Opinie o Ideal Pflege w Warszawa Koszykowa 54

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ideal Pflege. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ideal Pflege o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Pflege w Warszawa Koszykowa 54

Lidka

Oj zmieniło się w Ideal. Rok z nimi nie byłam, jeszcze w Krakowie sie kontaktowali a teraz są w Warszwie. Dobrze sie z nimi teraz rozmawia Ofertę dostałam od ręki, bbyłam 2 mce w miłej rodzinie. Teraz wróciłam na świeta, ale po nowym roku jadę znowu.

Werka
@Lidka

Ja też jestem zadowolona, ktoś im nawalił i pilnie szukali, dzięki temu to już 3 razy w tym roku z nimi byłam i rodzina jest fajna.

Józia
@Werka

Dobrze to wiedzieć, jeździłam z tą firmą jakieś 2 lata temu, potem nasze drogi trochę się rozeszły, bo z tymi busami nie wiadomo jak było, no ale dobrze wiedzieć, że jest ok. Chętnie do nich znów wrócę.

Lidka
@Józia

Ha, ha :) Masz rację, pamietam tez z tymi kosztami podróży zawsze kiedys był problem z rozliczeniem. Teraz daja 100 euro netto na podróż i za Ciebie rezerwuja Sindbada lub busa. Ja jeżdzę teraz SIndbadem - mam dobre połaczenia do Stuttgartu, więc mi to wystarcza w ta i z powrotem i kilka euro jeszcze zostanie :)

damiano

Ja to się zastanawiam czy opróćz dobrej podstawy jest jeszcze jakaś szansa na premie? W koncu dbałość o takie zatrudnienie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.

Mariola

Zosia, ja dopiero teraz wróciłam. Niestety internet nie zawsze dobrze działał, ale za to jakie warunki. Świetna rodzina. Szukam kogoś zaufanego na zmianę, bo chcę tam wracać. Dziadzio taki fajny i pomaga mi się uczyć niemieckiego.

iza

mają chyba tego trochę, co rusz do mnie dzwonią z nowymi propozycjami, ale ja teraz wypoczywam :) i wracam na stele dopiero za misiac. Moze nawet sie skusze na ich jakas propozycje

Kaśka
@iza

Izka, a ja nie wiedziałam co się z Tobą dzieje. Do mnie ciągle też dzwonią. Może byśmy znów pojechały w tę samą okolicę?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Ideal Pflege? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Barbara

Jestem drugi raz i póki co, nie narzekam . To znaczy ponarzekać mogę , bo każdemu można coś zarzucić ... ale mam spokojną pracę i wypoczywam tutaj jak na wczasach. Byłoby lepiej, gdybym lepiej znała niemiecki - więc też na mnie mogą narzekać . :( Byłam wcześniej z inną firmą - więc mam porównanie ...i ta firma wypada w mojej dotychczasowej opinii jak na razie lepiej .

Gwiazdeczka
@Barbara

Basia, ja też mam porównanie, to nie jest pierwsza firma, z którą jeżdżę. Każda cukruje, ale tu się starają.

Barbara

danka

właśnie do nich wracam po rocznej przerwie, maja teraz duzo kontraktów, a i chyba sie troche tez zmieniło na lepsze - mam nadzieje :) stawki ok, umowa ok, podpytywałam koleżanke - mówi ze wypłaty na czas, zusy, ubezpieczenia, interesuja sie co sie dzieje. stela tez wydaje sie obeicujaca, wyjeżdzam pojutrze trzymajcie kciuki :)

Niusia

Nie ma obaw. Ja jestem opiekunką.

Niusia

Prawie rok już jeżdżę, mówią jak jest i naprawdę się starają.

Zoika

Jestem już kolejny raz. Nie opowiadają jaka to fajna stelle dla mnie mają tylko jak jest. Duży plus za rzetelne informacje. A jeśli chodzi o pieniądze, to nie wiem z kim jeździcie, że tak niby inni świetnie płacą. Ja jestem zadowolona z tego co mam tutaj.

Wiesia

Wcześniej jeździłam z 2 innymi firmami. Tutaj jeżdżę 2 lata. Na początku miałam mniej trafione dwa kontrakty, teraz mam dobrą rodzinę i spokojne miejsce. Polubiliśmy się. Jak mam problem zawsze któraś dziewczyna wysłucha i próbuje go rozwiązać. Chyba nie mam mniejszych wymagań niż inni. Polecam.

Kociak

maja dobre oferty, podnieśli stawki i zawsze płacą w terminie - pod tym wzglecdem są ok

Niepłacą zus I mało płacą

Stefa

Jeżdżę drugi rok. Zawsze zlecenie. Pieniądze w porządku i faktycznie zawsze na czas. ZUS płacą. Paski mam.

Nie mają umów o pracę tylko zlecenie. Są wypłacane zaliczki a na koniec szteli rozliczają z całości i wtedy odprowadzają skladki. Ale normalnie jestem zgloszona i wszystko dziala tak jak powinno.

Nie płacą zus dlatego cwaniaki płacą zaliczkowo zeby ominąc zus a na koncu wyrownanie I wtedy jeden zus takze odeszłam do innej firmy ktora nie oszukuje

Wiola

Nie bede sie wypowiadała za innych, ale ja jezdze z nimi juz ponad rok i jesli chodzi o kase zawsze płacili w terminie, paski wypłat dostawałam i ZUS też mam płacony - 2 miesiące temu brałam zaswiadczenie z ZUs i było wszystko ok Stawki podnieśli pod koniec zeszlego roku i za podróż płacą, mam stalą dobra zmiane więc nie mam co narzekac i narazie jezdzę z nimi..

To jak z tym ZUSEM w końcu?? Jak byłem z nimi pół roku temu to miałem normalnie płacony..Czy coś się zmieniło na gorzej? Zamieszanie w biurze mają teraz okropne! Dawniej to przyszedłem do ich biura , z panią Beatką załatwiłem co trzeba i wyjeżdżałem. Teraz panie z Warszawy dzwonią, człowiek cały dzień czeka na telefon, w końcu z poślizgiem zadzwonią, jakby z łaską. Ogólnie zawsze byłem zadowolony, ale jak nie płacą ZUS to zmieniam firmę, bo na emeryturze muszę coś mieć.

Zosia

Kiedys zus płacili teraz płacą od całosci jeden zus tez odeszłam choc zal mirodziny bo obiecałam ze przyjade ale nie dosc ze zarabiaja na mnieto jeszcze zusu nie płaca jak nalezy

Ela66

ZUS to nie wiem.płacą więcej niż Aterima i Promedica. Teraz jest na pewno lepiej niż było bo przynajmniej jedni i ci sami pracownicy są. DZIĘKI BOGU PANI KOWACZ NIE MA .TO PORAŻKA BYŁA !!

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Pflege - Warszawa

• Jak się pracuje w Ideal Pflege?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Pflege tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Pflege?

Ideal Pflege