GOMET PPHU - ZBIGNIEW GOMUŁA

Radom

Opinie o GOMET PPHU - ZBIGNIEW GOMUŁA

pracuje tu

Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Nie mam wykształcenia ani jakiś umiejentności. Mimo tego moge tutaj pracowac. Cenie to i szanuje bo o robote dzisiaj cholernie trudno. Nie moge tylko zrozumiec niektorych pracownikow. Jesli uwazają, że gdzieś bendzie im lepiej to droga wolna. Jak na nasze miasto to warunki naprawde dobre: pensja na czas, przerwy, premie, dobra atmosfera i robota naprawde prosta chociarz zależy to też od stanowiska. Pracowałem w wielu miejscach w radomiu ale ta firma jest najelpsza.

2017-03-12 Praca jak praca, pracowac trzeba wszedzie,nikt darmo kasy nie da. Wyplata zawsze w terminie i w calosci Odziez ochronna 2 razy w roku [rzadko spotykane] Co do szefa. Kawal ..... , Moze nie dla wszystkich. Ale co zrobic , gdy ma sie odrobine godnosci i nie jest sie dupowlazem.Pracujesz po 9 -10 godzin ,w soboty ,bez zadnych godzin nadliczbowych, bez platnego dnia do odbioru i tak jest zle . Pora to zmienic !!

goli

Witam pracuję już troszkę czasu w tej firmie i w pracy trzeba uważać do kogo się rozmawia ponieważ nie które osoby donoszą do szefostwa , pracuję po 9 godzin płaca normalna jak za ilość godzin tyle ile godzin tyle zarobię ,czyli im więcej godzin więcej zarobię jeszcze jedno uważajcie szef lubi podstawiać podpuchy nawet jeżeli pracownik długo pracuję sprawdza czy go ktoś nie oszukuje a sam czasami nie jest w porządku

anonimus
@goli 03.03.2014, 10:14

Uwaga monitoring 24h.

Zostaw opinię o GOMET PPHU - ZBIGNIEW GOMUŁA - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOMET PPHU - ZBIGNIEW GOMUŁA