Opinie o city security

Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy lepiej pracujcie gdzie indziej, ta firma to oszuści wielu ludzi ma teraz kłopoty w związku z tym że dla nich pracowali.

taka prawda
@Były pracownik 28.03.2017 16:56

Racja kolego . W Kujawsko-pom rozpoczyna przesłuchania pracowników Urząd Skarbowy w związku ze współpracą z firmą Blue Pay czyli radosnym tworem City Security . Popytajcie ludzie zanim się zatrudnicie ilu ludzi zostało okpionych przez tą firmę to odechce się wam jakiejkolwiek współpracy z nimi

Zostaw opinię o city security - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie city security