Opinie o Met-Pro Piotr Kobiałka w Wsola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Met-Pro Piotr Kobiałka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Met-Pro Piotr Kobiałka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Pro Piotr Kobiałka w Wsola

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Met-Pro Piotr Kobiałka? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Obiektywny

(usunięte przez administratora) Pracownicy mają grafik do sprzątania łazienek itd. Brak odpowiednich narzędzi do pracy. Oszczędności na każdym kroku. FIRMA kwalifikuje się pod kontrolę z PIPu. Więc jeśli chcecie robić w kołchozie to zapraszam :)

Ilona
@Obiektywny

Jest aż tak źle że firmę trzeba zgłaszać do PiP? A jak kwestia z wynagrodzeniem? Jest dobre i o czasie?

Obiektywny Nowy wpis
@Ilona

Wynagrodzenie niby na czas ale dużo ludzi pracuje na czarno,do tego wypadki w pracy nie są nigdzie zgłaszane.

Edyta Nowy wpis
@Obiektywny

A dlaczego dużo osób pracuje na czarno? Nikt nie upominał się o umowę o pracę? Jaka była reakcja?

Obiektywny Nowy wpis
@Edyta

Gdyż wiąże się to z niższymi zarobkami. Zasada jest taka chcesz byc zarejestrowany to dostaniesz mniej na godzinę. Pracodawca koszty przezuca na pracownika.

Ona

W jakich godzinach jest praca ,?czy umowa jest o pracę ?

Forest

Nie wiem czemu ludzie dodają takie brednie. Pracuje w tej firmie i bardzo jestem zadowolony a Pan Piotr jest bardzo w porządku jak i cała reszta załogi wszystko można z nimi załatwić. Pieniądze na czas zawsze są wypłacane, pracowałem w wielu firmach gdzie naprawdę byla ciężka atmosfera aż się nie chciało pracować i wszystkiemu był winny pracownik nikt inny. A jeżeli ktoś pisze ze w firmie nie są przestrzegane przepisy BHP to pisze głupoty idź pracuj do innej firmy i się wypowiadaj. Każdemu mogę polecić tą firmę.

Promill
@Forest

Odrazu widać że piszę to właściciel.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Met-Pro Piotr Kobiałka? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Paździoch

Firma od środka wygląda tak jak dojazd do niej po deszczu, dziury, kałuże i błoto, aż nieprzyjemnie się od parkingu chodziło. A te pozytywne komentarze to chyba sami bracia napisali sobie. Co do hajsu to osoby zatrudniane na lewo mieli opóźnienia z wypłatą co ich wk****ało bo chcieli wziąć co swoje i uciec.

Tom

Szkoda tych klientów do których trafia towar. Nic nie może się zmarnować. Najlepiej przyjść robić z własnymi narzędziami. Nie przestrzegają BHP i obostrzeń covidowych. Pomawiają o głupoty.

Były

Pracowałem w tej firmie przez chwile (na całe szczęście)! NIE POLECAM jej nawet największemu wrogowi. Narzędzia najlepiej przynosić swoje, maszyny niepozabezpieczane, przewody porozwalane po podłodze. Brak jakichkolwiek norm bezpieczeństwa.

Obecny
@Były

Co ty gadasz? Bajki jakieś... Pracuję od grudnia, być może na twoim miejscu ;P Jestem zadowolony, atmosfera świetna, pieniądze na czas. Zakład z perspektywami, cały czas coś się dzieje, roboty nie brakuje, firma rozwojowa. Jak ktoś chce to i nadgodziny można wyłapać i dorobić ekstra. Ja dla odmiany POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Pro Piotr Kobiałka - Wsola

• Jak się pracuje w Met-Pro Piotr Kobiałka?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Pro Piotr Kobiałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Met-Pro Piotr Kobiałka?

Met-Pro Piotr Kobiałka
  • Spacerowa 46C