IBDF

Katowice

Opinie o IBDF

fd

no ale przeciez tez gdzies musza zdobyc swoje doswiadczenie a uwazam ze najlepsze miejsca na cos takiego to sa roznego rodzaju staze czy tez praktyki..

gosc

Nie, nie i jeszcze raz nie! Biedni, naiwni studenci chwytają się wszystkiego i tak zostają wciągnięci w to dziadostwo :/ Od początku obiecują złote góry, na szkoleniach pan dyrektor robi ludziom wodę z mózgu, na pozór wszystko wygląda bardzo profesjonalnie - ale nie dajcie się nabrać! Praca polega na zwabianiu nieświadomych niczego ludzi żeby sobie pozakładali programy oszczędnościowe, nakupili ubezpieczeń i wmawianiu że jest im to niezbędne :/ Nie dostaje się żadnej bazy klientów, trzeba w to wciągać rodzinę, znajomych, sąsiadów a potem jak Wam się skończą kontakty to nie zarabiacie nic. Nie ma czegoś takiego jak podstawa - żeby dostać te 50 zł za przeprowadzone ankiety, trzeba zdobyć w danym miesiącu pewien "próg jednostkowy" z założonych u klientów programów. Koszty dojazdu do potencjalnych klientów sami musicie pokryć, nikogo to nie interesuje. Pracowałam tam i szczerze przestrzegam przed tą firmą:/

Uwaga na IBDF

Pracowałam w tej firmie miesiąc (całe szczęście tylko tyle). Praca sama w sobie interesująca, wyjazdy służbowe, był nawet "bal" (czyli zwykły student, szaraczek może poczuć się jak gwiazda...) Ale co z tego jak firma okazała się być nie wypłacalna... ;/ Moja praca rozpoczęła się w listopadzie i oczywiście cały ten miesiąc sumiennie przepracowałam(usunięte przez administratora)

szarak
@Uwaga na IBDF 25.02.2014 11:34
Pracowałam w tej firmie miesiąc (całe szczęście tylko tyle). Praca sama w sobie interesująca, wyjazdy służbowe, był nawet &quot...

Na jakiej podstawie twierdzisz że firma jest niewypłacalna??? W sensie jaka praca taka płaca??

Zostaw opinię o IBDF - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBDF