiem i kończę wątek.Rachunki dalej są ,ale to szczegół.
    ReviewUserIcon
    jghhrtte

    29.10.2015 20:53

    Inne

    beznadziejna firma,zdzieraja z czlowieka pieniadze. dokumentacje sam zbierasz wiec nie ma tu nakladu ich pracy. na poczatku po podpisaniu umowy dzwonia non stop,jesli juz chodzi o apelacje ktora sklada strona przeciwna to votum milczy. juz sie nachapali.
    ReviewUserIcon
    Leona

    29.10.2015 10:26

    Inne

    Ja osobiście nie miałąm do czynienia z Votum , ale moja koleżanka owszem . I była zadwolona . ze współpracy z nimi .Dlatego mi je poleciła . I ocenila pozytywnie . Co do
    ReviewUserIcon
    Filemon

    25.10.2015 21:28

    Inne

    Widzę ,ze nie tylko ja się tu wypowiadam jako klient . Jako pracownik ich nie ocenie bo nie pracuję dla nich ,i z tego co tu widze to różnie sie tu o nich niektórzy wypowiadają . Ja jedynie co moge sie wypowiedzieć to na temat odszkodowań powypadkowych , ,z enie ma żadnych problemów ,żeby je wypłacili . jak to czasami bywa z niektórymi firmami . Także Votum jako klient jak najbardziej polecam . Jako pracownik ? nie wypowiadam się ;)
    ReviewUserIcon
    Pampalini

    24.10.2015 11:46

    Inne

    Ja wiem ,że ta strona akurat jest od tego , by tutaj akurat wypowiadali się pracownicy firmy Votum . Ja jednak wypowiadam się od tej drugiej strony czyli jako klient i powiem szczrrze ,ze firmę mogę z czystym sumieniem polecić ,nawet wbrew co niektórym opiniom. Jak dla mnie to firma ma przejrzystą umowę
    ReviewUserIcon
    Anna

    22.10.2015 21:52

    Inne

    Ja VOTUM znam tylko z opinii Klienta jednakże muszę przyznać, ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Sprawa szybko i sprawnie załatwona w ubezpieczalni, kasa na koncie i zadowalająca kwota - czego chcieć więcej? Pracownicy musza byc doceniani skoro tak efektywnie pracują!
    ReviewUserIcon
    były doradca odszkodowawczy

    02.12.2015 21:14

    Inne

    1.600 zł po studiach prawniczych. Kpina i żart. Tak są doceniani.
    ReviewUserIcon
    Dariusz

    18.10.2015 22:41

    Inne

    Witam, pracowałem w tej firmie i było całkiem ok. Jednak wybrałem pracę na etat. VOTUM daje dużą kasę z odszkodowania, ale tylko zatrudnienie prowizyjne. Jak ktoś jest przyzwyczajony do ciężkiej pracy to polecam.

    Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.