Opinie o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

firma ok ale polityka ..... zakaz odwiedzin miedzy domkami ale tez rodzina i znajomi ma zakaz cyrki na domkach imprezy jak wszędzie a najgorsi kapusie dobrze nie pierdnie a już koordynatorka wie . koordynatorka wierzy w każda plotke i potem ma raz pretensje a dwa roznosi to na domki

mysza

ktos pracowal przy pakowaniu walizek kolo dortmund

adam

mam pytanko chce wyjechac i pracowac w tej firmie ale mam dylemat czy to nie jest kolejny obuz pracy jak tam jest z wynagrodzeniem i czy mozna normalnie wyjsc sobie z domu i isc sobie do sklepu lub na jakis spacer

juskuc89

Witam, czy jedzie ktoś może do Hamburga na recykling??

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
adam

gdzie sie z jezyka podszkolisz jak wszyscy tylko po polsku gadaja.

Cwany

Siema wszystkim po co jechac przez jakoms firme i nabijac im kieszen nie lepiej jechac na stale do niemiec wluczylem sie po holandi niemcach i belgi dziekuje do widzenia za wluczenie sie na walizkach

jurek

Marita, masz racje. Ja tez tam pracowalem 3 razy po polroku i nigdy nie bylo problemow. Zawsze kasa na czas i w porzadku ludzie. Polecam !

Nowa

Witam. Czytałam że firma ma koordynatorów które się opiekują z pracownikami. Ja nie znam języka niemieckiego i dlatego mi jest ważne że na miejscu będzie jakaś osoba która pomoże mi. Gdzie są dobre koordynatory i jaka praca u nich jest? Pracowałam już w Niemczech i nie boje się pracy.

beata

UWAŻAJCIE NA AGENCJE PRACY SILESIA JEŻELI MOŻNA JĄ TAK NAZWAĆ TO SA OSZUŚCI ! WYSYŁAJĄ LUDZI DO PRACY DO NIEMIEC I TO NA SIWĘTA JESZCZE .PO DOJECHANIU NA MIEJSCE OKAZUJE SIĘ ZE WOGÓLE NIE MA TEJ PRACY I NIKT NIE CHCIAŁ Z NAMI ROZMAWIAĆ Z TEJ ICH FIRMY PASTERNAK DO KTÓREJ KIERUJĄ LUDZI ! TO SA JAKIEŚ KPINY !

anon
@beata

??"siwęta" żałosny poziom to żałosne potraktowanie. Polecam skończyć jakąś szkołę..

ARTUR

Po pierwsze stawka 8,74 brutto,ale dodatki są wolne od podatku i jest to niekorzystne,bo przy rozliczeniu rocznym z podatku jesteś stratny. Po drugie Silesia wprowadza spawaczy w błąd ,bo mówi że naprzykład prace spawalnicze sa wykonywane przy pojemnikach i kontenerach ,a na miejscu musisz spawać zbiorniki na szczelność.Każdy ma różne doświadczenie zawodowe i różni spawacze zaraz po próbkach zjeżdzali do Polski bez kasy.

marek

Jak nie przejdziesz testów-prób spawalniczych w Niemczech to wracasz do Polski bez kasy.Dlaczego o tym nie mówią przed wyjazdem.Szukają spawaczy,ale zaraz możesz wracać do domu.

spawacz
@marek

nie ma sie czemu dziwic, ze sprawdzaja czy potrafisz spawac. Przyjezdzaja tacy, ktorzy tylko chyba przygladali sie spawaniu. Nie moga wpuscic faceta na spawanie urzadzen za pare tysiecy € zeby j(usunięte przez administratora) Jezeli chodzi o zarobki, to masz co prawda 8,74 brutto, ale do tego dochodza jeszcze dodatki delegacyjne, tak ze wychodze 8,50 € netto na godzine.

KAMIL

Silesia Personal kieruje spawaczy do Niemiec-Pasternak Personal,a tam umowa na pomocnika spawacza i stawka 8,74 euro brutto. Od tego trzeba odliczyć koszty zakwaterowania i dojazdu do pracy.

sadan

Kaufland naga prawda.Praca wymagania ,wozki widlowe .jezyk.A okazuje sie ze pracujesz 5-6.5 godziny.nocna zmiana bez dodatkow.(usunięte przez administratora)

smerfetka

nie piszcie glupot firma nie taka zla lata znia pracuje kasa na czas wszystko opłacone a pracowac to iw polsce za grosze trzeba ciezko ..jak ktos jest leniwy to iza granica nie chce mu sie pracowac ,warunki mieszkaniowe so dobre ,ato zalezy od polakow czy utrzymuja czystosc,kazdego pozna po wychowaniu.ikulturze.

gosiakoscień@interia.pl
@smerfetka

Witaj podasz namiary na firme ? bardzo prosze

@gosiakoscień@interia.pl

Dobre opinie o tej Agencji to piszą osoby pewnie podstawione ,warunki na pakowaniu lodów są skandaliczne ,ale pomijając to ,ze wysyłają ludzi do pracy i to na święta jeszcze ,po dojechaniu na miejsce okazuje się że w ogóle tej pracy nie ma ! to są jakieś kpiny !

morena

witam polecam tą firmę ponieważ pracuje w niej już kilka ładnych lat a to przy mięsie a to bułki i pakowanie lodów ,ludzi może nie ma rewelacji ale co wy chcecie dzięki takim firmom jak ta macie wogóle szanse wyjechać za granicę i zarobić co kolwiek mówie tu o tych co nie znają jezyka firma ta jest wypłacalna pieniądze na czas urlop płatny polscy kordynatorzy i dziwię się tym ludziom co wypisywali niegatywne opinie na temat tej firmy jesli przepracowali w niej kilka dnia a jak wiadomo praca pracy nie równa i nigdzie nie ma lekko . a ci co najwiecej narzekali i wypisywali powracali do taj firmy i pracują jak gdyby nic pozdrawiam ...........

zszokowana

ludzie co wy wyprawiacie piszecie głupoty ja tam byłam i mile wspominam pracę i ludzi z którymi mieszkałam i pracowałam warunki mieszkaniowe dobre praca fajna jak zadzwonią to znowu tam pojadę

dema
@zszokowana

jak najdalej od tej firmy czekam za zwrot podrozy i cisza a prace juz u nich zakonczylam

CZESIEK

Ale to jest twoja sprawa jak chcesz to jedź co do warunków mieszkaniowych hmm łóżka piętrowe szare metalowe dwie sztuki brak okna mieszkanie fatalne jeżeli chodzi o Hamm ul. werler strasse 335 i nie radzę brać za dużo zaliczek bo potem oni odciągają z wypłaty i za buty 20 euro z pierwszej wypłaty,,, wypłaty bez brania zaliczek to jakieś 900euro - 200 euro mieszkanie - 200 euro na jedzenie = 500 euro 2000 zł na polskie umowa na pół roku praca średnio ciężka przy pakowaniu bułek główna firma Wback jak chcesz się więcej dowiedzieć to dzwoń na tel[usunięte przez admina]

marita
@CZESIEK

firma nie jet zła pracowłam 2-lat kasa na czas zaliczki, pomoc, mieszkania fajne.prywatne domy ,byłam lody.nidaleko bremen ala ta fabryka teraz zamknieta.no i hurtowniw piekarnie mieso bylo zawsze oky teraz znow jade .wiec jak komus nie chce sie pracowac to narzeka .lili

abc

no nareszcie sie tu w lodach wyczyscilo. [usunięte przez admina] albo sami zjechali i jest spokoj.[usunięte przez admina] robota fajna, kasa gra, slonce swieci i lody smakuja...

Justyna

[usunięte przez admina] Pracowałam w tej firmie i jakoś nigdy nie musiałam narzekać.. wszystko było dobrze.. kasa na czas, umowy ok. opieka koordynatorów, mieszkania super w pełni wyposażone.[usunięte przez admina]

@Justyna

aneta

witam pracowałam w tej firmie w 2001 roku w kilku miejscach min w fabryce lodów, w deninghaus, w firmie Damhus przy mięsie i byłam bardzo zadowolona. Wypłaty miałam zawsze na czas a warunki mieszkaniowe hm....to zależy na jakich współlokatorów trafisz mieszkania były w porządku. Trzeba pojechac by sie przekonać pamietaj ze zawsze ludzie beda narzekac a szczególnie Ci którzy nie chca pracowac. Mnie też było ciężko czasami ale wiedziałam ze jade zarobic i tyle . Mój rekord w sezonie w fabryce lodów to 280 godzin w miesiąc więc jak sie chce to się da:))no i wypłata na tamte czasy ładna była. Teraz z perspektywy czasu jeszcze bym sobie pojechała popracować :))) w biurze jest kilka przyjaznych osób szczególnie Pani W.. niemka nie wiem czy jeszcze jest .

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. - Gliwice

SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.