opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

GK VOTUM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 843 ocen
Opinie(1148)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1148)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • Poznaj NAS
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega proces rekrutacji?

Poznaj NAS

Dołącz do nas

Jak przebiega proces rekrutacji?

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrzeszów - Votum S.A
Słupsk - Votum S.A.
Warszawa - VOTUM

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o GK VOTUM S.A.

Opinie

Opinie o GK VOTUM Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o GK VOTUM S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2016 21:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Janecka

    14.07.2016 14:25

    Inne

    Myślę, że dasz radę. Można się przecież zawsze dogadać, że będziesz przychodzić przez dłuższy okres a tym samym mniej godzin dziennie. Tak abyś pogodziła to sobie z uczelnią. Votum nie robi z tym żadnych problemów, oferują elastyczny czas pracy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2016 10:20

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    emerytmundurowy

    07.07.2016 21:24

    Inne

    Zapraszam do rozmowy Pozdrawiam Andrzej
    ReviewUserIcon
    Patra

    07.07.2016 10:12

    Inne

    Rzadko kiedy praktyki są płatne. To dobry atut Votum S.A. Fajnie, że u nich jednocześnie można zrealizować dobrą praktykę i zarobić parę groszy.
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    22.06.2016 10:52

    Inne

    A z administracji ktoś odbywał praktykę w Votum? Czytałam na ich stronie, że w tym kierunku też chętnie przyjmą praktykantów. Ja studiuję właśnie na tym wydziale i potrzebuję się gdzieś załapać. Przyznam, że chciałabym mieć płatną praktykę, dobre i parę groszy jakbym sobie dorobiła.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    05.07.2016 09:22

    Inne

    Patrycja ja odbywałem praktyki w Votum w dziale prawnym, jestem studentem prawa. W tym samym terminie co ja byli też praktykanci z administracji. Fajna atmosfera panuje w tej firmie. Myślę, że jak i z prawa tak i z administracji warto u Nich odbyć praktykę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2016 13:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.06.2016 15:07

    Inne

    Tak, praktyki w Votum są płatne. Ja w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną. Chciałabym bardzo odbyć u nich praktyki, jeśli będzie to możliwe to już w wakacje.
    ReviewUserIcon
    Renia

    16.06.2016 13:42

    Inne

    Z ciekawości spojrzałam na ich oferty pracy i rzeczywiście są interesujące. Wiele atrakcyjnych stanowisk jest do podjęcia w centrali. Szkolą, pakiet socjalny, ścieżka rozwoju zawodowego…full wypas :) Moją uwagę szczególnie zwróciło stanowisko „Asystent w dziale kadr i płac”. Ciekawe jak wygląda droga rekrutacji?
    ReviewUserIcon
    AnnaWawrzyniec

    15.06.2016 14:49

    Inne

    Tak, praktyki w Votum są płatne. Votum jest zdania, że za wykonaną pracę się płaci. Poszukują studentów prawa i administracji. Mogą również do nich aplikować absolwenci ekonomii, osoby zainteresowane giełdą i inwestycjami. Prawnicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, więc jest pewność, że z tych praktyk wyniesiecie szeroki zakres wiadomości.
    ReviewUserIcon
    Jacek

    10.06.2016 09:41

    Inne

    Chciałbym podjąć praktykę w wakacje w Votum S.A. Złożyłem nawet papiery, czekam na jakąś informację. Czy ktoś z Was odbywał u nich praktykę/staż? Jak było?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2016 18:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    03.06.2016 20:52

    Inne

    Tak
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.06.2016 18:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    02.06.2016 00:19

    Inne

    Hej proponuję inna firmę prowizje i kwoty uzyskane wieksze niz w pozostałych
    ReviewUserIcon
    Emila

    03.06.2016 14:00

    Inne

    Polecam tą firmę. Jeśli szukasz pracy jako Doradca Odszkodowawczy/przedstawiciel handlowy składaj papiery. Oferują wiele szkoleń, ciekawy system prowizyjny i ścieżkę kariery.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2016 20:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    03.06.2016 07:56

    Inne

    Hej na jaki adres napisać ofertę Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Joasia Mazurek

    31.05.2016 14:17

    Inne

    Polecam Votum S.A. Firma z wieloletnim stażem na rynku, bardzo skuteczna w swej dziedzinie odszkodowań.
    ReviewUserIcon
    Damian

    12.05.2016 14:37

    Inne

    Nie mogę się z Tobą zgodzić Ewo. Nie znam przypadków ze śmiercią bliskich osób ale ja po wypadku samochodowym uzyskałem prawie taką kwotę o jakiej ty piszesz więc wątpię by takie przypadki miały miejsce a już tym bardziej żeby były normą... Według mnie pracują tam ludzie znający się na rzeczy i co według mnie tez ważne z empatią, bo spotykają się z ludźmi w złych dla nich chwilach i potrafią sie odpowiednio zachować.
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    13.05.2016 14:06

    Inne

    Damian zgadzam się z Tobą. Również jestem klientem Votum i dzięki nim otrzymałem odszkodowanie, które wielokrotnie przewyższało kwotę zaproponowaną początkowo przez ubezpieczyciela. Wiem, że firma ma sporo wygranych spraw, dzięki Nim klienci otrzymują zadośćuczynienia w nie małej kwocie a nawet renty.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    14.05.2016 00:51

    Inne

    Bardzo ciekawe! Forum jest dla pracowników firm, a wypowiadają się sami "klienci"! Żenująca reklama działań firmy! Dla naiwniaków!
    ReviewUserIcon
    ewa

    10.05.2016 12:05

    Inne

    czytam o skuteczności Votum o wysokich sumach jakie otrzymali poszkodowani i ogarnia mnie pusty śmiech. TU bardzo ich lubią z powodu żenująco niskich kwot o jakie występują dla poszkodowanych. Kwota 10000 złoty dla matki za smierć syna w wypadku komunikacyjnym to jest żenada gdzie należy sie 10 razy więcej . Zatrudniają mało kompetentnych prawników którzy składają pozew do Sądu na tak żenująco niskie kwoty, lub proponują klientowi podpisanie ugody na kwotę 5000 zl zamykając droge do dochodzenia do kwot bardziej adekwatnych do poniesionej straty bliskiej osoby
    ReviewUserIcon
    mareks

    11.05.2016 09:27

    Inne

    Ewo skąd takie błędne informacje, od konkurencji? Jeśli czyta się w necie informację to radzę korzystać ze sprawdzonych źródeł. Twierdzisz, że występują do TU nawet o niskie kwoty. Dla mnie to akurat dobry atut, jak dla mnie niech z nimi walczą o każdą złotówkę. Wolę dać firmie zarobić (plus mieć pieniądze dla siebie) niż oszustom z TU, którzy najpierw ci proponują piękne ubezpieczenia a później mają problem z wypłatą odszkodowań.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    09.05.2016 14:46

    Inne

    U mnie wręcz przeciwnie, wygraliśmy sprawę! Jestem mega zadowolona z obsługi i aż nie chce mi się wierzyć jak czytam wypowiedz Pani Karoliny. Jakbym czytała o całkiem innej firmie. Wszystkie rozmowy są nagrywane więc zawsze można odtworzyć wszystko i osoba, która zawiniła zapewne poniesie konsekwencje. Musiałaby Pani tylko podać jeszcze raz swoje namiary.
    ReviewUserIcon
    karolina

    06.05.2016 23:16

    Inne

    tak jak napisałam,kontaktowalam się z państwem kilkakrotnie i zero odzewu na zgłaszane przeze mnie uwagi.umowy nie podpisywałam przez czat albo facebooka a na telefon z dzialu finansowego tez się nie doczekam także przekazuje sprawę adwokatowi i on sie będzie z wami uzeral.nie zamierzam tracic czasu i pieniędzy na telefony i wysylanie listow.pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2016 13:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    DOK

    06.05.2016 08:11

    Inne

    Dzień dobry Karolino, nie ma możliwości technicznych na naszej bezpłatnej infolinii zablokowania połączeń. Pozostawiamy również w celu wyjaśnienia sprawy do Twojej dyspozycji jeszcze kontakt przez: - czat on-line https://votum-sa.pl/kontakt/ - e-mail: [email protected] - wiadomość prywatną na profilu https://www.facebook.com/VotumSaOdszkodowania . Pozdrawiamy Dział Obsługi Klienta VOTUM S.A.
    ReviewUserIcon
    karolina

    05.05.2016 12:03

    Inne

    Od ponad miesiaca probuje wyjasnic z firma votum sprawe moich niewyplaconych w calosci pieniedzy. Bez skutku. Zablokowali polaczenia z mojego numeru. Na fakturze zginelo ponad 2tysiące złotych,od kwoty ponad 4tysiecy pobrali 33procent a ja jeszcze dodatkowo zaplacilam podatek. wczesniej otrzymalam informacje,ze osoba prowadzaca moj sprawe nie pomoze mi w tej kwestii. Oczywiscie to wszystko uslyszalam od recepcjonistki,ktora najpierw pyta o temat rozmowy.
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    04.05.2016 14:58

    Inne

    Byłam klientką Votum i nie mam się do czego przyczepić. Szybko zajęli się moją sprawą, cały czas byliśmy w kontakcie, pomogli mi wywalczyć spora sumę odszkodowania. Ja sobie ich chwalę.
    ReviewUserIcon
    gaja

    01.05.2016 11:47

    Inne

    w moim przypadku bardzo mi pomogli z odzyskaniem odszkodowania, sama raczej nie potrafiłabym sobie z tym poradzić, więc na pewno pracują tutaj ludzie z doświadczeniem i wiedzą na ten temat, a to się bardzo ceni ze strony klienta
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w GK VOTUM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - GK VOTUM S.A.

    ul. Wyścigowa 56i 53-012 Wrocław

    NIP:5260200951

    https://votum-sa.pl/
    Branża główna: Agencje i pośrednictwo nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Reszko

    26.04.2016 15:01

    Inne

    Votum S.A. – bardzo ciekawa firma. Branża ciężka ale dobrze jest być w stanie (chociaż w jakiejś części) pomóc innym.
    ReviewUserIcon
    Pośrednik w VOTUM SA

    19.04.2016 10:51

    Inne

    To smutne, że konkurencja nie ma się czym pochwalić i próbuje zbojkotować tak skuteczną firmę w odzyskiwaniu odszkodowań. Sprawy, które ciągną się rok, zgadza się, są i takie, ale jedynie gdy ugoda była na prawdę nieopłacalna dla klienta, a walka w sądzie daje znacznie większe pieniądze klientowi. A sądy w Polsce mamy jakie mamy i stąd sprawy się ciągną. Nie lubi nas konkurencja, nie lubią nas ubezpieczyciele, lubią nas nasi klienci i z tego jesteśmy zadowoleni bo to dla nich odzyskujemy pieniądze. Mamy niską prowizje, a co najważniejsze, nie pobieramy prowizji od kosztów związanych z pochówkiem czy rehabilitacją, bo to byłoby nieetyczne, ale inne firmy nie mają z tym problemu.
    ReviewUserIcon
    Adam

    12.04.2016 15:34

    Inne

    Ja jako klient jestem bardzo zadowolony z obsługi przedstawiciela firmy Votum. Dziwię się powyższej wypowiedzi tak jakbyśmy trafili do dwóch różnych firm. Nigdy nie miałem problemu z kontaktem, byłem zawiadamiany o wszystkich poczynaniach i etapach sprawy.
    ReviewUserIcon
    łuki.

    08.04.2016 12:07

    Inne

    Votum S.A. to godna polecenia firma. Z Nimi warto ubiegać się o swoje. Nie na próżno są liderem na rynku.
    ReviewUserIcon
    aga88

    07.04.2016 15:21

    Inne

    Zdecydowanie polecam Votum !!! Profesjonalizm, szybkość załatwienia sprawy, zawsze pomocni, mili, elastyczni czasowo. Umowy bardzo czytelne, pobierają bardzo nie duży procent wraz z podatkiem już i tylko od wywalczonej kwoty. Nie pobieraja honorarium jak inne firmy odszkodowawcze od poniesionych kosztów. I maja najwieksza kalncelarie prawna w Polsce. Te honorarium które pobierają od wywalczonej kwoty jest bardzo niskie w porównaniu z ich pracą i obsługa klienta. Sa też spółką notowana na giełdzie papierów wartościowych i to o czymś swidczy...
    ReviewUserIcon
    no

    07.04.2016 12:17

    Inne

    Powierzylas swoje sprawy firmie votum,a wczesniej napisalas,ze nie wiesz jakie maja stawki. Haha,kolejny pracownik firmy votum z baranim łbem.
    ReviewUserIcon
    Baran

    12.04.2016 23:39

    Inne

    Tu większość baranich łbów wypisuje pochwały na cześć firmy. W końcu muszą słuchać dyrektora.
    ReviewUserIcon
    gość

    15.04.2016 14:05

    Inne

    hahaha a ty co robisz? Nie wiesz jak dopiec konkurencji? Czy tak po prostu ci się nudzi? A może to ty masz jakiegoś dyrektora nad sobą skoro tak twierdzisz o innych i on ci każe te głupoty pisać?
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.04.2016 22:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JA

    11.04.2016 16:36

    Inne

    TO CIEKAWE JAK DZIAŁAJĄ.BO MOJA SPRAWA CIĄGNIE SIĘ OD ZESZŁEGO ROKU I JAK NA RAZIE TO NIC NIE WYWALCZYLI.KPL.DOKUMENTÓW MAJĄ SŁABY KONTAKT Z NIMI JAK CZŁOWIEK NIE ZADZWONI SAM TO NIC NIE WIE.NA M0IJE TO OLEWAJA
    ReviewUserIcon
    sprawiedliwy

    04.04.2016 15:15

    Inne

    Wiem z własnego doświadczenia, że potrafią dopiec ubezpieczycielowi i wywalczyć dla klienta porządne odszkodowanie. Wiadomo, że Votum jest zmorą dla ubezpieczycieli ponieważ Votum wyrównuje nasze szanse w walce z Nimi, oszustami.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2016 20:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Luzak

    01.04.2016 00:20

    Inne

    Na tle innych kancelarii prowizje w tej firmie nie są najwyższe - łagodnie mówiąc...
    ReviewUserIcon
    aggawa

    30.03.2016 15:09

    Inne

    Na pewno oferują jakieś wewnętrzne szkolenie. W każdym zakładzie pracy nowy pracownik musi zostać wdrożony w firmę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.03.2016 15:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tadek

    31.03.2016 13:23

    Inne

    Szkolenia masz zapewnione. To spółka giełdowa o wysokich standardach pracy. Zanim dostaniesz jakieś bardziej ambitne zadanie to musisz być do tego przygotowany. I takie przygotowanie Ci Votum zapewni.
    ReviewUserIcon
    Vrona

    29.03.2016 15:04

    Inne

    @Monia warto i to naprawdę! Firma zapewnia szereg szkoleń dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje, przejrzystą ścieżkę kariery no i pakiet socjalny o którym piszesz. Jeśli dobrze się czujesz w tej branży to wysyłaj do nich swoje papiery. Nie ma co się zastanawiać!
    ReviewUserIcon
    Arek

    25.03.2016 09:47

    Inne

    Ja jako klient jestem zdania że takie kancelarie są bardzo potrzebne. Korzystałem z ich usług i jestem zadowolony z przeprowadzonej sprawy. Gdyby nie działania prawnika z tej kancelarii nie dostałbym złamanego grosza za wypadek. Niestety ubezpieczyciele oszukują nas na każdym kroku a płaci im się tak wielką kasę.
    ReviewUserIcon
    WitekMarkiewicz

    23.03.2016 14:40

    Inne

    Ja odkąd oddałem sprawę do Votum wreszcie coś zaczęło się dziać, moja sprawa znacznie nabrała tempa. Jestem dobrej myśli, wiem że razem wiele zdziałamy i ubezpieczyciel dostanie po d..
    ReviewUserIcon
    Scyzoryk

    22.03.2016 15:12

    Inne

    Jak czytam na forum pracowniczym opinie rzekomych "zadowolonych klientów", to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Kto odpowiada za tak prymitywny PR?
    ReviewUserIcon
    JolantaMazurek

    21.03.2016 14:50

    Inne

    Kiedyś miałam sceptyczne podejście do firm odszkodowawczych, dopóki nie musiałam sama skorzystać z ich pomocy. Pomagała mi firma Votum S.A. Świetna obsługa, kontaktowi ludzie, efektywna praca. Obecnie sama jestem przedstawicielem tej firmy i z czystym sumieniem mogę rzec, że mamy czym się poszczycić. Gdyby ktoś potrzebował, chętnie służę pomocą.
    ReviewUserIcon
    maro

    17.03.2016 13:58

    Inne

    Niestety konkurencja sięgnie po każdą nawet najbardziej obrzydliwą formę zniszczenia dobrego imienia konkurenta. Niestety większość powyższych opinii niesłusznie oczernia firmę Votum. Szkoda bo oni naprawdę pomagają wielu poszkodowanym ludziom
    ReviewUserIcon
    Miranda

    14.03.2016 15:24

    Inne

    Myślę, że więcej tych komentarzy jest od konkurencji, którzy zazdroszczą Votum tak dobrych wyników i dobrej załogi. Ja korzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona, że trafiłam właśnie na tą firmę bo pomogli mi odzyskać należne mi pieniądze.
    ReviewUserIcon
    daria_sz

    14.03.2016 13:37

    Inne

    Ja jestem bardzo zadowolona z Votum. Dostałam o prawie 100% lepsze odszkodowanie. Nie rozumiem tych niektórych negatywnych komentarzy. U mnie wszystko szło sprawnie i rzeczowo, łącznie z ostatecznym rozliczeniem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2016 13:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mario

    14.03.2016 14:12

    Inne

    To chyba nie jest dobre miejsce na rekrutacje. Tutaj piszemy o pracy w Votum. Nie stać Was na umieszczenie ogłoszeń i przeprowadzenie własnej rekrutacji kancelario Lider?? Przecież takie "dobre" warunki oferujecie....

    Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.