Opinie o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

zniesmaczona

[usunięte przez admina] W Pasternak Personal pracuje juz od 3 lat na trzecim zleceniu i nigdy nie mialam zadnych problemow. Z tego co wiem, wysyla Silesia Personal rocznie ok. 1000 osob do pracy w Niemczech i to juz od 13 lat.

ZNIESMACZONA

[usunięte przez admina] Prawda jest taka, ze pracuje nas tu ponad 60 osob z Polski i nikomu nie brakuje pieniedzy na wyplate ani nie zarabiamy mniej niz w umowie o prace napisane. ( pewnie, ze moglo by byc wiecej... ). Jezeli przeszkadza jej nasze towarzystwo i chce mieszkac max. w 2 osoby, to musi sobie sama wziasc mieszkanie i sama jezdzic do pracy. Tylko, ze za 200 € miesiecznie tego nie da rady. Nie rozumie tez co wspolnego ma pracodawca z organizowaniem czasu wolnego i zycia prywatnego. Tutaj mamy koordynatorow ktorzy pomagaja w zalatwianiu spraw w banku, urzedach lub u lekarza. W firmach w ktorych pracowalem przedtem, nikogo nie interesowalo gdzie spie i jak dostane sie do pracy. Ta " zniesmaczona" powinna sie nad soba zastanowic zanim zacznie obsmarowywac firme i innych ludzi, bo to czego oczekuje od zycia i od niemieckiego pracodawcy, jest nierealne.to widac w jakiej pracy pracowałes skoro sie toba nie interesowali lol.kazda agencja w ktorej jestem jest na kazde zawolanie,to znaczy jesli zglaszam problem pomagaja,jesli chce zjechac nie ma problem[usunięte przez admina]i!sama do pracy?lol? pierwszy raz slysze -jezdze od 5 lat do pracy za granicą i zawsze transport zapewniony spanie tez ,pokoje 2 osobowe,na takie domki co maja to max 8 osob.[usunięte przez admina]

ZNIESMACZONA

[usunięte przez admina] ja Jestem zadowolony pieniądze pasuje godziny są tam jeśli masz problem idzie się do biura i masz odpowiedź i wszyscy w biurze próbuje pomóc i że Biuro niemiesza w życie prywatne to dobrze[usunięte przez admina]

zniesmaczona

[usunięte przez admina] Prawda jest taka, ze pracuje nas tu ponad 60 osob z Polski i nikomu nie brakuje pieniedzy na wyplate ani nie zarabiamy mniej niz w umowie o prace napisane. ( pewnie, ze moglo by byc wiecej... ). Jezeli przeszkadza jej nasze towarzystwo i chce mieszkac max. w 2 osoby, to musi sobie sama wziasc mieszkanie i sama jezdzic do pracy. Tylko, ze za 200 € miesiecznie tego nie da rady. Nie rozumie tez co wspolnego ma pracodawca z organizowaniem czasu wolnego i zycia prywatnego. Tutaj mamy koordynatorow ktorzy pomagaja w zalatwianiu spraw w banku, urzedach lub u lekarza. W firmach w ktorych pracowalem przedtem, nikogo nie interesowalo gdzie spie i jak dostane sie do pracy. Ta " zniesmaczona" powinna sie nad soba zastanowic zanim zacznie obsmarowywac firme i innych ludzi, bo to czego oczekuje od zycia i od niemieckiego pracodawcy, jest nierealne.to widac w jakiej pracy pracowałes skoro sie toba nie interesowali lol.kazda agencja w ktorej jestem jest na kazde zawolanie,to znaczy jesli zglaszam problem pomagaja,jesli chce zjechac nie ma problemu,.Inne agencje intersuja sie Toba a nie swoja zawartoscia kieszeni!sama do pracy?lol? pierwszy raz slysze -jezdze od 5 lat do pracy za granicą i zawsze transport zapewniony spanie tez ,pokoje 2 osobowe,na takie domki co maja to max 8 osob[usunięte przez admina]

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
....

Ab.

ona 25 - 2013-03-17 16:30:25 witam , mam pytanko a ile was tam jest mniej? wiecej? chodzi mi o polakow co pracuja na tych lodach? i jakie proporcje kobiet do mezczyzn? jak z jezykiem tam?

ona 25

genia

jak nie wiadomo czy trzeba ludzi? to po co sprowadzaja z polski kolejnych?

byly pracownik

praca polega na pakowaniu lodow przy tasmie praca nie byla zla fajna nawet a pracujemy po 7.30 godziny ale nie zawsze do tej pracy pojdziesz to zalezy czy potrzebuja ludzi i ilu a zarobisz 800 e ale odlicz zycie i mieszkanie to 200 e i zostaje ci 600 e warunki mieszklne takie sobie troche ciasno duzo osob juz sie tam przewinelo ja wytrzymalam tam nie caly miesiac pozdrawiam

enia

a to ile dni w tyg pracujecie? 600euro na miesiac? troche malo..a praca na czym polega? ciezka? potrzebny jezyk? wymagaja? pozdro!!

....

byla pracownica - 2013-03-15 17:07:42 na tych lodach zarabiamy to w zaleznosci od godzin czy sa i czy bedziesz chodzic do pracy po zaliczkach 50e tygodniowo i miesiecznie za mieszkanie tez 200 e to na reke wezmiesz okolo 600 e pokoje po 4 osoby kuchnia na 8 osob600- 850 Euro

byla pracownica

danka

niech ktos powie ile tak naprawde wy tam zarabiacie? pozdro

swinICE

praca ok,zarobki ok. [usunięte przez admina]

halinka

ja nie narzekam praca jest naprawe fajna a do warunkow da sie przywyknac pozdrawiam

poinformowany

marek - 2013-02-16 18:06:33 Biuro informuje, ze praca jest 6 dni w tygodniu po 8 godzin + nadgodziny. Jednak na miejscu okazuje sie, ze sobota pracujaca wypada 1 w miesiacu, pozatym odliczana jest przerwa i pracujemy 7,5 godz. dziennie, a o nadgodzinach nie ma mowy. [usunięte przez admina] No i srednio wychodzi 500€ na czysto.[usunięte przez admina] Przerwa w Niemczech zawsze jest odliczana, obojetnie gdzie bys nie pracowal. Ale przy 37,5 platnych godzinach w tygodniu wychodzi ponad 160 godzin w miesiacu. Na razie pracuje w sobote tylko pierwsza zmiana ale za ok. 2 tygodnie dojdzie druga a od wiosny trzecia zmiana. To bedziesz znowu plakal, ze to za duzo pracy. Za okres od przyjazdu do rozpoczecia pracy nie potracaja za mieszkanie. Czyli najpierw sie poinformowac, nastepnie policzyc i przemyslec a dopiero po tym, pisac.

marek

Biuro informuje, ze praca jest 6 dni w tygodniu po 8 godzin + nadgodziny. Jednak na miejscu okazuje sie, ze sobota pracujaca wypada 1 w miesiacu, pozatym odliczana jest przerwa i pracujemy 7,5 godz. dziennie, a o nadgodzinach nie ma mowy[usunięte przez admina]

Witam wszystkich.... Ludzie nie narzekajacie na warunki w mieszkaniu nie jest tak tragicznie jak piszecie , niektorzy ludzie mieszkaja w gorszych i zyja.... Jesli brakuje wam polysku na kafelkach to wystarczy woda i troche plynu... Co do placy w Polsce jest 1600 zlotych brutto z tego 1200 na reke po oplaceniu mieszkania i zaliczki zostaje 600 zlotych , a tu po tych samych oplatach wychodzi 600 euro czyli 4 razy wiecej niz w Polsce... Co do Pana [usunięte przez admina] to nie jest taki zly czlowiek jak piszecie. Kazdy czasem ma lepsze lub gorsze dni. Ludzie mieszkamy na jednym podworku kazdy z nas jest doroslym czlowiekiem ,a mimo tego nie potrafimy sie dogadac jak ludzie.... Takimi opiniami szkodzimi sami sobie.

Aga

Witam, nie byłam moze długo na lodach, ponieważ mam problem z ręką więc co niektórzy beda wiedzieć kto pisze;) Cóż mogę powiedzieć, mieszkałam w pokoju 4 osobowym, ale trafiłam na strasznie fajne kobitki i wcale mi to nie przeszkadzało... Ludzie naprawdę mili... Praca nie jest trudna, gdyby nie moja ręka na pewno bym została dłużej, ale dla mnie zdrowie ważniejsze od pieniędzy... Nawet na tyle ludzi mieszkających w domku nie miałam problemu z dostępem do kuchni czy kibelka, no może czasem do łazienki ale to normalne;) Pani[usunięte przez admina]złota kobieta, wszystko wytłumaczy, pomoże. Pan [usunięte przez admina] to inna bajka, trochę niemiły ale tak jak ktoś napisał, gdyby był inny to by mu ludzie na głowę powchodzili i rozumiem jego postawę. O pieniądzach nie mam się co wypowiadać bo byłam za krótko, ale z tego co czytam to chyba przez każdą agencję zarabia się po tyle, chociażby podobnie...

do konfidentów i lizosów

[usunięte przez admina]. Tutaj pojedyncze osoby maja taki luksus ze mieszkają w 2 bądz 3 osoby[usunięte przez admina] Jeżeli Ciebie zadowala 500 euro to pracuj sobie proszę bardzo nie każdy jest kawalerem czy panna lecz maja rodziny na utrzymaniu za takie śmieszne pieniądze.I proszę Cie nie rozśmieszaj mnie nawet ze 4 palniki na osiem osób jest wystarczające[usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. - Gliwice

SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.