JASMAR-MEBLE Jasiński Marcin

Łączna

JASMAR-MEBLE Jasiński Marcin

Opinie o JASMAR-MEBLE Jasiński Marcin

Monika

Polecam super fachowcy, jakość i obsługa bardzo dobra ????. Czas realizacji bardzo szybki na czym nam najbardziej zależało.. Pomysłowość, poświęcenie i dbałość o klienta.. I proszę mam kuchnie moich marzeń :) cenowo też ok.. Monika z Wierzbicy

Leszek
@Monika 26.09.2018 14:21

Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta, który korzystał z produktów, które oferuje firma JASMAR-MEBLE Jasiński Marcin. Zastanawia mnie, jak trafiłaś do tej firmy? Na produkty tej firmy skusiły Cię opinie w internecie, czy może po prostu pojechałaś do tego miejsca, wybrałaś towar i zamówiłaś bez wcześniejszego dowiadywania się o ten sklep? Zachęcam, abyś opisała, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w JASMAR-MEBLE Jasiński Marcin? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Agnieszka

Znalazłam Panów przez przypadek i jestem zadowolona. Konkretnie, rzeczowo, terminowo. Będę polecać !!!

Krzysiek Falkowski

Podpisuje się pod powyższymi komentarzami. Bardzo dokładni, analityczni, potrafią doradzić i za rozsądną cenę wykonać pierwszorzędne meble. Polecam.

Slawek

Polecam tych fachowców ! Całe mieszkanie meblowali i jestem bardzo zadowolony.

Krzysztof

Panowie wykonali moją kuchnię i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim z jakości wykonania i dbałości o detale.

Marta

Profesjonaliści. Projekt, wykonanie i montaż pierwsza klasa !!! Na pewno będziemy polecać :)

Artur Zając

Bardzo profesjonalni i dokładni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi klienta i wykonania mebli kuchennych. Doradzają, podpowiadają , poświęcili Nam dużo czasu i doceniamy to. Pozdrawiam, Artur z Raszyna

Rafał i Magda Kielce

Polecamy bez chwili zastanowienia. Panowie meblowali nam całe mieszkanie i jesteśmy bardzo zadowolenie z cen i jakości wykonania.

Basia

Bardzo dobrzy fachowcy. Widać że firma rodzinna :) Bardzo pomocni na każdym etapie współpracy. Nie miałam żadnych problemów. Polecam. Basia z Kielc

jesco

Bardzo miły Pan. Wszystko wyjaśnił, wytłumaczył, podpowiedział i pomógł przy wyborze materiałów. Wszystko zgodnie z ustaleniami i terminowo. Polecam Basia z Kielc

Zostaw opinię o JASMAR-MEBLE Jasiński Marcin - Łączna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JASMAR-MEBLE Jasiński Marcin