Opinie o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

prymas

Witam. Dostalem prace przy pakowaniu miesa i jade do miejscowosci Heilbad-heiligenstad w biurze zaprwniala mnie,ze bede pracowal 35 godzin tygodniowo, jaka jest laczna stawka netto za godzine pracy bo ja na umowie mam 10 euro brutto a tu pisza 8,80 brutto polus jakies 1,20 z kauflandu i czy to jest liczone razem na godzine czy osobno. I czy rzeczywiscie jest tam tak zle jak pisza?

Anka Poznań Nowy wpis
@prymas

Jak było lub jest w heilbad? Pracujesz w kaufalndzie na pakowaniu miesa? Placą na czas? Wybieram sie wkrotce tam...Czy warto?

xxx Nowy wpis

szkoda

franko Nowy wpis

Witam,wybieram się do munster do pracy spawacza,może ktoś tam pracował albo pracuje-jak wygląda ogólnie praca i płaca? Czy jest się ubezpieczonym. Pozdrawiam

prymas Nowy wpis

Na umowie mam pol roku pracy ,a rzekomo praca ma byc na 6 tygodni ,o co tu chodzi ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Legenda

Czy wie ktoś jakie są warunki mieszkaniowe w Heilbad Heiligenstadt?I czy warto wogóle tam jechać?Praca ma być przy pakowaniu mięsa.Jak co to na priv legenda2730@gmail.com

anita

ewa my jedziemy z Eulen Flexiplan na winogrona. Wpłaciłaś piniądze ?

ewa-2015-0918

czy jedzie ktoś na winogrona z Eulen Flexiplan z okolic Krakowa proszę odpiszcie.

silesia nazywa sie teraz D&D personal . Ale ci sami ludzie i numery telefonów. Firma dobra i w tej chwili szukaja ludzi do miesa i do magazynów.

jajaja

super ja mam jechac z kolezanka do pakowania lodow czy jest tam ok? bo jedziemy pierwszy raz

MłodyLodzik

Koniec pierdolenia. Jak ktoś chce to niech jedzie. Są uczciwi ale cisną jeśli chodzi prace. Robiłem w fabryce lodów. Pakowanie spoko tylko trzeba chcieć, z tym, że pracy mało wiec mogą przerzucać z miejsca na miejsce. Srelato CLassico to spoko firma, westfalia spoko dla wytrwałych. Koordynator spoko, ale troche olewał nas. Najważniejsze to chcieć i nie dać się wyruchac. PS. Są wypłacalni!

nati

Warunki były naprawdę w porządku. Raz w tygodniu dostawaliśmy auto, żeby jechac na zakupy. Był nawet telewizor :-) Teraz nie mam pojęcia jak jest, bo nie wiem czy wiesz ale tam był pożar. Ja mieszkałam z koleżankami w pokoju, nawet dawali nas razem na jedną zmianę. Moje zdanie jest takie, że jedzie się za granice do pracy a nie odpoczywać. I pomimo to warunki były dobre.

PannaJ
@nati

Dziękuję za informacje ;)

nati

Ja też pracowałam w tamtym roku w wakacje w Wbacku. Nie narzekałam, robota jak robota. Miła atmosfera, z wynagrodzeniem wszystko było w porządku. W biurze można było się dogadać. W tym roku też chce jechać, ale póki co roboty nie ma.

PannaJ
@nati

A jak warunki mieszkaniowe? Iii czy jak się jedzie z koleżanką to mieszka się razem cz rozdzielają?

kami

jedzie ktoś do pakowania mięsa w region Baden Wumtemberg piszcie coś na ten temat

Informacja

zawsze szukaja ludzie nazywaja sie teraz D&D Personal znajdziesz na FB lub google.pl

EwC

Jakby nie było to cisza nie jest dobrym znakiem dla potencjalnie nowych pracowników takich jak ja. Bo nie mam skąd zaczerpnąć informacji na temat firmy. No ale może tak na początek powie mi ktoś jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy istnieją jakieś rzeczy do których można się czepić no i co przemawia na plus dla tej firmy ?

amiariol

ja bym tak nie krakala, bo przeciez cisza wcale nie musi odznaczac , zze zaraz bedzie gorzej, jak dla mnie cisza tez moze oznaczac ze wszystko jest w porzadku i jesli nikt nie narzeka to w firmie sie dzieje dobrze, ale to juz prosze bardziej o opinie o silesia personal sp zoo bo wtedy bede wiedzial co zrobic

eliz

witam mam zamier wyjechac przez ta firme do pracy prosze powiedzcie czy warto czy to nie jest (usunięte przez administratora) a moze cos wiecie na temat pracy w Hanburgu na recyklingu powiedzcie pozdrawiam

adam

spawacz co ty wypisujesz ? ja pracuje w Pasternak personal juz ponad rok jako spawacz i nigdy mi nie brakowalo wyplaty. jest nas tu 15 spawaczy i nikt nie narzeka a jesli bierzesz zaliczki to jest jasne, ze ci je odlicza z wyplaty.

SPAWACZ

WYSYŁAJĄ DO NIEMIEC, A TAM PASTERNAK PERSONAL,KTÓRY NIE SZANUJE PRACOWNIKA. MAŁA KASA I UWAŻAJCIE NA ZALICZKI I WYPŁATE.NIEPOROBISZ I NIEZAROBISZ>

kuba

ne jedzcie tam pracowałem w adelszain jaja robia sobie mieszkanie nora gozej najpierw na godzine za 3 dni akord teraz sie znimi sadze szedłem 3 dni i 3 noce do polskiej granicy nawwt złotówki nie dostałem od tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. - Gliwice

SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.