Opinie o Stamix s.c. Radom w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stamix s.c. Radom. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Stamix s.c. Radom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stamix s.c. Radom w Radom

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

A czy Tomasz Fijałkowski cały czas kłamie i (usunięte przez administratora) pracowników ? ????

Biuro Nowy wpis

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy Państwa poinformować, iż zarówno my jak i zespół administratora Go Work na bieżąco i z zaciekawieniem obserwujemy Państwa wkład w nasz Profil zarówno ten pozytywny jak i negatywny. Odnośnie pytań prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty.

Jolanta Nowy wpis

Wspominaliście o rozwoju i polepszaniu się firmy i kupowaniu nowych maszyn a czy obok tych inwestycji w pojazdy i budynki to czy oferowała, doszkalała i inwestowała w pracowników oraz szkolenia/kursy?

Gdyby Budka Suflera miala to opisac.... "Bo ta firma jest jak film,taniej klasy B. Dyro sie pałęta w niej bo zarobic chce. Na wakacje forse wziął,trzeba za cos życ. No a z firmy zrobił dno,zero czyli nic. "

@Anonim

Może i jesteśmy wg Pana firmą klasy B, ale dobrze nam się wiedzie i niczego bym nie zmieniał. PS Dyrektor nie odpowiada za funkcjonowanie firmy. Pozdrawiam

Anonim Nowy wpis
@Właściciel Grzegorz

Zapomnieliście państwo podać ze maja nie legalna lakiernie do konstrukcji stalowych na domagalskiego. Bez pozwoleń i warunków

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stamix s.c. Radom, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Daro

Mietek po co bijesz pianę. Jak nie pasują Ci warunki to proszę się udać do przełożonego i załatwić sprawę jak mężczyzna a nie siusiumajtek. Takiego alderado jak tam jest to nie ma nigdzie indziej. Palenie papierosów przy stanowiskach, używanie nagminnie telefonów komórkowych, zaczynanie przerwy 10 minut wcześniej i kończenie 10 minut później. Brakuje tylko pijaństwa które było a jest skończone. Pojecia nie masz o czym piszesz i nie oczerniaj kierowników bo do pięt im nie dorastasz pokrako czlowieka

@Daro

Nazwa tego miasta to ELDORADO, panie dyrektorze. Ale jaki dyrektor takie eldorado.

@Anonim

Każdy dąży do Eldorado. Jako właściciel staram się utrzymać firmę. Ale jeżeli jakiś pracownik, mówi o mnie źle i o firmie to nie każe mu na sile pracowac. Zawsze zachęcam ludzi żeby rozmawiali ze mną a nie dyrektorem o problemach. Szkoda tylko że nikt tego nie chce. Ale anonimowo w internecie to każdy jest odważny. Firma istnieje od 1990 roku i jakoś sobie radzi. Chyba nie jest do końca tak źle.

@Wlasciciel Grzegorz

Jezeli znajdziesz pan jednego we firmie ktory zle mowi o panu albo o panu Michale to stawiam skrzynke piwa. Jestescie wlascicielami i niewiele mozna wam zarzucic. Pan ALDERADO mowi wam jak jest we firmie a wy mu wierzycie bo to dyrektor. Umie straszyc i manipulowac wiec nikt nie idzie do pana bo on nie lubi krytyki i potrafi potem byc bardzo uciazliwy. To chyba jedyne co potrafi.

@Anonim

Kiedyś jeszcze kilka temu było tam mnóstwo roboty , firma się rozwijała kupowała nowe maszyny i zbudowała nowa hale i pomimo średnich zarobków pracowało sie całkiem dobrze. Odkad jest nowy dyrektor który nie ma pojęcia o branzy metalowej ani o zarzadzaniu firma z roku na rok funkcjonuje coraz gorzej i jest to fakt. Dla wszystkich jest zagadką czemu własciciele tego nie widza i dalej trzymaja bezwartościowego dyrektora za ktorego pensje mozna zatrudnic kilku fachowców na produkcjie a napewno byłby z nich wiekszy pozytek jak z czerwonego

Spawacz

Byłem w tej firmie zapytać o prace. Jako spawacz z 20 letnim doswiadczeniem dostalem informacje ze na poczatek dadza mi 12zl za godzine. Szkoda bylo dnia wolnego w pracy brac zeby tam jechac.

@Spawacz

Każdy pracownik na początek dostaje taką stawkę, która później jest zwiększana. Dodatkowo każdy spawacz przed zatrudnieniem przechodzi test i wykonuje próbki spawalnicze. Wykonywał Pan próbki czy tylko spytał się Pan o stawkę bez żadnego testu?

@Spawacz

Nie wiem skąd miał Pan taką informacje że 12 zł. Skoro ma Pan 20 letnie doświadczenie a nie umie posługiwać się rysunkiem technicznym oraz nie spełnia Pan oczekiwań firmy odnośnie jakości spawania to Pan wybaczy ale 12 zł też za dużo.

hmmm

@Właściciel Grzegorz a to od czego jak nie od zarządzania firmą jest wg Ciebie dyrektor ?

@hmmm

Dyrektor nie robi nic bez uzgodnienia z właścicielami. Za funkcjonowanie firmy odpowiadają właściciele i to oni nadzorują działania dyrektorów i kierowników. Kierownicy i dyrektorzy pomagają zarządzać i kierować firmą, ale nie są za nią odpowiedzialni.

@Anonim ale to uważasz że szef tutaj źle zarządza?

Jezeli chodzi o firme STAMIX pracowalem tam ok 10 lat. 2 lata czekałem na rejestracje ok dawniej były inne czasy mniej ofert pracy. Wszystko bylo ok az zjawił sie nowy menadzer lub dyrektor . Oczywiscie razem z kierownikami i nadal było ok az jakies 2 lata temu wyobrazcie sobie dyrektor nie wiem czym sie kierowal ale zwolnil wszystkich kierownikow w 1 dzien pierwszy pracowal chyba od poczatku powstania tej firmy drugi kolo 15 lat moze dłuzej 3 kolo 10-12 .Stwierdzil tez ze fima wchodzi na wyzszy poziom. W sumie od przyjscia nowego dyrektora zwolnila ponad 30% okolo 20% samo sie zwolnilo. Najgorsze jest to ze pracujac tam 10 lat i zostajac zwolniony bez przyczyny pytajac sie wlasciciela dlaczego jestem zwalniany odpowiedz brzmiala "NIE WIEM". Teraz pytanie do pana panie Grzegorzu czy moze pan z czystym sumieniem powiedziec ze firma lepiej prosperuje teraz niz 3 lata temu ?

Wlasciciel Grzegorz

Tak jest lepiej, nikt nie jest zwalniany bez przyczyny, zawsze jest jakaś przyczyna. A Co do pracowników, to ciężko się słucha jak pracownik mówi do kolegi, nie pracuj tak szybko bo zawyżysz normę, jak pracownik za plecami szefa opowiada o mnie jaki to jestem zły i kiepski, ale nie zwolni się tylko pracuje ileś lat. Jako szef patrzę na firmę jako zespół i chce dla firmy jak najlepiej, bo bez pracowników ta firma nie istnieje. A zmiany o których Pan pisze były planowane i nie wychodziły z inicjatywy dyrektora. Szkoda, że oczernia Pan firmę nie znając wszystkich szczegółów. W firmie rządzą Właściciele. Proszę pamiętać, że nic nie dzieje się bez przyczyny i zmiany też nie są bez przyczyny. Reasumując, po zmianach firma zwiększyła obrót i moce produkcyjne mimo, redukcji zatrudnienia, wiec to jest odpowiedz na pana pytanie (w sumie to i tak wiem kim Pan jest) pozdrawiam.

@Wlasciciel Grzegorz

Nigdy ale to nigdy nie powiedzialem nie pracuj tak szybko bo zanizysz norme jeszcze kłocilem sie z kolegami ze sie opierdalaja przedłuzaja przerwe nie bilem godzin na siłe nie było roboty wychodzilem po 8 trzeba bylo zostac zostawalem (usunięte przez administratora) ma pan informacje. i o to mi własnie chodzi panie Grzegorzu ze sa osoby w tej firmie ktorym sie ufa bezz granicznie nie romawiajac z druga strona

Czy rozmawiał pan zemna chociaz raz o tej sutacji ktorej pan mowi chociaz raz skonfrontował mnie pan z tym "KOLEGA" ktory tak twierdzi podal mi pan przyczyne zwolnienia nie Zostalem potraktowany moim zdaniem nie sprawiedliwie i tyle nie oczerniam firmy co pan opowiada . Bardziej martwilem sie o ta firme niz na nia nazekałem .

Robol

Pracowałem i nigdy więcej detektor który tam jest to kłamca i (usunięte przez administratora) . Zarobki śmiech na sali umowa na najniższa krajowa a pod warunkiem że dostaniesz ta umowę wyzysk wyzysk i jeszcze raz wyzysk

@Robol

Nie wiem kogo Pan ma na Myśli, kto Pana okłamał. Co do warunków płacowych, to dajemy takie na jakie nas stać. Każdy pracownik ma ustalane indywidualnie zarobki. Co do wyzysku to nie zgodzę się z Panem, do wyzysku w naszej firmie jest daleko. Pozdrawiam

DDD

Nie polecam nikomu tej firmy pracowałem tam to katastrofa co się tam dzieje

@DDD

Nie wiem co Pan ma na myśli, nie wiem co takiego się stało, że pisze Pan takie rzeczy. Pozdrawiam

Michal

Pracowałem w tej firmie kilka lat. I powiem tyle ze zaklad ktory istnieje ponad 20 lat byl do pewnego momentu naprawde swietnym miejscem do pracy. Mila atmosfera,zyczliwi ludzie. W momencie gdy pojawil sie nowy dyrektor i wprowadził politykę straszenia i zamordyzmu,wszystko się zmienilo na gorsze. Co do zarobków 12-16 pln na rękę. Umowa od najnizszej. Nie polecam.

@Michal

W firmie nie ma polityki strasznie a zamordyzmu. Nie pozwolił bym na takie działanie z mojej firmie. A jeżeli to miało miejsce rzeczywiście to mógł Pan przyjść do mnie jako właściciela. Pozdrawiam

Mietek

Problemem jest czlowiek z bardzo niską samooceną i z twarzą chłopca ze szkoły życia który pomimo braku wiedzy związanej z branżą metalową dostał jakimś cudem funkcje dyrektora. Żeby pracodawca nie zauważył ze jest niekompetentny,powołał do życia kilku kierowników. Nie po to zeby byli jego doradcami, bo to tez ludzie bez doswiadczenia. Ale za dobrą pensję można nimi łatwo manipulować i w razie problemów wskazać szefowi WINNEGO. Pan dyrektor ma chyba ambicję i zapędy aby stworzyć korporacje w której on wreszcie nie byłby takim maluczkim człowieczkiem jakim jest i może stałby się nawet mężczyzną. Obecnie aby tam pracować potrzebne są silne nerwy i giętki kark. Zarobki jak wyzej ktos napisał max 17 zl na godzine,nadgodziny niepłatne,praca w soboty również . Premia owszem jest 200zl pod warunkiem ze przetyrasz minium 200 godzin w miesiacu. Zapomniałem dodac o bezpieczeństwie o ktore zadbano, nad kazdym stanowiskiem jest kamera ktora czuwa abys sobie krzywdy nie zrobił i aby pan dyrektor widział ze dajesz z siebie wszystko. Nie polecilbym tej roboty najgorszemu wrogowi

Jan
@Mietek

Człowieku przecież nikt Cię tam nie trzyma. Skoro jest źle, skoro mało zarabiasz a masz olbrzymie kompetencje, wiedzę i doświadczenie to odejdź stamtąd. Idź na kierowcę, będziesz miał własne biuro (kabinę z klimatyzacją) i 4000 tys zł brutto a trasy gdzie chcesz jechać sam będziesz sobie wybierał.

@Mietek

Dziękujemy za przesłanie opinii. Niestety nie do konca się zgodzę z Panem. Szkoda, że nie przyszedł Pan do mnie ze wszystkimi bolączkami Jako właściciela. Po firmie chodzą plotki, ale nikt nigdy nie powiedział mi tego w oczy. Codziennie jestem na każdym z działów, wiec każdy może podejść i powiedzieć co go boli. Jesteśmy firmą rodzinną, która na rynku działa od 20 lat. Jeżeli czuje się Pan że jakiś Pana przełożony Pana straszył, bądź mobingował, mógł Pan przyjść do mnie i powiadomić o Tym fakcie. Co do kamer to nie są zamontowane nad każdym Stanowiskiem. Zamontowane zostały 10 Lat temu jak pracownicy zaczęli zgłaszać, że giną rzeczy ich prywatne i były zamontowane na ich prośbę. Zarobki dajemy takie na jakie nas stać, niestety. Po drugie nie za bardzo rozumiem, o co chodzi ze wskazywaniem winnego? Żaden pracownik nigdy nie był obciążony za zepsucie materiału lub zniszczenie czegokolwiek. Kolejna sprawa to nadgodziny, których u nas w firmie nie ma, a jeżeli istnieje taka konieczność zostać, to rozmawiamy z pracownikiem czy może zostać. Nic nie jest pod przymusem. Praca w sobotę jeżeli jest to jest płatna. Tyle w temacie.

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Dyrektor żyjacy nadzieją że przyjdą lepsze czasy, ale same bo ruszyć się pracą to nie ma kto. A najgorsze to oszukiwanie pracowników jak tylko się da. Odradzam wszystkim taką pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Stamix s.c. Radom - Radom

• Jak się pracuje w Stamix s.c. Radom?

Zobacz opinie na temat firmy Stamix s.c. Radom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stamix s.c. Radom?

Stamix s.c. Radom
  • Potkanowska 50