Opinie o Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Zew Nowy wpis

Hej Jak sie pracuje warto podjac prace jako PH

Jak dużo osób pracuje w Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.?

Janusz A.

Naprawdę dziwne te Wasze opisy w temacie OSPL.... Przez ostatnie 2-3 lata odejść PH x1, RKS x1. Pozostała cześć pracuje od kilku lat i ma się dobrze. W kwestii limitów paliwowych nie wchodzę w temat bo czasy kiedy można miesięcznie przejechać 7k km bez wytłumaczenia się dawno minęły. Jeżeli jest tak źle, jak piszecie to przypomnę, ze dość duża cześć sprzedaży rok temu wzięła nagrody roczne w postaci naprawdę mega zegarków. W trakcie roku PH konkursy i inne tematy, które dają możliwość dodatkowego zarobku ale nikt nie ukrywa ze robić sprzedaż trzeba! Pozytywna firma z decyzjami wykraczającymi poza standardy i z tego urodził się projekt MSS. Ja nie wyleciałem z firmy i nie uciekłem tak, jak to opisujecie. Pracowałem prawie 4 lata i jak wiecie każdego dnia pokonywaniem prawie 300km A1. Przyszedł moment gdzie racjonalnie powiedziałem sobie pass. Potem przyszła oferta gdzie firma jest praktycznie z Łodzi - skorzystałem. Wszystkim malkontentom życzę więcej optymizmu. Pewnie nie ma idealnego pracodawcy ale to, co piszecie w komentarzach nie oddaje tego co ta firma sobą prezentuje. Szkoda ze brakuje Wam, pesymistom odwagi i występujecie tylko pod pseudonimami. Pozdr Janusz A.

Pomocny
@Janusz A.

He he dobre. Miłej pracy zatem .zamiast zegarka wolałbym te podobno 5 tyś jego wartosci Stare przysłowie mowi: Kapitan opuszcza tonący okręt ostatni w tym wypadku było odwrotnie. Dobrze , że razem z kolegą... ha ha

Mojito Nowy wpis
@Janusz A.

Janusz A pracuje teraz w firmie alkoholowej z Dobronia i czyni podobne czary jak w OSPL... Odnosi sukcesy, ktorych nie ma ... Zdazyl juz pociagnac za soba cala armie pseudo specjalistow, ktorzy mieli byc wirtuozami sprzedazy, a tak naprawde nie wiele potrafia, nic nie pokazali, nic nie zrobili, nie znaja nikogo w branzy. Nic oprocz PR i dobrego wrazenia. Zadnych wynikow, zadnych realnych sukcesow. Poprostu JANUSZE BIZNESU. Czekac tylko jak prezes rozliczy januszy za wyniki a raczej ich brak, bo firma generuje zysk z realnych dzialan i wynikow, a nie opowiadania glodnych kawalkow i pr'owskich banialukow. Slaba i mierna jest ta ekipa specjalistow, ale coz : jaki pan, taki kram.

Beata Nowy wpis

Firma Schweppes zajmuje się między innymi produkcją znanych drinków bezalkoholowych, takich jak Schweppes Mojito, Cola czy Ginger Ale. Są tutaj jacyś klienci firmy? Co sądzicie o ich produktach, polecacie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Zarobki jako PH około 3 tyś max przy realizacji premii. Premia ciężka do zrobienia. Pracowałam tam jakiś czas temu :) Fajnie ,że już nie pracuje. Limity na paliwo , Panowie odpowiedzialni za targety ( Tzw kierownicy - jest ich 2 realizowali je do tej pory głłownie eksportująć towar do Holandii i Anglii, oczywiście fakturując poprzez zaprzyjażnione polskie firmy tak aby wszyscy myśleli ,że to się tak sprzedaje . Prawda jest taka ,że produktu są niesprzedewalne no chyba ,że z 50% rabatem :). Słyszałam ,że ostatnio pojawiła się miotła w sprzedaży i szef oddał całą sprzedaż detaliczną do jakieś beznadziejnej firmy z Krakowa ( Ms Services ) , która to naobiecywała wysokich wzrostów sprzedaży uha haa.. Jak można zrobić wzrost skoro 50% sprzedaży to fikcja. Podobno główny szef właśnie wyleciał wiec następni będą ci 2 zwłaszcza ten z południa Polski :). Powodzenia Panowie . Nie polecam. Pracy duży, limity na paliwo, produkt mało sprzedawalany, fikcja w sprzedaży,

Hellow
@Ania

Święta racja .oddali nas nas M Services. Firma , która ma sprawy w sądzie za projekty wcześniej prowadzone. Podobno Tarczyński wykrył, ze raportuja sprzedaż na sklepach, których nie ma , podobnie było wcześniej z projektem Mars i obecnym Nestle- Nałęczowianka. Tetaz biorą nasze super sklepy po to by wszystko zepsuć . Szkoda

Krzyś
@Ania

Mieliście super robote no to jej juz nie będzie. Pan Janusz pozwalał wam na raportowanie exportu w sklepy detaliczna a sam teraz uciekl. He he . Teraz kolej na jego kolesia z południa i pa pa ściemniacze. Teraz my będziemy jeździć importować ten export ;). A nowy boss prześwietli was do kwietnia max. Produkt fakt nie rotujacy ale co tam .

Rebeka
@Krzyś

Teraz pan Janusz wraz ze swoimi kolesiami rozkłada firmę Janton, z Dobronia... Ciekawa jestem ile mu zajmie to czasu.....

Rebeka
@Krzyś

I teraz pan Janusz pokonuje 300 km A1 w firmie Janton.... Jnt aktualnie...

zainteresowany

Czy warto do Was aplikować? Coś się zmieniło?

Jakie wartości są cenione w Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.?

Pomocny

Wartości to dobre.

xxx

Dobra firma i tyle. Zapraszamy :)

Kriss

Czytam te opinie i po prostu nie wierzę... Pracuje w Ospl cały czas i zastanawiam się czy w tej samej firmie pracowaliscie ??? Produkt nie jest łatwy ale po co my byśmy byli gdyby samo sie sprzedawalo??? Jeżeli chodzi o.limity paliwowe tak zostaly wprowadzone ale niestety ludzie sa sami sobie winni chociaż ich już nie ma tylko zrobili krzywdę innym w tym temacie Pracowałem.w innych firmach i w Ospl jest naprawdę ok ,wiadomo że każdemu zawsze coś nie będzie pasowało ale jeszcze nikt nie wymyślił.pracy idealnej ;) Ale pisać takie bzdury jakie czytam to naprawdę..... brak slow

Sagan
@Kriss

Zobaczymy jak teraz będziesz robił wynik . Szefa nie ma bo uciekł z podkładu. Ile można sprzedawać towar po 2 zl ba polce w sieciach a nam dawac ten sam po 2 zl netto w zakupie. Już wiadomo , gdzie słynny szef z Łodzi robił targety , dlatego juz go nie ma.

PH

Hej Jak u was z praca PH. Jak targety i auta i atmosfera? Idzie wyciągnąć 3-3.5? Dzięki za odpowiedz :)

Mikołaj
@PH

Widziałem ogłoszenie na stanowisko, o które pytasz. Pracodawca szuka przedstawiciela handlowego do spraw sieci międzynarodowych w dwóch lokalizacjach. Niestety nie znam wysokości targetów, a też chciałby dowiedzieć się, czy można bez problemu zrobić premie. Jeśli umówisz się na rozmowę daj znać czego się dowiedziałeś.

Jaka atmosfera jest między działami w Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.?

Ty

Atmosfera słaba. Kamowie sobie , handlowcy sobie A marketingu nie ma. Plus taki , ze nowy dyrektor będzie bo stary tylko fikcję robił:)

ania

ile robicie wizyt?

Xxx

Cześć Kolego, ty chyba jeszcze pracujesz...?

Widzę, że firma aktualnie poszukuje kilku przedstawicieli handlowych - w Gdańsku i Warszawie. Warunki wydają się niezłe, czy ktoś wie ile faktycznie można zarobić?

ktz

To w zasadzie nie chodzi.Szkoda czasu

sxzx

ktoś wie coś na ten temat? jak się produkt sprzedaje jakie warunki sprzedaży dla PH? czy mareting jakiś dla PH jest?

Beny

Dajcie znać czy ktoś został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na przedstawiciela handlowego? P.S. Czy tutaj chodzi o rynek tradycyjny czy nowoczesny?

Zostaw merytoryczną opinię o Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Aleja Wyścigowa 6
    02-681 Warszawa

Orangina Schweppes Polska Sp. z o.o.