IBDF
2 8 6 5 1
Bartosz Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w IBDF? Czy od czasu Waszej ostatniej aktywności warunki zatrudnienia uległy poprawie? Jakie są możliwości rozwoju? Ciężko znaleźć w sieci jakiekolwiek informacje na temat tej firmy więc Wasze komentarze będą niezwykle cenne dla osób zainteresowanych karierą w IBDF. Zachęcam do komentowania.

Administrator Nowy wpis

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w IBDF zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

fd Nowy wpis

no ale przeciez tez gdzies musza zdobyc swoje doswiadczenie a uwazam ze najlepsze miejsca na cos takiego to sa roznego rodzaju staze czy tez praktyki..

gosc Nowy wpis

Nie, nie i jeszcze raz nie! Biedni, naiwni studenci chwytają się wszystkiego i tak zostają wciągnięci w to dziadostwo :/ Od początku obiecują złote góry, na szkoleniach pan dyrektor robi ludziom wodę z mózgu, na pozór wszystko wygląda bardzo profesjonalnie - ale nie dajcie się nabrać! Praca polega na zwabianiu nieświadomych niczego ludzi żeby sobie pozakładali programy oszczędnościowe, nakupili ubezpieczeń i wmawianiu że jest im to niezbędne :/ Nie dostaje się żadnej bazy klientów, trzeba w to wciągać rodzinę, znajomych, sąsiadów a potem jak Wam się skończą kontakty to nie zarabiacie nic. Nie ma czegoś takiego jak podstawa - żeby dostać te 50 zł za przeprowadzone ankiety, trzeba zdobyć w danym miesiącu pewien "próg jednostkowy" z założonych u klientów programów. Koszty dojazdu do potencjalnych klientów sami musicie pokryć, nikogo to nie interesuje. Pracowałam tam i szczerze przestrzegam przed tą firmą:/

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Uwaga na IBDF

Pracowałam w tej firmie miesiąc (całe szczęście tylko tyle). Praca sama w sobie interesująca, wyjazdy służbowe, był nawet "bal" (czyli zwykły student, szaraczek może poczuć się jak gwiazda...) Ale co z tego jak firma okazała się być nie wypłacalna... ;/ Moja praca rozpoczęła się w listopadzie i oczywiście cały ten miesiąc sumiennie przepracowałam(usunięte przez administratora)

Tak2Nie

szarak
@Uwaga na IBDF

Na jakiej podstawie twierdzisz że firma jest niewypłacalna??? W sensie jaka praca taka płaca??

Zostaw opinię o IBDF - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie