opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

GK VOTUM

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 843 ocen
Opinie(1148)
Dodaj opinię
Aktualności(8)

Opinie(1148)

Dodaj opinię
Aktualności(8)
Logo
  • Poznaj NAS
  • .
  • Dołącz do nas
  • .
  • Jak przebiega proces rekrutacji?

Poznaj NAS

Dołącz do nas

Jak przebiega proces rekrutacji?

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Ostrzeszów - Votum S.A
Słupsk - Votum S.A.
Warszawa - VOTUM

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o GK VOTUM S.A.

Opinie

Opinie o GK VOTUM Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 15

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o GK VOTUM S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    mariusz

    21.06.2017 20:48

    Inne

    Specjalista ds sprzedaży - potrzebne wszystkie informacje atmosfera system pracy kasa auto wszystko bardzo prosze
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.06.2017 20:49

    Inne

    Mnie najbardziej interesuje atmosfera w pracy, jak z tą w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.06.2017 20:47

    Inne

    Jak wygląda praca na stanowisku biurowym i jak z atmosferą w pracy? Mam na myśli pracę biurową w Dziale kadr oraz w Dziale obsługi korespondencji
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    20.06.2017 14:11

    Inne

    Jakie wymagania ma firma wobec kandydata na stanowisko przedstawiciel-specjalista odszkodowawczy? Sam charakter pracy do łatwych nie należy ale ja lubię takie wyzwania i mam nadzieję, że dostanę się do pracy.
    ReviewUserIcon
    pawel

    14.06.2017 20:34

    Inne

    Witam bardzo serdecznie, otrzymałem zaproszenie na rozmowę stanowisko Specjalista ds sprzedaży - w ogłoszeniu oferują umowę o pracę, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię, narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon, mobilna drukarka, Czy może ktoś napisać więcej o samej pracy oraz zarobkach ? Doświadczenia w branży odszkodowań nie posiadam jednak w branży b2b dosyć spore. pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    11.06.2017 19:49

    Inne

    @Przemo Czy sądzisz, że to forum nie jest neutralne? Jeśli człowiek pisze prawdę to nie ma się czego obawiać! Chyba, że chcesz odreagować swoje niepowodzenia w firmie ?
    ReviewUserIcon
    Przemo

    29.05.2017 10:38

    Inne

    Czołem Do agentów aktywnych ( bo tylko tacy tutaj w sumie siedzą hehe) Istnieje jakieś w miarę NEUTRALNE i obiektywne forum, na którym można wymienić się doświadczeniami ( i nie tylko ) z innymi z branży?
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    14.05.2017 13:33

    Inne

    Ten ma rację kogo słuchamy, i tak jest w przypadku spraw w tej firmie. Poszkodowany chciałby jak najwięcej odszkodowania natomiast nie zawsze jest to możliwe z różnych powodów. Firma musi działać zgodnie z prawem, nawet jeśli się to komuś nie podoba.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    02.05.2017 17:04

    Inne

    Votum to firma z nie cudotwórca, muszą działać w granicach prawa i tyle.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    22.04.2017 15:06

    Inne

    @Kaja Myślę, że jeśli nie można uzyskać jakiegoś odszkodowania to nie znaczy, że źle działają. Czasami tak bywa.
    ReviewUserIcon
    Iza

    18.04.2017 19:05

    Inne

    Jestem pracownikiem firmy Votum i wiem, że nie jest to praca łatwa a już z całą pewnością nie dla każdego. Dobrze zarabiam ale muszę się dobrze starać.
    ReviewUserIcon
    Karol

    31.03.2017 10:56

    Inne

    Votum prowadzi specyficzny rodzaj działalności, trudny dla niektórych osób. Pracuje tu i wiem co piszę. Są osoby nie nadające się do tej pracy i stąd niezadowolenie.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    27.03.2017 12:23

    Inne

    Votum Centrum Odszkodowań -to Diamenty Forbesa; Przedsiębiorstwo Fair Play; Dobroczyńca Roku;Medal Europejski; Business Centre Club czy Przejrzysta Firma to tylko niektóre z wyróznień
    ReviewUserIcon
    Lidia

    27.02.2017 13:22

    Inne

    Orientuje się ktoś czy trzeba posiadać duże doświadczenie, aby rozpocząć pracę w Votum Centrum Odszkodowań S.A. na stanowisku Przedstawiciela Regionalnego?
    ReviewUserIcon
    Przemo

    29.03.2017 16:50

    Inne

    Miałeś chyba na myśli zakaz konkurencji Większość firm już tego nie praktykuje, a z agentów odszkodowawczych robią się multi agenci
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    30.03.2017 15:33

    Inne

    Nie wszystkie ale moja Tak Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olek

    24.02.2017 19:11

    Inne

    Firma jest po prostu świetna. Wbrew niektórym komentarzom kontakt jest bardzo dobry, jak również szybkość działania. Każdemu kto jest chętny szczerze polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2016 16:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    05.08.2016 15:51

    Inne

    Której nie polecasz firmy?
    ReviewUserIcon
    mn

    16.02.2017 14:05

    Inne

    Jestem zaskoczona takim stwierdzeniem, ja mam zupełnie inne zdanie. Po poprowadzeniu osobistej mojej sprawy przez firmę VOTUM SA dzisiaj jestem w niej przedstawicielem. Dumna jestem z Osób z którymi dane mi jest współpracować. Jeżeli masz życzenie porozmawiać zapraszam serdecznie 602 600 321
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.02.2017 20:14

    Inne

    Ja mogę jedynie dołączyć się do wpisu chwalącego Votum. Wiadomą rzeczą jest, że charakter pracy i tematyka nie są łatwe. To jest praca w ciągłym stresie i niektórzy po prostu nie wytrzymują. To firma dla ludzi zdolnych i bardzo ambitnych , o mocnych nerwach.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.02.2017 11:53

    Inne

    jestem pracownikiem - przedstawicielem regionalnym w VOTUM S.A. Zacznę od tego, że przeczytałem sporo nie miłych pomówień u góry, często zakończonych mailem do kontaktu z inną kancelarią. Wiadomo, konkurencja nie śpi i z łatwością można się dopatrzyć, że przedstawiciele małych kancelarii odszkodowawczych próbują zszargać dobre imię Votum S.A. Jako pracownik z długim stażem mogę powiedzieć, że zarówno prawnikom, jak i przedstawicielom zależy na jak najwyższych odszkodowań i to dlatego, że mamy płacone prowizje % od każdej sprawy. Nie mogę też zaprzeczyć, że zdarzają się przedstawiciele i prawnicy mniej kompetentni od innych. Zresztą tak jak widać w powyższych komentarzach w VOTUM ten problem nie jest tak potężny jak w innych kancelariach. Poza tym, co tu dużo mówić, kilka liczb: Ponad 200 000 spraw prowadzonych przez Votum, siłą rzeczy będą osoby bardziej i mniej zadowolone. 2,4 mln zł - najwyższe odszkodowanie wypłacone w Polsce w historii, za sprawą VOTUM. 1,3 mln zł - najwyższe odszkodowanie wypłacone w Polsce w historii, w którym udziału Votum nie brało w ogóle. Odszkodowania liczone już w miliardach złotych dla naszych klientów. 8 - największa kancelaria prawnicza w kraju 1 - największa kancelaria odszkodowawcza w Europie Środkowej Płaca przedstawiciela uzależniona od jego pracy w miesiącu. Przedstawiciele słabi i nie pracujący nie mają wysokich pensji, ale za to Ci traktujący pracę poważnie sięgają po kilkukrotność średniej krajowej. Firmę polecam, nie każdy się nada, ale każdy może spróbować ;) No i spójrzcie na ten budynek centrali przy ul. Wyścigowej 56i, klasa sama w sobie ;)
    ReviewUserIcon
    Sandra

    27.10.2016 17:22

    Inne

    Wiola5566 ,a czekalam tyle n odzkodowanie ile mialam ;) a dzwonilas do nich ? kontaktowalas sie z imi dlaczego jeszcze nie wyplacili ? w moim przypadku dostalam i to jeszcze z nawiazką . jakby ktos ze znajomych mial wypdek czy cos to na pewno bym mu polecila ta kancelarię ;)
    ReviewUserIcon
    Misiek

    14.11.2016 20:29

    Inne

    Co, zdziwiona?
    ReviewUserIcon
    Jan

    28.01.2017 23:48

    Inne

    Do Pani Renata Ch. 2016-11-13 21:42:29 Witam.Właśnie jestem na etapie sprawy i jeżeli to nie problem to bardzo proszę o kontakt.. [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.12.2016 22:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    emerytmundurowy

    12.01.2017 17:42

    Inne

    A może inna firma?
    ReviewUserIcon
    emerytmundurowy

    13.01.2017 16:16

    Inne

    Witam prosze wejść na www.czestochowa998.pl zakladka odszkodowania Pozdrawiam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w GK VOTUM?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - GK VOTUM S.A.

    ul. Wyścigowa 56i 53-012 Wrocław

    NIP:5260200951

    https://votum-sa.pl/
    Branża główna: Agencje i pośrednictwo nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Michał

    15.12.2016 09:01

    Inne

    Votum robi na Uniwersytecie Wrocławskim Akademię Odszkodowań. To są bezpłatne warsztaty dla studentów prawa i administracji Uniwerku. Prowadzą ich eksperci, praktycy prawa, radcy prawni i adwokaci z ich kancelarii Łebka. Ciekawa sprawa. Na spotkaniu mówili, że to z grupy uczestników akademii będą w pierwszej kolejności rekrutować praktykantów i to też szansa na późniejsze zatrudnienie w firmie! Fajny też jest filmik z osobami, które miały praktyki na Akademii na https://votum-sa.pl/akademiaodszkodowan/ lub szukajcie na YT: https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=TM7WOaXH-KI&t=42s
    ReviewUserIcon
    pro

    13.11.2016 21:36

    Inne

    Poważna kancelaria z 11-letnim stażem, wygrywająca najwyższe w Polsce kwoty odszkodowań szuka aktywnych i byłych agentów i managerów. Szukasz stanowiska, które pozwoli Ci zrealizować Twoje ambicje zawodowe i wymagania finansowe? Chcesz otrzymać podstawę wynagrodzenia i samochód. Napisz ! Pamiętaj tylko by być gotowym aby udokumentować swoje dotychczasowe osiągnięcia. Jeśli jesteś mistrzem w branży bez problemu uzyskasz powyższe. Natomiast jeśli szukasz firmowego auta aby tylko wozić swoją d...cię to ... daj sobie spokój. Wszystkich, którzy chcą poznać prawdziwe możliwości zarabiania w branży odszkodowań proszę o kontakt pod adresem [email protected]
    ReviewUserIcon
    Beata

    12.01.2017 14:11

    Inne

    witam, jestem zainteresowana współpracą. Własnie rozważam z jaką firmą podpisać umowę. Jaką kancelarię reprezentujecie ? Beata
    ReviewUserIcon
    wiola5566

    22.09.2016 11:43

    Inne

    A ja niestety mam złe doświadczenie z nimi ;( nie polecam radzę poszukać innej firmy bo wiele jest takich ;) niestety odebrali odszkodowanie za wypadek a ja nie mogę się doczekać od nich wpłaty chociaż w umowie jest że w ciągu siedmiu dni wpłacają a to już ciągnie się ponad miesiąc ;/ masakra jakaś co tam wyprawiają
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2016 19:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    19.09.2016 20:59

    Inne

    tez zajmuje sie odszkodowaniami, ot i wszystko a bedę miał prowizję
    ReviewUserIcon
    Xaxaxa

    19.09.2016 17:10

    Inne

    Nie polecam firmy votum. Brak kontaktu i brak informacji o rozprawach.
    ReviewUserIcon
    Kajtuś

    14.09.2016 14:58

    Inne

    Niestety nie wiem. Wiem, że praktyka organizowana jest w cyklach dwumiesięcznych, na które przyjmowane są jednocześnie 2 osoby. Więc przy tak małej grupie jest szansa aby się wykazać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2016 16:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kajtuś

    09.09.2016 13:36

    Inne

    No niby tak, ale wszędzie jest jakiś okres próbny. Na wstępie nikt Ci nie zagwarantuje, że będziesz pracować u niego wieki. To zależy jak Ty się odnajdziesz na tej praktyce i ile dasz od siebie. Słyszałam, że jest taka możliwość ze zatrudniają, trzeba tylko wykazać się od dobrej strony.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2016 14:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kajtuś

    08.09.2016 14:52

    Inne

    Czas trwania praktyki i przedział czasowy jest do uzgodnienia. Wiem, że jest określone jakiś minimum ale nie pamiętam za bardzo jaki to wymiar. Dla najlepszych praktykantów przewidziana jest możliwość kontynuowania współpracy ale nie wiem na jakich teraz jest to warunkach. Trzeba się starać bo myślę, że warto.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.09.2016 15:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kajtuś

    07.09.2016 14:20

    Inne

    Tak, jest umowa. Chyba zawsze tak jest, że aby przyjąć praktykanta, przedsiębiorca musi podpisać z praktykantem pisemną umowę o praktykę absolwencką.
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.08.2016 17:43

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kajtuś

    02.09.2016 15:09

    Inne

    Ostatnio na uczelni słyszałam, że poszukują praktykantów. Studentów prawa i administracji. U nich całym rokiem można odbywać praktykę, która jest płatna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2016 16:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    papryczka

    31.08.2016 14:30

    Inne

    Jak to się mówi: „dla chcącego nic trudnego”. Z tego co wiem firma też bardzo wspiera swoich pracowników. Myślę, że jeśli zobaczą twoje zaangażowanie i chęci to pomogą wspiąć się na wyższy szczebelek.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2016 14:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Fela

    12.08.2016 11:23

    Inne

    Nie widzę na ich stronie oferty na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Podaj link gdzie ta oferta się znajduje.
    ReviewUserIcon
    Jagna

    10.08.2016 14:46

    Inne

    O rzeczywiście oferty ciekawe i jest ich wiele. Firma aż tylu pracowników potrzebuje? Znalazłam nawet coś dla siebie. Wyślę CV, zobaczę.
    ReviewUserIcon
    P

    12.08.2016 11:25

    Inne

    Jest to duża firma, cały czas się pewnie rozwija to i zapotrzebowanie na pracowników jest spore.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2016 19:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    emerytmundurowy

    06.08.2016 07:15

    Inne

    Witam zapraszam do kontaktu
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2016 14:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewela

    08.08.2016 14:38

    Inne

    Zapewne oba kryteria brane są pod uwagę. Nie ma co gdybać. Najlepsze informacje uzyskamy u źródła. Rozmowa kwalifikacyjna nic nie kosztuje dlatego warto złożyć papiery, iść i porozmawiać, dowiedzieć się szczegółów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.08.2016 12:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewela

    05.08.2016 14:19

    Inne

    Wydaje mi się, że szukają przedstawicieli regionalnych w całej Polsce a osoba zainteresowana dostałaby najbliższy rejon do swojego miejsca zamieszkania. Odnośnie zarobków to sprawa pewnie indywidualna i myślę, że masz racje, że ustalana jest na rozmowie kwalifikacyjnej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.08.2016 11:45

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ADA

    03.08.2016 12:29

    Inne

    Na ich stronie nadal widnieje ogłoszenie odnośnie oferty pracy jako Przedstawiciel Regionalny więc pewnie nadal poszukują.(usunięte przez administratora)Składaj papiery i zobaczysz.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.07.2016 14:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ADA

    03.08.2016 12:26

    Inne

    Z tego co mi się obiło o uszy to doceniają swoich pracowników. Mają socjal i ścieżkę kariery. Zawsze warto umówić się i porozmawiać na rozmowie kwalifikacyjnej.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.07.2016 10:13

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dora

    03.08.2016 11:42

    Inne

    Dwuskładnikowe zarobki to: część stała (podstawa) + prowizja
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    04.08.2016 20:19

    Inne

    Czyli jest podstawa ? w tej firmie
    ReviewUserIcon
    J

    27.07.2016 00:32

    Inne

    Pracuję kilka lat w branży odszkodowawczej. Mam własny zespół sprzedażowy. Przyjmiecie mnie na praktykę ?
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    27.07.2016 07:37

    Inne

    Witam Ok proszę o kontakt mam fajną propozycję. Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.