kowamet

Opinie o kowamet

Piotr

Szef mało wyrozumiały Najniższa krajowa Praca ciężka do zarobków Bez podwyżek

Annomus

Witam na początku 9 zł praca na 3 lub więcej maszyn na raz 1 maszyna na godzinę reszta na akord umowa na najniższą krajową szew impulsowy. Teraz szukają nowych. Duża rotacji ludzi

byko - 2010-04-22 19:28:44 Pracowałem w tej firmie -zarobki zależne od kwalifikacji .Im wiecej umiesz tym masz lepszą stawke . Najgorzej sie wypowiadają zwolnieni za brak umiejętności.

byko

HUBERT

A DLACZEGO CIĘ ZWOLNILI - MOZE ZA NIEODRÓŻNIANIE G0 OD G1 , ALBO ILOŚCI OTWORÓW NA RYSUNKU - A MOŻE NIE UMIAŁEŚ PUSZCZAĆ SZTUK HA! HA! HA!

ben

Bełkoczący w stanie "no to chlup" , umorusany kolo - kierownik. Paru "puszczaczy", pare maszyn made in szrot . NIE polecam.

Zostaw opinię o kowamet - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kowamet