Janusz Wieczorek Firma Wieczorek - Meble Tapicerowane

Krosno

Janusz Wieczorek Firma Wieczorek - Meble Tapicerowane
3 28

Opinie o Janusz Wieczorek Firma Wieczorek - Meble Tapicerowane

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Danuta

Wasze opinie dotyczą dodatków socjalnych oraz atmosfery, ale może warto byłoby napisać o rzeczach najistotniejszych? Czy firma oferuje nowym pracownikom umowę o pracę? Czy nowy pracownik może liczyć na wsparcie zespołu w trakcie pierwszych dni? Jak oceniacie firmę z perspektywy czasu, z Waszych opinii wynika, że firma dba o pracownika. Czy firma Janusz Wieczorek Firma Wieczorek - Meble Tapicerowane przewiduje zwiększenie zatrudnienia?

Asa

Witam nie polecam firmy Wieczorek - wyzysk jakich mało śmieszne stawki akordowe. Śmiać się chce dziwię się tym co tam robią a raczej biegają żeby zarobić wyzygane pieniądze. To że firma zatrudnia ponad 70 osób to bzdury. Brak świadczeń socjalnych na święta ludzie dostali jedno wino za 20zl i 4 firmowe krowki śmiech na sali.

@st 22.04.2018 19:40

Sorry ale uważam ze atmosferę tworzą pracownicy. A jeśli chodzi o prezenty, jeśli narzekacie, że jest „tylko wino i krówki” to raczej nie osiągniecie nic tym ze narzekacie na prezenty które już są, bo może ich równie dobrze nie być - to nie jest przymus pracodawcy. A tam gdzie pracowałem poprzednio nie było żadnych i nikt nie narzekał. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało.

Uwolniony z fwmt

Drogi pracowniku piszesz że atmosfera ok,chyba że dla W. bo nie dla zatrudnionych na hali. Warunki dobre hm... przy roztopach i deszczu na halach tworzą sie bajora,i wiaderko przy wiaderku stoi,praca do 15 ?,ale zapomniałeś dodać że od 6,00 I godzinkę Twojego życia ucieka za friko, zarobki ? hehe dla kogoś kto ma dac 2500 to dużo, ale kto ma dostać za cały miesiąc i przeżyć to raczej szału nie ma.To tak po krótce. Tu by można książkę napisać. Aha o 9.28 to powinieneś gonić za tymi wielkimi pieniędzmi a nie bzdury wypisywać chcąc się podlizac .

ja
@pracownik 19.04.2018 18:03

I właśnie dla tego powstał taki portal, nikt nie powie otwarcie co go boli a tutaj można i bardzo dobrze, już są plusy takiego komentowania np. światło w magazynie...:) a tyle czasu nie mogliśmy się doprosić:) Pozdrowienia dla Pań z biura piszące pozytywne opinie żeby poprawić reputacje:p

też pracuje w firmie i powiem tak warunki są dobre, uczciwe i atmosfera jest w porzadku, niektore komentarze którre tu czytam to żenada bo chyba piszą je osoby ktore juz dawno nie pracuja albo chca na sile zaistniec. ludzie ogarnijcie sie... praca jest do godziny 15:00, płacą też ok, ale to zależy ile zrobisz (praca w akordzie)

ja

Pracuje w firmie wieczorek już jakis czas i moge powiedziec ze wyplaty zawsze sa na czas, pracuje na umowe o prace na 1 zmiane wiec to dobrze. Nie wiem jak bylo wczesniej ale widac ze warunki w firmie do pracy sa dobre i moge polecic .

Ktoś z Was obecnie pracuje w Firma Wieczorek Meble Tapicerowane? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Tapicer

Praca na tapicerni wygląda tak że za wszystkim trzeba biegać, po stelaże, po materiały, po piankę, po poduszki i to nazywa się akord, szkoda gadać, w okresie zimowym obowiązkowo czapka kurtka, rękawiczki no i oczywiście latarka w zębach bo w magazynach które stoją obok hali produkcyjnej oczywiście brak oświetlenia ( XXI w ). O ogólnej organizacji pracy nie będę się rozpisywać... bo szkoda słów.

extreim

Wypłaty na czas i to chyba wszystko jeśli chodzi o pozytywy...:/

Zostaw opinię o Janusz Wieczorek Firma Wieczorek - Meble Tapicerowane - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Wieczorek Firma Wieczorek - Meble Tapicerowane