Opinie o Autoneum w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Autoneum. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autoneum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoneum w Katowice

Stefan

Tak

Nasamymdole

Mimo wszystko Wesołych Świąt

Zawiedziony

Auta firmowe, benzynę firmową, delegacje na koszt firmy... Tego sobie nie obetną ale nam całej sile napędowej zabiorą (usunięte przez administratora) premię.... Góra ma nas tak bardzo gdzieś że to się filozofom nie sni

Nikt

Szkoda ludzi którzy nie chodzili na l4 by na święta przy tych stołach było jak zawsze. A tak nie zabraliscie ludziom pieniążków tylko to co jest ważniejsze uśmiech . Głowa do góry załogo Wesołych Świąt

Ciężkie czasy i tyle.

obiektywne
@Bibi

Jeśli firma nie ma zysków przy zwiększonych zamówieniach (styczeń,luty) to powinien za to odpowiadać dyrektor i tzw. góra ,a nie pracownicy produkcji którzy wykonali swoją prace tak jak się należy..

Tak jest.
@obiektywne

Nie wiesz że za wszystko co tu się źle dzieje odpowiadają pracownicy,bo przecież tzw góra sobie premii nie obetnie.

operator
@Bibi

złe czasy tu sa od zawsze mam pytanie a jak jest z premia w biurach macie co miesiac czy tak jak my co 3 miesiace. teraz mielismy premie bo juz jej nie mamy a

Xyz
@Bibi

Zależy dla kogo,chyba dla pracowników produkcji i magazynu,bo reszta ma całkiem dobrze ;)

@operator

Biura mają miesięczne,więc za styczeń,luty dostali napewno.

@Tak jest.

To pracuj w biurze - kto ci nie da?

Bibi

Żeby być inżynierem trzeba było się uczyć.Po podstawowej nawet granat cie od maszyny nie oderwie . Hehehe

Ja.
@Bibi

Nie każdy musi się uczyć by mieć tu stanowisko ;)

Bibi

Plujecie na firmę to co tu robicie? Zabierać papiery i do innej pracy. Ale gdzie ? Kto was zatrudni ? Ciekawe ?

rozbawiony

le wy macie lat? 12?

@szkodagadać

szkodagadać
@Bibi

faktycznie, zawyżyłem trochę. no to pozdro.

Nikt wazny

Tak dla jasności szeroko rozumiana administracja nie ma premii. Tylko produkcja, okoloprodukcyjni i magazyn.

jożin
@operator

Z tego co wiem to góra nie ma premii.

@jożin

Po co im premia jak mają extra zarobki a produkcja wiadomo za ile robi,więc premia to zawsze jakieś podreperowanie budżetu.

Leszek

jest oferta na automatyka, tylko ile doświadczenia tam trzeba? myślicie, że każde się liczy? może ktoś wie coś więcej

piko
@Leszek

jeśli nie jest określone to myślę, że każde się liczy

@piko

im większe tym lepiej, ale jeśli reszta wymagań się zgadza to na pewno rozważą aplikacje

piko
@SK

tak mi się wydawało, dzięki

@piko

Byle coś faktycznie umieć, a nie tak, że się przepracowało nie wiem, miesiąc i już się uważa, że wie się wszystko

o dokładnie tak

Leszek
@bezkom

No tak, ja nie z tych wszystkowiedzących, więc rozumiem

Antek

praca na producji - w jakim systemie, ile zmian, w jakich godzinach? są nocki? praca w tygodniu czy też w weekendy?

inf
@Antek

z tego co wyczytałem już i się dowiedziałem to na produkcji pracuje się na 3 zmiany godziny standardowe 6-14-22

@Antek

3zm,h jak w każdej firmie 6-14,22-6,14-22,weekendy są na zapisy jak jest potrzeba,wtedy masz 100% płatne za sb i ndz.

dzięki wielkie

@pracownik

często się te weekendy zdarzają, czy raczej sporadycznie jest potrzeba?

@Antek

Teraz są często,ale jak długo to potrwa to nie wiem,bez weekendów kasa tu jest cienka,z weekendami dużo lepiej :)

@pracownik

a to rozumiem, że weekendy tylko jak jest dużo roboty? I to są dla chętnych czy ustalone z góry, w które pracujesz?

amonit
@Antek

przecież pisał, że zapisy są to jak nie jesteś chętny to się nie zapisujesz, proste

@amonit

wybacz, umknęło mi to jakoś

Każdemu może się zdarzyć

1.1
@Antek

a to jak to z tymi weekendami jest?

@1.1

jak jest potrzeba, było to w tym wątku

Najwyraźniej trzeba powtórzyć jeszcze z 10 razy, żeby dotarło

@...

Ale rozumiem, że nie chce się tego czytać, bo patrząc na poziom niektórych wypowiedzi na tym forum, to też mi się odechciewa

1.1
@bezkom

po prostu nie zauważyłem akurat tej odpowiedzi... po co odrazu takie komentarze jak kolega wyżej mnie nakierował na odpowiedź

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Niebieski

Styczeń i luty ludzi robią nadgodziny i pracy jest dużo a firma mówi że nie miała zysków za ten kwartał i nie będzie premii to jest jakaś kpina. Panie dyrektorze o takich rzeczach informuje się ludzi wcześniej nie tydzień przed bo ludzi mają jakieś plany i liczyli na dodatkowy pieniążek zwłaszcza w tych czasach. Rozumiem w drugim kwartale nie dać premii bo produkcja jest jaka jest ale nie wciskać taki kit nam że nie było zysków.

E

Skoro liderzy oceniaja pracownikow w wiekszosci niezgodnie to zwykly operator tez powinien miec mozliwosc ocenienia lidera. Co nie ktorym to sie w (usunięte przez administratora) Poprzewracalo. O operatorach maja zle zdanie a gdy sa potrzebni nie ma ich na liniach.

No właśnie.
@E

Kiedyś były oceny liderów,nie wiem dlaczego zrezygnowali z tego? Skoro liderzy oceniają pracę operatorów,to operatorzy powinni oceniać pracę liderów i podejscie do operatorów,bo niektórzy jeszcze myślą że wszystko im wolno i ludzi mają za nic.

Odezwał się liderek ;)

Juh

Naucz się pisać albo wróć do podstawówki.

ha
@Juh

nie muszem umieć pisać, aby zażądźać zmianom. Wystarczy rze mam stanowisko, i rzycie od razu leprze się staje. Dlatego óprzejmie prorzę zabranie się wkońcó do pracy, a nie pisania bzdór na gowork. Target leci, a efektóf brak. Mósimy mieć wyniki, a nie wymuwki. Pozdrawiam Serdecznie.

he

za puźno już to zrobiłem, tylko rze nic to nie zmieniło dalej będem takimi jak ty wydawać polecenia, bo nie ma nic piekniejszego od bycia przelorzonym. Osobicie mogem tak pracować do emerytóry. morzesz dalej pisac swoje komentaze i tak ci one nie dadza mojego stanowiska. ha ha ha.

kosmo

Mam pytanie, potraktujcie je poważnie. Ile wy kurde macie lat?

@kosmo

@he ma na pewno za mało żeby się móc opiekować konikiem polnym.. a co dopiero ludźmi.

Konik
@Juh

dobre dobre, nadajesz sie do pisania bzdur na gowork. już widzę twoje stanowisko: spejcalista od bzdur i glupot gowork. hi he ha

Twój stary

@kosmo

Powaga to nie w tym wieku niestety...

?

Jak to jest z tym logowaniem do tych benefitów? Daje to hasło co jest na kartce (!1Au i 5 ostatnich cyfr mojego pesel) i pisze że hasło jest nieprawidłowe,czy ktoś się już zalogował tam?

ciekawy
@?

a gdzie to się loguje? na jakąś stronę?

ciekawy
@?

to jakoś tam można wybierać czy coś?

@ciekawy

Na początku mówili że będziemy mogli wypłacać środki na swoje konto bankowe a teraz już nie można bezsensu

masakra
@Md

To celowe jest,bo wiadomo nikt raczej nie będzie korzystał z tych pkt co tam firma niby wpłaca,bo każdy sobie planuje urlop jak chce a nie że ma wykorzystać te pkt na te hotele co tam są w tym mybenefit :(

@masakra

Dokładnie ... Tak samo bony .. lepiej było iść do sklepu zrobić duże zakupy np w Auchan za większą sumę a tu już Lipa to co na narzucają na tej stronie .. ogólnie kijowe takie narzucanie ...

@Md

Ogarnijcie się, dostajecie coś, a jeszcze kręcicie nosem. Jak lipa to nie korzystaj i po sprawie...

@123

Coś co jest bezużyteczne,lepiej dać w bonach itp,bo nie każdy ma ochotę chodzić po kinach,basenach,siłowniach i innych(usunięte przez administratora)

@Md

Jesteście (usunięte przez administratora) nawet tak prostej strony nie potraficie ogarnąć. Az cud że potraficie tu pisać komentarze

@Tytus

Staramy się Tobie dorównać ;)

@Tytus

To slowo 'daremni' narusza regulamin i jest niestosowne? ... Moderacja, jesteście daremni.

Dla jednych jest takie, dla innych przydatne. Nagle wszystko pozmieniają, bo jaśnie pan "Ja" wolałby coś innego. Ja nie mam nudnego życia, więc chętnie szlajam się po kinach, basenach czy siłowniach. Nie chcesz, nie korzystaj i tyle.

@123

Jakbyś robił na produkcji to byś nie miał czasu nawet chodzić po tych kinach basenach itp,a tak to siedzisz na dupie,to trochę ruchu ci się przyda,wiadomo kto najwięcej kart multisport miał,tzw "biurowi i góra" bo produkcja ma siłownie na codzień w robocie ;)

Biurowi i Góra - biedaku w robocie masz wszystko , siłownię,kino - żałosne

@Tina

Kino tu zawsze było i jest.

A skąd ty wiesz co ja robię? Nie zakładaj nic na mój temat. Jak ktoś trzyma w życiu dyscyplinę, to i pracę na produkcji jest w stanie pogodzić z innymi rzeczami. Ale nie chce mi się z toba dyskutować nawet, żegnam

@123

Chyba jak sobie wydłużysz czas dobowy z 24 do 36 h to wtedy może pogodzisz?

Mi 24h spokojnie wystarcza

jack

może po prostu nie mierz wszystkich swoją miarą?

Witek

Słyszałem, że można u was odbyć staż. Są publikowane oferty czy po prostu trzeba się tam zgłosić jakoś mailowo na przykład? Był ktoś i później został?

@Witek

Ja widziałem, że praktyki są cały rok organizowane. Trzeba tylko się zgłosić, są nawet działy wymienione

Lidia
@Hi

Cały rok? Ale to chyba biorą określone grupy w pewnych terminach czy niezależnie od dnia można przystąpić jak się dogada?

@Lidia

Nie mam pojęcia jak to w praktyce wygląda, mówiąc szczerze

Witek
@Hi

Może jak odpisują na zgłoszenie to podają więcej szczegółów, albo się najwyżej tam zadzwoni

Haska
@Witek

Zachowujecie się jak małe dzieci

@Haska

Bo niby co? Bo chcą wiedzieć wcześniej jak wyglądają praktyki?

Hi...
@Hi

sorka za podebranie nicku, tak czytałem rozmowę i z automatu poszło

Haska
@Hi

Bo szukają odpowiedzie na tym zrytym forom a nie w realu bezpośrednio w firmie. Tu na bank' dostaną normalną odpowiedź.

tamtentam

Krótkie pytanko, jak szybko jest feedback po rozmowie?

@tamtentam

Nie wiem jakie mają zasady w rekrutacji i ramy czasowe ustalone, mogę jedynie powiedzieć jak to było u mnie

@tamtentam

Ja dostałem jeszcze w ciągu tego samego tygodnia, kila dni raptem

@tamtentam

Ale mogłem się po prostu wstrzelić w moment jak domykali już cały proces rekrutacyjny, więc nie bierz tego jako zasadę, bo na pewno może się zdarzyć tak, że będzie to trwało dłużej

tamtentam
@123

Aha, czyli nie jest to jakoś ustalone okej rozumiem. Mam nadzieję że będę miał podobnie.

Żal mi was.

przykromi
@Tytus

Takie nudne masz życie, że wpadłeś na pomysł pisania tu takich komentarzy bez polotu?

mark

cięgle firma się ogłasza jak i ine firmy województwie śląskim to oczymś świadczy albo firmy które chcą pracowników z grupą a potem wezmą pieniądze i zwolniom tak jak adient

@mark

Ogłaszają się bo ciągle są rotacje,ludzie przychodzą i zaraz odchodzą i dlatego tak jest.

@mark

Ogłaszają bo jest zapotrzebowanie i tyle

jan
@Romero

było zapotrzebowanie teraż to bedą zwolnieni

@jan

Dokładnie,jest spadek zamówień i będą przestoje w fabrykach samochodów.

Inka

Czy w tej firmie na stanowisku specjalista ds. szkoleń i rozwoju pracuje się w zespole czy jest się samemu do wszystkich obowiązków?

@Inka

Może zadzwoń i zapytaj

mix

Witam. na rozmowę ewentualną jakoś wjadę na teren czy parkować gdzieś dalej?

Jan
@mix

najlepiej zaparkować przy dworcu pkp na ligocie a dalej z buta

@Jan

Dziękuję, długi dystans jest do pokonania pieszo, czy do przeżycia?

Jan

Kawałeczek

@Jan

jeśli dobrze patrzę to spory ten kawałeczek. Chyba, że coś mylę

@mix

I co, to aż takie poświęcenie? To sobie rower do auta zapakuj i podjeżdżaj ten kawałeczek, skoro pieszo cię przerasta

Pudliszki

Jak to jest właśnie ??

KaszkaVanilla

Więcej na lini jest niż na magazynie,może weżniesz rękawice i zawitasz na Volvo? Robota to nie miejsce do randkowania ;)

wraku

Dzień dobry, chcę startować na elektryka ale ciekawi mnie jedno. Na ogłoszeniu jest mile widziana obsługa wózka (nigdy tego nie robiłem). Często będzie mi to potrzebne jakbym się dostał? Można jakoś już po przyjęciu sobie wyrobić?

atos
@wraku

zdecydowanie lepiej je mieć, bo tak czy tak pewnie będą potem potrzebne, w którymś momencie. no i masz jakby wtedy większe szanse

wraku
@atos

To że większe szanse to rozumiem, ale to jednak chwilę trwa o ile dobrze się orientuje. Głównie mi chodziło o to, czy kierują w razie czego na zrobienie tych uprawnień już jakby mnie przyjęli?

Ktosik

Zenada. Wieczne czepianie sie , starych,, operatorow. Nowi moga wszystko. Powinny wrocic ankiety dotyczace liderow . Co. Drugi nie bylby taki cwany.

Antek

przyjmują do was obecnie, czy nie bardzo?

Natek
@Antek

przyjmują, zobacz na pracuj pl jest tam pare ofert, może znajdziesz coś dla siebie

@Antek

Ale na co chcesz się przyjmować? Przecież nikt za ciebie szukać nie będzie zlituj się

ja dobre
@...

jo ty mosz racje, przepraszam ze ci gowe zakszatam takimi pyrtami, tys to jest dobry czlowiek

@...

Ale czy ja komukolwiek kazałem czegoś szukać? Pytam, czy zakład przyjmuje tyle. Natek mi odpowiedział, więc nic więcej nie trzeba dodawać.

@ja dobre

I tak tam jak piszą nie trzeba doświadczenia na operatora? Pytają o coś na rozmowie ?

Karamazow

Przecież nie kłamią w ogłoszeniu. I tak pytają, jak to sobie wyobrażasz, że siedzicie sobie w milczeniu, albo prowadzicie obsutronne monologi o (usunięte przez administratora) maryni?

@Karamazow

Troche nie miło ale okej wolałem sie upewnić. Chodziło mi o to żeby ktoś powiedział o co mogą pytać i tak dalej takie praktyczniejsze rzeczy...

Karamazow

No to nie moja wina, że napisałeś w tak enigmatyczny sposób, że nie wyczytałem intencji między wierszami i odpowiedziałem bezpośrednio na zadane pytanie.

@Karamazow

Dobra już no, nie jest to tak istotne, żeby robić z tego dyskusje

Karamazow

Zgadzam się, pozdrawiam i powodzenia na rekrutacji

czy ktos cos wie na temat premii rocznych ?

jan
@pracownik

Może w przyszłym roku bedą

Roczna niewidoczna.

Ciekawy

Jak to jest że za zejście wcześniej do szatni jest ,,bonus,, w postaci upomnienia a liderzy jak chodzą na kantynę w czasie pracy to jest ok? czyli wychodzi na to że mają dwie przerwy bo wiadomo że z regulaminowej przerwy nie rezygnują.

JooB
@Ciekawy

Jeżeli spożywa posiłek to równie jak Ty powinien dostać od kierownika zmiany "bonus".

@Ciekawy

Bo oni są z innej gliny.

@Ciekawy

a jak operatorzy chodzą po kilka razy na kantynę w ciągu dnia (poza przerwami) to przecież nie ma problemu

Hehehe ale bzdura :)

Beka z niego
@Tina

No jest taki jeden ze zmiany C co kilka razy w ciągu dnia tam jest hahahaha

System

Coś wam krótko moi drodzy wytłumaczę- głównie dotyczy to starych pracowników którzy mają umowy na czas nieokreślony. Otóż tak: Łatwiej zwolnić pracownika (w czasie kryzysu) z umową na czas określony. Wy starzy pracownicy nie dostaniecie dużych podwyżek bo firma naprawdę ma tylko i wyłącznie nadzieję że się zwolnicie -(to po to żeby w razie kryzysu nie musieli główkować jak się was pozbyć) .. ktos tam w biurze dobrze główkuję nad tym, uwierzcie mi. Zatrudnią nowych na umowy roczne, próbne itp.. a potem mogą w każdej chwili zwolnic lub nie przedłużyć umowy. Stawki dla nowych nawet nawet, ale ini nie wiedzą o tym że są tylko do zatkania dziur i będą na wylocie jak będzie za dużo ludzi. Co do kierowników zmian : Są to ludzie którzy nie maja kompletnego pojecia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.. myślę że są wytresowani i zastraszenie(usunięte przez administratora)

@System

Dziś jest pracy pełno,to nie sądzę aby firma chciała się pozbyć dobrych pracowników,bo potem takich już nie znajdą,wiadomo jak jest z nowymi że 99% i tak się zwolni.

@System

haha,myślisz że ktoś tu się przejmuje że go zwolnią? Dziś jest rynek pracy pracownika i można przebierać w ofertach jeżeli każdy stary by wziął sobie to do serca,to ta firma przestanie istnieć,bo takich ludzi jak mają to już nie znajdą nigdy,zobacz ilu zostało z tych nowych? I myślisz że nowi mogą zastąpić starych?

@Pracownik.

To prawda ale starzy się nie zwolnią bo się przyzwyczaili do tego fatalnego zakładu i dlatego mają ich gdzieś.Wszuscy wypisują ,że się zwolnią i co ? I nic....

dunder

Są jakieś wakaty na ten moment, ktoś coś kojarzy?

Proszę o normalne odp...

Sptp33
@dunder

są ale skąd mamy wiedzieć co chcesz robić?

Tolkien
@dunder

a przepraszam ze tak zapytam jakie to są te nienormalne odpowiedzi???

Stefan
@Sptp33

Mnie interesuje praca jako operator maszyn. Myślisz, że teraz będą przyjęcia dla ludzi z doświadczeniem? Dobrze płacą czy stawka niższa niż u konkurencji?

@Stefan

Dawaj do pracy. Dobre pieniądze za tą pracę.

Hahaha śmieszne dobre pieniądze

!!!
@Tina

Nie wprowadzaj ludzi w błąd,tu nigdy nie było i nie będzie dobrych pieniędzy,stawki od 4 tyś można nazwać dobrymi.

@Md

Tylko nażekacie , to co tu robicie ?

@Tina

Proponuję wziąć słownik ort. do ręki i potem napisać bez byka ;)

Dionizy
@Pracownik.

Ten uczuć, gdy nie masz żadnego innego argumentu i nic ciekawego do powiedzenia i czepiasz się ortografii ========= żal

Mur
@Pracownik.

Dobrze napisała a błąd , no cóż każdemu zdarzyć się może.

@Tolkien

wystarczy poczytać forum i odpowiedź nasuwa się sama...

@Sptp33

nie pytam o doradztwo w karierze tylko o fakt występowania wakatów, lub jego brak

@!!!

a to akurat indywidualna kwestia, dla każdego dobre pieniądze będą inne, nie da się uniwersalnie stwierdzic

@Tina

no chcę, ale czy przyjmują?

Tak
@dunder

przyjmują na operatorkę, mogłeś do tego czasu sobie sam poszukać tak w ogóle. a przynajmniej byś napisał na jakie stanowisko chcesz...

@Tak

właśnie na operatora maszyn jeśli o to ci chodziło. to dzięki.

???
@Tak

umowa o prace?

On
@???

Ale co umowa o pracę? Czy jest? Jest.

kr
@On

a okres próbny jakiś obowiazuje?

xxx

27.01.2022 09.00godzina

@Pobi

czego to data?

Zostaw merytoryczną opinię o Autoneum - Katowice

• Jak się pracuje w Autoneum?

Zobacz opinie na temat firmy Autoneum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoneum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 20 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoneum?

Kandydaci do pracy w Autoneum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoneum