GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Paulina Szulig

Od niedawna znów współpracuję z Votum , tylko im mogę powierzyć i zlecić sprawę. Potrafią się zając tym najlepiej. Teraz jak i poprzednim razem podjęto bardzo szybko i profesjonalnie działania. Widać już efekty, dzięki Votum że jesteście.

@Paulina Szulig

Mikołaj Sablewski

Votum załatwiło mojej mamie odszkodowanie , miała wypadek przy pracy super firma byli ze mną zawsze w stałym kontakcie . Polecam!

@Mikołaj Sablewski

Niezmiernie cieszą nas takie opinie! #PomocPoszkodowanemu to nasz główny cel.

Maria

od czasu mojego wypadku mineło ladnych kilka lat. otrzymalam odszkodowanie i nawet nie mysalam ze cos jeszcze mi sie nalzey. Ludzie z votum naprawde mi pomogli. Dzieki pani joli otrzymałam comiesieczna rente! jestem bardzo wdzieczna!

Władysław Borkowski

Współpracuję z Votum od niedawna , skontaktowali się ze mną chcąc udzielić pomocy. Dotychczasowe działania podjęte w mojej sprawie bardzo mnie zadowalają.

@Władysław Borkowski

Dziękujemy za opinię! #PomocPoszkodowanemu to nasz główny cel.

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Joanna Poznańska

Moja sprawa została zakończona szybko i pomyślnie. Polecam Votum. W firmie pracują sami specjaliści.

@Joanna Poznańska

Dziękujemy, cieszymy się, że mogliśmy pomóc #JesteśmyDlaCiebie

pracownik Centrali

Pracuje w firmie już ładnych 5 lat. Złego słowa nie mogę powiedzieć o firmie. Dobrze wykonana praca zawsze zostaje doceniona, co ma swoje odzwierciedlenie w zarobkach. Pracuje w świetniej atmosferze i czuje się docenianym pracownikiem. Brawo VOTUM

@pracownik Centrali

Dziękujemy za miłe słowa! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Pracownik Votum

Pracuję w Votum już 2 lata, a pracuje mi się super. Firma bardzo dba o pracowników zwłaszcza w tych trudnych czasach. Zawsze mogę liczyć na kolegów koleżanki, Votum zapewnia fajne , bardzo edukujące szkolenia. Jest świetnie :)

@Pracownik Votum

Ala K.

Współpraca na uczciwych i dogodnych warunkach.

@Ala K.

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Dominika Skiba

Rzetelna firma, już drugi raz współpracuję z Votum i nigdy mnie nie zawiedli. Jak zwykle wszystko poszło sprawnie.Najlepsza firma odszkodowawcza w kraju.

ARDODCOB

Satysfakcjonująca płaca, przyjazne środowisko pracy, dobre benefity, a do tego możliwość do rozwoju w ramach całej grupy kapitałowej - jeśli jest się osobą ambitną, wytrwałą, z sercem do tej pracy to można osiągnąć bardzo dużo. Polecam!

@ARDODCOB

Dziękujemy za opinię #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Wiktoria

Z usług grupy kapitałowej korzystam w zakresie ubezpieczeń - świetni specjaliści.Dostałam świetną ofertę ubezpieczenia i to w stosunkowo niskiej cenie, jestem zadowolona z Państwa usług. Dziękuję bardzo!

@Wiktoria

Dziękujemy za miłe słowa.

Tomasz B.

Polecam tą firmę. Duża możliwość rozwoju.

@Tomasz B.

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Hubert Krzykwa

Bardzo fajna firma, konkretna. Praca z nimi przebiegła bardzo dobrze, dokumenty odnośnie wypadku przy pracy przeanalizowano szybko. Już tego samego dnia kiedy wysłałem dokumenty, skontaktowano się ze mną. Oczywiście kwota odszkodowania mnie w pełni zadowala.

Oliwia Rybnicka

Wybrałam Votum i gdybym miała znów problem wybiorę ich zawsze! Konkretnie, sprawnie, szybko zajęto się moją sprawą. Jestem mega zadowolona

@Oliwia Rybnicka

Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie #PomocPoszkodowanemu

Szymon Wargowski

Solidna firma, zajęli się moją sprawą bardzo sprawnie. Jestem zadowolony z uzyskanych środków jak i ze współpracy. Pozdrawiam

@Szymon Wargowski

Patryk Domaracki

Bliska mi osoba uległa wypadkowi i oczywiście korzysta z usług Votum, są w stanie zdziałać cuda. Prestiżowa firma którą polecę każdemu. Bardzo troszczą się o klienta , informują o każdym etapie sprawy.

przedstawiciel A014956

Byłem przedstawicielem przez kilkanaście m-cy, podpisałem ok. 50 umów frankowych. Minęło 2,5 roku i nie zarobiłem ani złotówki!!! Ta firma nie odzyskała dla żadnego mojego klienta zwrotu z kredytów frankowych. (prowizja wypłacana po wywalczeniu zwrotu dla klienta) Przestałem podpisywać nowe umowy i votum rozwiązało ze mną umowę. (usunięte przez administratora)

@przedstawiciel A014956

Dzień dobry, informujemy, że Pańskie zgłoszenie zostało przekazane naszym pracownikom, którzy dokonują weryfikacji i analizy podnoszonych zastrzeżeń. Jednocześnie, zaznaczamy, że postępowania dotyczące kredytów indeksowanych lub denominowanych do waluty franka szwajcarskiego cechują się dużym stopniem skomplikowania, przez co okres oczekiwania na prawomocne zakończenie sprawy może się wydłużyć. Warto jednak podkreślić, że wynagrodzenie prowizyjne należne przedstawicielowi wypłacane jest (zgodnie z treścią umowy agencyjnej) po zakończeniu i rozliczeniu danej sprawy. Wobec powyższego, prosimy o cierpliwość.

Szanowny Panie, rozwiązanie umowy agencyjnej nie pozbawia prawa do prowizji za sprawy klientów pozyskane w okresie jej trwania. Ze względu na obowiązujące nas regulacje dotyczące ochrony danych osobowych, szczegółowe rozliczenie zostanie Panu przekazane w drodze listownej. W przypadku dalszych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą Spółką.

Przedstawiciel A014956
@GK VOTUM S.A.

Votum w odpowiedzi zadeklarowało, że listownie prześlą odpowiedź i rozliczenie. Minął ponad miesiąc i NIE DOSTAŁEM ŻADNEJ LISTOWNEJ ODPOWIEDZI. To jasno wskazuję, że mamy doczynienia z oszustwem. PS Komentarze pozytywne są fikcyjne co bardzo łatwo rozpoznać. Zrzuty ekranu będą zrobione. Tak jak w przypadku opinii google będzie powiadomiony UOKiK.

@Przedstawiciel A014956

Szanowny Panie, ze względu na czas konieczny do zebrania niezbędnych danych, odpowiedź zostanie Panu przekazana na początku przyszłego tygodnia. Jeżeli Pański adres korespondencyjny różni się od tego, który podawał Pan w czasie współpracy z firmą, prosimy o dokonanie jego aktualizacji poprzez przesłanie właściwych danych na adres: dok@votum-sa.pl W przypadku dalszych pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą Spółką.

AdCher

Pracuję w Votum od lat, godna polecenia firma. Dają stabilne zatrudnienie, sam jestem na to przykładem. Jeśli czyta, to teraz ktoś, kto stara się właśnie o pracę w tej spółce: to takie cechy jak: kreatywność i wysoka kultura osobista, mogą kandydatowi na pewno w tym pomóc. Powodzenia!!!

Sandra

Jako pracownik paru podmiotów, ale też i klient - z całego serca mogę polecić Grupę Kapitałową. Firma zbudowana i prowadzona kierując się zasadą, którą nie kierują się zwykle inne podmioty na rynku, czyli żeby również klient wygrał. Najważniejsza jest pomoc innym, co czuć w atmosferze firmy. Nie ma drugiego tak niesamowitego podmiotu na rynku i to widać! Dziękuję bardzo za możliwość współpracy!

@Sandra

#PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel! Dziękujemy za opinię.

Anna K.

Pełna uczciwość i dobre warunki współpracy.

@Anna K.

Dziękujemy za miłe słowa!

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.