Manbroker Sp.zo.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Manbroker Sp.zo.o.

zależy jaka ci się trafi ekipa, u mnie było spoko, bo się dogadywaliśmy bez problemów, kazdy mogl liczyc na pomoc innych, pracowałam prawie 2 lata i to byl fajyn czas

Avivi

Nie ma tragedii :) Trzeba pracować i tyle. Gdzie by się nie poszło tam jest jakaś presja. Albo sobie z nią radzisz, albo nie. Tak to już jest. Na zarobki nie można narzekać, bo są dobre.

Johny Bravo

Agencja mnie uratowała. Tak mogę powiedzieć... Zlikwidowali w zakładzie 10 miejsc no i padło też na mnie, najgorsze, że prezesik to kumpel ze szkolnej ławki... przykra sprawa, no ale trudno. Wysłałem do nich CV od razu jak poleciałem z roboty, bo mam kredyt na dom, a żona była jeszcze na macierzyńskim wtedy i musiałem coś znaleźć, bo oszczędności jakie mieliśmy trzeba było przeznaczać na odsetki. Szybko się udało znaleźć pracę i w sumie jest lepiej bo zarabiam lepszą kasę, są premie i jestem spokojny o swoją rodzinę!

ludwik 000

wedlug mnie dobra agencja, bo nie biorą z łapanki tylko coś ogarniają i pomagają ludziom

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Manbroker Sp.zo.o.? Czy kandydat na stanowisko Inkasent odczytów liczników gazu (woj. Lubelskie) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
amanda 95

Praca jak praca. Ważne że hajsik jest na czas i nie ma żadnych obsunięć :)

Goś

Polecam współpracę z tą firmą. Wypłaty są na czas, więc nie wiem co wy mówicie za głupoty. Pracuje tam od blisko 7 miesięcy i nikt jeszcez mnie nie opierdzielił, czy zmienił warunki umowy podczas zlecenia. Po prostu ludzie czytajie to co wam dają, a nie późniejsz pieszecie głupoty.

Aszi

Pracuje w tej firmie już od 5 lat i sobie bardzo chwalę. Jeśli ktoś jest zdeterminowany i sumiennie wykonuje swoją pracę to można awansować na wysokie stanowiska.

Renata

Pracuję w Gdyni przez tą firmę. Jestem bardzo zadowolona, bo praca nie jest ciężka, a i pieniążki są na czas! Mogę polecić!

Lodzianin

Może zweryfikujmy jeśli chodzi o Łódź i prace w tej firmie jako inkasent to jest porażka (usunięte przez administratora)zero informacji.

Sławek

Jak dla mnie spoko agencja. udało mi się dostać dobrą pracę. Kaska na czas. Polecam.

LBlb

Pieniążki docierają na czas, sama praca też niczego sobie. Mogę śmiało polecić.

Ldz

zerocoolldz@gmail.com pisz jak coś

Oli

Poooooooolecam ! xD

Pawelo

Była ostatnio lekka obsówka z kasą ale już jest na koncie, i to nie miesiąc później jak w innych tego typu firmach a kilka dni później. Pracuje tam pół roku i naprawdę polecam. Na stawkę nie ma co narzekać, byłem u wielu pracodawców i ciężko tyle zarobić co tutaj.

wwwr

Polecam.

Sebcio

Pieniądze są na koncie, tak jak mówiono. To najważniejsze. Sama praca też ok, nie mam się do czego przyczepić. Jest dobrze ... :)

Ewa R.

Dzięki paniom tam pracującym w końcu udało mi się dostać naprawdę fajną pracę i w dodatku dobrze płatną! Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim.

W Lublinie wypłaty dotarły tak jak firma obiecywała, pieniążki kombinują i to jest najważniejsze miejmy nadzieję że sytuacja będzie się poprawiać. Może trochę wyrozumiałości.

Lublinian

Pieniążki spóźnione, ale dotarły. Sytuacja została wyjaśniona i naprawiona. Od kiedy z nimi współpracuję pierwszy raz zdarzyła się opóźniona wypłata, ale wszystko już jest, więc jest ok. Pozdrawiam

Robert

Nie wiem skąd w was tyle jadu. Ja jestem zadowolony, a współpracuję z nimi już ponad rok. Nigdy nie narzekałem na brak pieniędzy na koncie. W sumie to nie mam się do czego przyczepić, choć widząc poprzednie opinie to może powinienem? Tak czy siak jak najbardziej polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Manbroker Sp.zo.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Manbroker Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manbroker Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manbroker Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 81 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Manbroker Sp.zo.o.