Exline System Serwis Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Exline System Serwis Sp. z o.o.

Dominika

@Byt, co oznacza wszystko po staremu? Od dawna nikt nie dodał żadnej aktualnej opinii, może wypowiedz się na temat tego jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Posiadają aktualne ofert pracy? Po to istnieje forum, by użytkownicy przekazywali sobie tak ważne kwestie, tym bardziej, że w sezonie letnim wiele osób szuka pracy i wchodzi na forum.

królik

jiiik, a wiecie z kim ostatnio podpisywali umowy czy w ogóle coś nowego się dzieje w firmie ?

xman

fajna firma była ale już nie działa z tego co wiem, nie mam pojęcia czy ogłoszono już upadłość

kamil

wlasnie tak slabo fakt to dziwne ze nie ma ich strony internetowej

Zostaw opinię o Exline System Serwis Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exline System Serwis Sp. z o.o.